Přihlášky na závody

Přihlášení na Běh na Čerčanský Chlum 29.2.2020

Registrace do 28.2.2020 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh na Čerčanský Chlum dne 29.2.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Blumentritová Simona 1978 Adventní běhání Ženy 35 - 44 let
Fochler Petr 1991 AK Drnovice Muži 20 - 39 let
Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies Muži 40 - 49 let
Šesták Jindřich 1956 ARP Muži 60 - 69 let
Cinka Ivan 1957 Atletika Benešov Muži 60 - 69 let
Jakob Raphaela 1990 B4 Ženy 20 - 34 let
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 let
Pertlík Martin 1984 Benešovský běžecký klub Muži 20 - 39 let
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 45 - 54 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 65 let
Kolářová Karolina 1992 BP4 Ženy 20 - 34 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Merasicka Dagmar 1959 Continental Automotive cz s. R. O Ženy 55 - 64 let
Beran Tomáš 1982 Čerčany Muži 20 - 39 let
Beranová Denisa 1986 Čerčany Ženy 20 - 34 let
Ondra Vladimír 1968 Český běžecký klub Muži 50 - 59 let
Novotný Ondřej 1981 Čistý sport Muži 20 - 39 let
FAJTA Viktor 1986 D5 Muži 20 - 39 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Jindrich Borovsky 1982 Hradcany Muži 20 - 39 let
Kozák Jan 1962 iThinkBeer Muži 50 - 59 let
Sehnal Adrien 1953 IV.odboj Muži 60 - 69 let
eremka libor 1988 jiskra humpolec Muži 20 - 39 let
Neuman Jiří 1974 Kamenný Přívoz Muži 40 - 49 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let
Šťastný Tomáš 1979 Kerteam Muži 40 - 49 let
Poborská Helena 1978 Kerteam Ženy 35 - 44 let
Škrabálek Jan 1970 Krčský les Muži 50 - 59 let
Novák Radomír 1970 Laco Team Muži 50 - 59 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let
Častvaj Daniel 1974 Mnichovice Muži 40 - 49 let
Svoboda Vojtěch 1984 Modřany Muži 20 - 39 let
Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM Muži 40 - 49 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let
Horňák Juraj 1992 Praha Muži 20 - 39 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Flaks Jan 1962 Praha Muži 50 - 59 let
Dolejšová Jitka 1960 Praha 4 - Nusle Ženy 55 - 64 let
Duchoň David 1971 Praha Újezd Muži 40 - 49 let
Štěpánek Jindřich 1963 Pyšely Muži 50 - 59 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 60 - 69 let
Moch Ivan 1951 SABZO Muži 60 - 69 let
Rock Jan 1954 SABZO Muži 60 - 69 let
adamek petr 1954 SABZO Muži 60 - 69 let
Březina Petr 1946 SABZO Muži nad 70 let
Paukert Milan 1950 SABZO Muži nad 70 let
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Urban Josef 1956 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Herda Jan 1983 SKP Nymburk Muži 20 - 39 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Borovičková Lenka 1973 SMOLA Chůze Praha z.s. Ženy 45 - 54 let
Pštrossová Marie 1959 SNB Praha Ženy 55 - 64 let
Kratochvílová Iva 1987 Sokol Hlubočepy Ženy 20 - 34 let
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 let
Kočovský Miroslav 1971 TJ Sokol Senohraby Muži 40 - 49 let
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let
Olšová Veronika 1993 Tri Ski Horní Počernice Ženy 20 - 34 let
Vlachynská Libuše 1962 TURBOMOŠT Lhota Ženy 55 - 64 let
Peřestý Kryštof 1990 ušandyušatý Muži 20 - 39 let
Peřestá Magdalén 1992 ušandyušatý Ženy 20 - 34 let
Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní Juniorky

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.