Přihlášky na závody

Přihlášení na Běh krajem J. J. Ryby 22.8.2020

Registrace do 21.8.2020 21:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh krajem J. J. Ryby dne 22.8.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let150,-Zaplaceno
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Burian Dominik 2001 SquirrelsTeam 2020 Junioři150,-3621085821
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Fleischmannová Ludmila 1987 Wheelabrator Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Fraňková Andrea 1989 Pražská kavárna Ženy 20 - 34 let150,-3614085197
Fraňková Michaela Fraňková 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Frantová Andrea 1985 Lidl Ženy 35 - 44 let150,-3620081937
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
Hendrych Jírová Pavla 1980 Matka na útěku Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Hetfleišová Lucie 1991 Ženy 20 - 34 let150,-3612088160
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Houžvička Miloš 1978 Fk Obecnice Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Houžvičková Kateřina 1984 Centrum sociálních služeb Pb Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Hrdličková Romana 1975 Praskolesy Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Karas Tomáš 1967 Bohutín Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Karasová Věra 1972 Bohutín Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Kotěšovcová Petra 1981 Praha 4 Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Koudelka Filip 1991 Praha 6 Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Kruchňa Tomáš 1978 Štětkovice Muži 40 - 49 let150,-3621080291
Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Ludrovsky Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme Muži 40 - 49 let150,-3616088264
Marek Václav 1956 Sherpa Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Mašková Lucie 1998 MIMONI Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Matějovský Pavel 1965 AVC/SABZO Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Nesvačil Tomáš 1968 Muži 50 - 59 let150,-3618080385
Novák Aleš 1976 Občov Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Pavlíková Jana 1982 MIMONI Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Plavec Hynek 1978 Daleké Dušníky Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let150,-3616087382
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Sedláček Miroslav 1999 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let150,-3602089021
Skaličková Vladimíra 1975 Příbram Ženy 45 - 54 let150,-3619084698
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let150,-Zaplaceno
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let150,-Zaplaceno
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Šeděnka Jan 1983 Koně, dobrý koně!!! Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Tesařová Kateřina 1970 MIMONI Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Uxa Tomáš 1965 TJ Sokol Unhošť Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Uxová Anett 2000 TJ Sokol Unhošť Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Večerek Mejzr Dušan 1974 Mníšek pod Brdy Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Vladyka Jan 1992 STG Příbram Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Zaremba Jan 1981 Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: 4timing sro
IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)