Přihlášky na závody

Přihlášení na Kros Českým rájem - Dětské běhy 19.5.2019

Registrace do 17.5.2019 17:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Kros Českým rájem - Dětské běhy dne 19.5.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Augustin Tomáš 2014 Šakal Kbely Tygři 90,-6612053621
Augustinová Kamila 2009 Šakal Kbely Gepardi dívky90,-6612057961
Bartošová Marie 2012 Horice Tryskomyši dívky90,-Zaplaceno
Beran Alex 2015 Mnichovo Hradiště Tygři 90,-Zaplaceno
Beran Julián 2009 Mnichovo Hradiště Gepardi kluci90,-Zaplaceno
Beran Tobiáš 2007 Mnichovo Hradiště Chrti kluci90,-Zaplaceno
Bistranin Karel 2014 Pchery Tygři 90,-Zaplaceno
Bistranin Jan 2011 Pchery Surikaty kluci90,-Zaplaceno
CEJNAR ONDŘEJ 2011 SKI RUN Čakovice Surikaty kluci90,-Zaplaceno
Cejnarová Veronika 2013 SKI RUN Čakovice Tryskomyši dívky90,-Zaplaceno
Čellárová Zuzana 2007 SKI RUN Čakovice Chrti dívky90,-Zaplaceno
Čellárová Jolana 2007 SKI RUN Čakovice Chrti dívky90,-Zaplaceno
Černý Jan 2009 Praha Gepardi kluci90,-Zaplaceno
Dvořák Jonáš 2014 Praha 13 Tygři 90,-6613044692
Dvořák Matěj Mike 2012 Praha 13 Tryskomyši kluci90,-6613046238
ERBS Samuel 2013 SK Děti Severu Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
Erbsová Sofie 2011 Atletika TJ Sokol Říčany Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Formanová Adéla 2008 Gepardi dívky90,-6614048536
Gašová Ester 2009 Šneci v běhu Gepardi dívky90,-Zaplaceno
Grof Daniel 2012 AC Turnov Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
Grofová Barbora 2009 AC Turnov Gepardi dívky90,-Zaplaceno
Hořejší Ondřej 2005 SKI RUN Čakovice Dorostenci I90,-Zaplaceno
Husák Kryštof 2010 Praha 4 Surikaty kluci90,-6626032615
Chlupsová Ema 2014 Kolín Tygřice90,-Zaplaceno
Chlupsová Anežka 2010 Kolín Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Kajzarová Barča 2009 Gepardi dívky90,-Zaplaceno
Karásek Jonáš 2012 TJ Bižuterie Jablonec Tryskomyši kluci90,-6613053195
Kašák Jakub 2012 Atletika Jižní město Tryskomyši kluci90,-6622046023
Kašáková Kateřina 2009 Atletika Jižní město Gepardi dívky90,-6622045830
Kohoutová Amálie 2009 Jihlava Gepardi dívky90,-6604038610
Kohoutová Natálie 2006 Jihlava Chrti dívky90,-6604039034
Koukalová Claudie 2010 Tábor Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Kůtová Alžběta 2013 Ryba Team Tryskomyši dívky90,-Zaplaceno
Lhota Jindřich 2011 Lány Surikaty kluci90,-Zaplaceno
Lhotová Tereza 2009 Lány Gepardi dívky90,-Zaplaceno
Liška Viktor 2014 Praha Tygři 90,-Zaplaceno
Lišková Valerie 2006 Sk Slavia Praha Chrti dívky90,-Zaplaceno
Lohová Dora 2013 Šneci v běhu Tryskomyši dívky90,-Zaplaceno
Lohová Anna 2011 Šneci v běhu Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Melč Daniel 2016 Praha Tygři 90,-6612057124
Mikušová Michaela 2010 SKI RUN Čakovice Surikaty kluci90,-Zaplaceno
Novák Štěpán 2012 Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
Nováková Magdalena 2010 Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Novotný Tomáš 2008 Gepardi kluci90,-6614042153
Ochetzová Markéta 2009 SK Jeseniova/Praha Gepardi dívky90,-Zaplaceno
Pagliacci Olga 2017 Praha Tygřice90,-6614050493
Pagliacci Olga 2017 Praha Tygřice90,-Zaplaceno
Pavelková Viktorie 2016 Tábor Tygřice90,-Zaplaceno
Pelc Vojtěch 2013 Mladá Boleslav Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
Pelcová Eliška 2013 Mladá Boleslav Tryskomyši dívky90,-Zaplaceno
Pohlodková Olga 2016 Hodkovice nad Mohelkou Tygřice90,-Zaplaceno
Pohlodková Marta 2012 Hodkovice nad Mohelkou Tryskomyši dívky90,-6630048549
Pohlodková Sára 2010 Hodkovice nad Mohelkou Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Pšenková Tereza 2011 Mladá Boleslav Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Pšenková Eliška 2008 Mladá Boleslav Gepardi dívky90,-Zaplaceno
Richtr Matyáš 2014 Tygři 90,-Zaplaceno
Rolinc Kryštof 2012 Praha Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
Rolincová Tereza 2016 Praha Tygřice90,-6605034783
Růžičková Emily 2015 Javornice Tygřice90,-Zaplaceno
Šeděnka Kryštof 2014 Koně, dobrý koně! Tygři 90,-Zaplaceno
Šrámek Jan 2012 Vrchlabí Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
Šrámková Ema 2015 Vrchlabí Tygřice90,-Zaplaceno
Štrauch Jan 2007 Modřišice Chrti kluci90,-Zaplaceno
Štulík Ondřej 2008 Petihosty, Pysely Gepardi kluci90,-Zaplaceno
Štulíková Karolína 2010 Petihosty, Pysely Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Teo Czernek 2016 Měšice Tygři 90,-Zaplaceno
Tůmová Sofie 2016 Tygřice90,-6614049318
Tvrdík Richard 2009 Česká Lípa Gepardi kluci90,-Zaplaceno
Vinický Matěj 2015 Dolní Bousov Tygři 90,-6616054597
Vinický Jan 2016 Dolní Bousov Tygři 90,-6616053294
Weis Jakub 2010 AK Duchcov/Teplice Surikaty kluci90,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)