Přihlášky na závody

Přihlášení na Kros Českým rájem 19.5.2019

Registrace do 17.5.2019 17:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Kros Českým rájem dne 19.5.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/ZaplacenoTričko
Andrová Martina 1977 Milovice Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Bari Filip 1981 Running Lions Vlci390,-Zaplaceno Bez
Bártů Milan 1978 Praha Masters muži390,-Zaplaceno Bez
Beneš Petr 1979 Obora Masters muži519,-Zaplaceno 1
Benešová Zuzana 1986 Gazely519,-Zaplaceno 1
Bílek Tomáš 1993 Veselí nad Moravou Vlci390,-Zaplaceno Bez
Bokšová Monika 1986 Praha Gazely390,-Zaplaceno Bez
Čechová Petra 1984 Jeden měsíc běžce Gazely490,-Zaplaceno Bez
Čellár Pavel 1967 SKI RUN Čakovice Veteráni390,-Zaplaceno Bez
Černá Michaela 1978 SKI RUN Čakovice Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Černá Kateřina 1979 Praha Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Čihák Marek 1991 Praha Vlci390,-Zaplaceno Bez
Dlabač Pavel 1976 Barrandov Masters muži390,-Zaplaceno Bez
Dolečkova Jana 1985 Klášter Hradiště nad Jizerou Gazely390,-Zaplaceno Bez
Dóšová Katarína 1980 Liberec Gazely390,-Zaplaceno Bez
Dřízhal Václav 1985 Kolín Vlci390,-Zaplaceno Bez
Dvořáková Petra 1981 AC Čáslav Gazely390,-Zaplaceno Bez
ERBS DUŠAN 1979 AC Pardubice Masters muži390,-Zaplaceno Bez
Fassati Gabriela 1967 Jaroměř Veteránky390,-Zaplaceno Bez
Fibrichová Petra 1985 Turnov Gazely390,-Zaplaceno Bez
Fišerová Dagmar 1975 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE Masters ženy390,-6411051097Bez
Gašová Dita 1978 Šneci v běhu Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Gladiš Daniel 1968 Vltava Fund Ski Team Veteráni390,-Zaplaceno Bez
Grof Jan 1980 Modřišice-Podháj Vlci390,-Zaplaceno Bez
Grusová Lucie 1979 Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Hájková Markéta 1984 Liberec Gazely390,-Zaplaceno Bez
Hanušová Zdeňka 1980 Grunta Gazely390,-Zaplaceno Bez
Hanzalová Karolína 1984 VltavaRUM Gazely390,-Zaplaceno Bez
Haranzová Nikola 1992 Gazely390,-Zaplaceno Bez
Hrubá Barbora 2001 Velké Popovice Gazely490,-Zaplaceno Bez
Hrubý Petr 1973 Velké Popovice Masters muži490,-Zaplaceno Bez
Chudáčková Eliška 1987 Praha Gazely390,-Zaplaceno Bez
Janočko Miroslav 1983 Mtob Vlci390,-6426020082Bez
Janů Dana 1975 Štěchovice Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Javůrek Čestmír 1968 CEJA / Slatiňany Veteráni390,-Zaplaceno Bez
Kadavá Tereza 1991 Gazely390,-6412052763Bez
Kalivoda Ondřej 1988 Olympia Spartan Training Kutná Hora Vlci390,-Zaplaceno Bez
Kamas Michal 1984 Praha 8 Vlci390,-Zaplaceno Bez
Kašáková Hana 1977 Praha Masters ženy390,-6422043794Bez
Kleinerová Barbora 1993 Liberec Gazely390,-Zaplaceno Bez
Král Václav 1971 Nymburk Masters muži490,-Zaplaceno Bez
Krejcarová Sylvie 1982 Jablonec nad Nisou Gazely390,-Zaplaceno Bez
Křepelová Anna 1955 Praha 8 Legendy ženy290,-Zaplaceno Bez
Kšír Ladislav 1985 Šneci v běhu Vlci390,-Zaplaceno Bez
Kučera Petr 1990 Vlci490,-Zaplaceno Bez
Kunovjánková Martina 1990 Olympia Spartan Training Kutná Hora Gazely390,-Zaplaceno Bez
Kunz Martin 1990 Praha Vlci390,-Zaplaceno Bez
Kůta Michal 1973 Ryba Team Masters muži390,-Zaplaceno Bez
Kysela Pavel 1976 ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM Masters muži390,-Zaplaceno Bez
Langerová Jana 1975 SRTG Praha Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Litterova Tereza 1978 Šneci v behu Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
LORENCOVÁ BLÁHOVÁ Romana 1972 Praha Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Makariv Štefan 1974 Jeřmanice Masters muži390,-Zaplaceno Bez
Malina Jiří 1967 Praha dcm Veteráni390,-Zaplaceno Bez
Markant Kryštof 2003 Veltruby Dorostenci II90,-Zaplaceno Bez
Maršálek Lukáš 1981 Praha 8 Vlci390,-Zaplaceno Bez
Maršíková Štěpánka 1989 Gazely390,-6412126271Bez
Matusevych Albína 1994 Brittany Lawyers Gazely390,-Zaplaceno Bez
Melč Zdeněk 1983 Praha Vlci390,-Zaplaceno Bez
Michal Petr 1985 Chuck Vlci390,-Zaplaceno Bez
Mitkov Sergei 1981 Pražsko-Moskevská kavárna Vlci390,-Zaplaceno Bez
O´Flynn Dana 1981 Gazely390,-Zaplaceno Bez
Ondráček Adam 1989 Brittany Lawyers Vlci390,-Zaplaceno Bez
Ondruchová Adéla 1994 A2K Gazely490,-6414056351Bez
Pagliacci Simone 1980 Mazi/Praha Vlci490,-Zaplaceno Bez
Paroubková Martina 1988 Gazely519,-64300337561
Pavlasová Eliška 2001 Mattoni Free Run Gazely390,-Zaplaceno Bez
Pavlasová Martina 1976 Mattoni Free Run Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Perrin Thomas 1976 Fox run Masters muži490,-Zaplaceno Bez
Plešková Lenka 1978 Praha Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Pohlodková Lenka 1979 Hodkovice nad Mohelkou Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Pospíšil Vít 1970 Lauf team Kněžmost Masters muži490,-Zaplaceno Bez
Pospíšilová Eva 1993 Lauf team Kněžmost Gazely490,-Zaplaceno Bez
Prchal Pavel 1972 Šneci v běhu/Sázava Masters muži390,-Zaplaceno Bez
Prchalová Jana 1972 Adventní běhání/Sázava Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Redlichová Adéla 1986 Česká Lípa 6 Gazely390,-6409055294Bez
Rezkova Anna 1980 Šakal Kbely Gazely490,-Zaplaceno Bez
Rolincová Martina 1989 Praha Gazely390,-Zaplaceno Bez
Rosenbaum Martin 1976 Jindřichovice pod Smrkem Masters muži490,-Zaplaceno Bez
Sládek Jaroslav 1972 Solopisky Masters muži390,-Zaplaceno Bez
Součková Jitka 1961 Sokol Loukovec Veteránky390,-Zaplaceno Bez
Steiner Michal 1977 RUN Magazine Team Masters muži390,-Zaplaceno Bez
Strnad David 1985 Praha Vlci390,-Zaplaceno Bez
Strnadová Lucie 1978 Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Šafářová Anna 1980 R4F Gazely490,-Zaplaceno Bez
Šalandová Jiřina 1977 Praha Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Šalomounová Miroslava 1978 Třebíč Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Šimáková Hana 1991 Praha Gazely390,-Zaplaceno Bez
Šindelářová Tereza 1996 Roudnice nad Labem Gazely390,-Zaplaceno Bez
Šindelářová Kateřina 1975 Roudnice nad Labem Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Špirková Veronika 1989 Gazely390,-Zaplaceno Bez
Šrámek Michal 1977 Vrchlabí Masters muži490,-Zaplaceno Bez
Šrumová Ilona 1976 Brozany nad Ohří Masters ženy519,-64110539701
Štulík Martin 1974 Petihosty, Pysely Masters muži390,-Zaplaceno Bez
Štulíková Markéta 1977 Petihosty, Pysely Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Táborská Markéta 1978 Milovice Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Tůmová Kateřina 1982 Černožice Gazely519,-Zaplaceno 1
Tušlová Jana 1989 Gazely390,-Zaplaceno Bez
Vacatkova Barbora 1976 Masters ženy490,-6417055472Bez
Vachková Jana 1983 Praha 4 Gazely390,-6426037356Bez
Vávrovå Olga 1973 Stråž nad Nisou Masters ženy519,-64240376041
Vodička Josef 1981 TJ Zentiva Vlci390,-Zaplaceno Bez
Vondrák Pavel 1977 České Budějovice Masters muži390,-Zaplaceno Bez
Votava František 1984 Třebíč Vlci390,-Zaplaceno Bez
Vrchota Tomáš 1975 Buštěhrad Masters muži390,-Zaplaceno Bez
Vysloužilová Kateřina 1964 Total Vital Veteránky390,-Zaplaceno Bez
Waciakowski Zdenka 1979 Veltrusy Masters ženy490,-Zaplaceno Bez
Záhora Jan 1989 Kostelní Lhota Vlci390,-Zaplaceno Bez
Zderadičková Lenka 1961 Jablonecké Mattonky Veteránky390,-6410052460Bez
Zikova Brona 1977 Masters ženy390,-Zaplaceno Bez
Zvěřina Radek 1982 Bojetice Vlci490,-6412053854Bez

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)