Přihlášky na závody

Přihlášení na Listonošův krpál 17.5.2020

Registrace do 16.5.2020 11:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Listonošův krpál dne 17.5.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Adámek Petr 1954 sabzo Muži 60 - 69 let
Balga Filip 2011 Praha 5 Junioři
Balgová Markéta 1981 Praha 5 Ženy 35 - 44 let
Bartoš Lukáš 2008 Fk Kobylisy Junioři
Bartošová Veronika 2002 SK Jeseniova Juniorky
Bartošová Jiřina 1974 Praha 8 Ženy 45 - 54 let
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 45 - 54 let
Bednář Petr 1978 Praha 8 Muži 40 - 49 let
Borovičková Lenka 1973 SK Nové Město nad Metují Ženy 45 - 54 let
Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice Muži 20 - 39 let
Buchtík Ondřej 1981 D5 Muži 20 - 39 let
Čerepušťák Ondřej 1948 AVC Praha Muži nad 70 let
Davidová Lucie 1994 TJ Baník Stříbro Ženy 20 - 34 let
Dolejšová Jitka 1960 Sabzo - Praha Ženy 55 - 64 let
Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies Muži 40 - 49 let
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Duchoň David 1971 Praha Újezd Muži 40 - 49 let
Eliáš Petr 1985 Praha 12 - Komořany Muži 20 - 39 let
Fajta Viktor 1986 D5 Muži 20 - 39 let
Flaks Jan 1962 Praha Muži 50 - 59 let
Fliegl Miroslav 1954 PSK Olymp Praha Muži 60 - 69 let
Flieglová Alena 1962 SABZO Ženy 55 - 64 let
Fochler Petr 1991 AK Drnovice Muži 20 - 39 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 let
Gregorová Jitka 1991 Žleby Ženy 20 - 34 let
Havlas David 1990 Košíře Muži 20 - 39 let
Herbst Luboš 1979 Praha 11 Muži 40 - 49 let
Herbst Jarmila 1974 Praha 11 Ženy 45 - 54 let
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 50 - 59 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let
Humr Jan 1984 SK Rover Muži 20 - 39 let
Chrascina Marek 1997 Jablunkov Muži 20 - 39 let
Jakob Raphaela 1990 B4 Praha Ženy 20 - 34 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Juniorky
Janeček Jaroslav 1940 SABZO Muži nad 70 let
Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM Muži 40 - 49 let
Kohoutová Věra 1967 Trailpoint Ženy 45 - 54 let
Kolářová Karolina 1992 BP4 Ženy 20 - 34 let
Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1 Muži 50 - 59 let
Kotlík Kamil 1977 Hegesh Muži 40 - 49 let
Kozák Jan 1962 iThinkBeer Muži 50 - 59 let
Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy Muži 60 - 69 let
Krejčí Jitka 1985 Omexom Ženy 35 - 44 let
Kulhavý Martin 1979 Chodov Muži 40 - 49 let
Linhart Jan 1984 Praha Muži 20 - 39 let
Lorenc František 1968 Daňci Olomouc Muži 50 - 59 let
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let
Marťom Gnědin 1993 Karťom team Muži 20 - 39 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 50 - 59 let
Melichar Josef 1972 Praha 8 Muži 40 - 49 let
Novák Radomír 1970 Laco Team Muži 50 - 59 let
Novák Pavel 1953 SABZO Muži 60 - 69 let
Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži nad 70 let
Olšová Veronika 1993 Tri Ski Horní Počernice Ženy 20 - 34 let
Ondra Vladimír 1968 Český běžecký klub Muži 50 - 59 let
Ondrová Dana 1974 Praha Ženy 45 - 54 let
Pařízek Ondřej 1991 Praha Muži 20 - 39 let
Paukert Milan 1950 SABZO Muži nad 70 let
Pautov Sergey 1969 Letiště Praha Muži 50 - 59 let
Pech Jindřich 1980 Žleby Muži 40 - 49 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let
Pejša Matěj 2009 Sedlčany Junioři
Pejša Jan 2006 Sedlčany Junioři
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Petr Tomáš 1985 GEKAD Muži 20 - 39 let
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 65 let
Pucholt Miroslav 1951 SABZO / Praha Muži 60 - 69 let
Pucholtová Zdeňka 1959 SABZO / Praha Ženy 55 - 64 let
Raboch Martin 2003 AO Střela Žebrák Junioři
Raboch Ivan 1966 AO Střela Žebrák Muži 50 - 59 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Řežábek Petr 1957 Praha 5 Muži 60 - 69 let
Sedláček Patrik 2008 OOB Kotlářkka Junioři
Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky Muži 50 - 59 let
Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky Ženy 20 - 34 let
Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky Ženy 45 - 54 let
Sehnal Adrien 1953 IV.odboj Muži 60 - 69 let
Scheu Harald 1969 Muži 50 - 59 let
Silvey Olivia 2007 Sokol Senohraby Juniorky
Smrčka Miloš 1954 BK Říčany Muži 60 - 69 let
Smrčková Alena 1971 Ženy 45 - 54 let
Soukup Petr 1965 KOVOHUTĚ Příbram Muži 50 - 59 let
Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota Muži 60 - 69 let
Stranel Jiri 1972 SK Rover Muži 40 - 49 let
Stranelova Eva 1998 SK Rover Ženy 20 - 34 let
Svoboda Vojtěch 1984 Modřany Muži 20 - 39 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let
Svobodová Tereza 1999 Spartak Praha 4 Ženy 20 - 34 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let
Šesták Jindřich 1956 ARP Muži 60 - 69 let
Šibravová Lenka 1982 Ženy 35 - 44 let
ŠIMON Miloš 1944 PSK UNION Praha Muži nad 70 let
Škrabálek Jan 1970 Krčský les Muži 50 - 59 let
Šťástka Jiří 1958 Sabzo Muži 60 - 69 let
Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní Juniorky
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 40 - 49 let
Štěpánek Jindřich 1963 Pyšely Muži 50 - 59 let
Štěpánek Petr 1965 Spartak Praha 4 Muži 50 - 59 let
Tausinger Igor 1949 Crotalus Muži nad 70 let
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy Ženy 55 - 64 let
Tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav Úpice Ženy 20 - 34 let
Třísková Katarína 1971 Praha 6 Ženy 45 - 54 let
Turek Martin 1980 AC Sparta Praha Muži 40 - 49 let
Urban Josef 1956 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 let
Velingerová Vlasta 1989 Žižkov Ženy 20 - 34 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Werner Lukáš 1985 Zelená liška Muži 20 - 39 let
Zeidlerová Jarmila 1951 SNB Ženy nad 65 let
Živný Michal 1963 Stromovka Muži 50 - 59 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.