Přihlášky na závody

Přihlášení na S čelovkou Dražovkou 22.2.2020

Registrace do 22.2.2020 12:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na S čelovkou Dražovkou dne 22.2.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Andielová Julie 2010 Nižbor Dívky 10 - 11 let
Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci Ženy 45 - 54 let
Bandura František 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Bandura Štěpánek 2015 Hořovice Chlapci nejmladší do 5 let
Bartoňová Jana 1982 Příbram Ženy 35 - 44 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Beshir Ervin 1967 SK Zdice Muži 50 - 59 let
Bičárová Veronika 1994 Rosovice Ženy 20 - 34 let
Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Plzeň Ženy 35 - 44 let
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let
Cip Rooman 1970 Befit pb Muži 50 - 59 let
Čechura Jaroslav 1955 cykloservex Chotešov Muži 60 - 69 let
Čermák Martin 1976 Wheelabrator Muži 40 - 49 let
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Chlapci 14 - 15 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 let
Červenka Jiří 2010 TJ Felbabka Chlapci 10 - 11 let
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let
Dostál Ivo 1977 TRIsáci Muži 40 - 49 let
Drábek Matěj 1988 Maraton klub Kladno Muži 20 - 39 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let
Fábryová Ivana 1994 Ženy 20 - 34 let
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod "B" Muži 40 - 49 let
Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice Brod "B" Ženy 45 - 54 let
Ficová Markéta 2004 TT Příbram Dorostenky
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Fleischmannová Ludmila 1987 Wheelabrator Ženy 20 - 34 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let
Häusler Václav 1963 Příbram Muži 50 - 59 let
Hendrych Jírová Pavla 1980 matka na útěku Ženy 35 - 44 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let
Houdek Petr 1995 Běštín Muži 20 - 39 let
Houžvička Miloš 1978 Slavoj Obecnice Muži 40 - 49 let
Houžvička Matĕj 2011 1.fk Přìbram Chlapci 8 - 9 let
Houžvičková Kateřina 1984 CentrumZSslužebPříbram Ženy 35 - 44 let
Houžvičková Jindřiška 2009 1.fk Přìbram Dívky 10 - 11 let
Hrdlička Dušan 1973 Prakolesy Muži 40 - 49 let
Hrdličková Romana 1975 Střela Žebrák Ženy 45 - 54 let
Hruba Gabina 1977 BSK Cyklo-Market Ženy 35 - 44 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let
Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci nejmladší do 5 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Hvižď Leoš 1990 Muži 20 - 39 let
Chochola Petr 1977 ZŠ a MŠ Nové Strašecí Muži 40 - 49 let
Chocholová Zuzana 2010 TJ Spartak Hořovice Dívky 10 - 11 let
Chocholová Aneta 2013 TJ Spartak Hořovice Dívky 6 - 7 let
Jámborová Ema 2010 Dívky 10 - 11 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Kafka Petr 1982 Zdice Muži 20 - 39 let
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Chlapci 10 - 11 let
Kafka Michal 2011 TK Zdice Chlapci 8 - 9 let
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let
Klementová Anna 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 35 - 44 let
Konopáč Vojtěch 2005 Loko Beroun Chlapci 14 - 15 let
Konopáč Matěj 2010 Loko Beroun Chlapci 10 - 11 let
Konopáčová Kateřina 1981 HO HIMAL Ženy 35 - 44 let
Konopáčová Magdalena 2008 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let
Konopáčová Lucie 2014 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Kotlíková Šárka 1972 Hořovice Ženy 45 - 54 let
Koucká Kateřina 1987 Ženy 20 - 34 let
Král Václav 1983 Rozběháme Česko-Plzeň Muži 20 - 39 let
Kratochvílová Renata 2010 Příbram Dívky 10 - 11 let
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 35 - 44 let
Krýdová Nikola 1995 SK Sporting Příbram Ženy 20 - 34 let
Linková Hana 1972 Sk Merlot Ženy 45 - 54 let
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let
Machová Simona 1979 Flórbaletky Dobříš Ženy 35 - 44 let
Marek Jakub 2009 Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let
Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany Chlapci 12 - 13 let
Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany Chlapci 8 - 9 let
Mašek Miroslav 2006 Dobříš Chlapci 14 - 15 let
Mašková Lucie 1998 Hraštice Ženy 20 - 34 let
Mašková Monika 1977 Dobříš Ženy 35 - 44 let
Matějka Dušan 1978 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let
Matějovský Pavel 1965 Abc ml kladno Muži 50 - 59 let
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 6 - 7 let
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Dorostenci
Mígl Antonín 2005 Tri Klub Příbram Chlapci 14 - 15 let
Minchev Ivan 1957 JUST/Praha Muži 60 - 69 let
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Chlapci 14 - 15 let
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Novák Vojta 2002 J+V team Junioři
Novak Ales 1976 Pribram Obcov Muži 40 - 49 let
Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky 8 - 9 let
Nový Jiří 1984 Zbiroh Muži 20 - 39 let
Palková Miroslava 1978 SK Doubravan Újezd Ženy 35 - 44 let
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Pavlík Dominik 2005 Nový Knín Chlapci 14 - 15 let
Pavlíková Jana 1982 Nový Knín Ženy 35 - 44 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let
Pergl Lukáš 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let
Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci Muži 60 - 69 let
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let
Pokorná Tereza 2007 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let
Pondělíček Michal 1995 Hořovice Muži 20 - 39 let
Reiterman Leoš 1971 Loko Beroun Muži 40 - 49 let
Reitermanová Mirka 1971 Loko Beroun Sauna Ženy 45 - 54 let
Rendl Josef 1976 Tj Packa Praha Muži 40 - 49 let
Rendl Šimon 2012 spartak praha 4 Chlapci 8 - 9 let
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let
Rosol Jiří 1974 loko beroun Muži 40 - 49 let
Rosolová Ivana 1974 rossi team Ženy 45 - 54 let
Řehůřková Silvia 1981 Jince Ženy 35 - 44 let
Sedláček Miroslav 1999 Hořovice Muži 20 - 39 let
Sedláčková Nela 2005 Střela Žebrák Dívky 14 - 15 let
Sehnal Adrien 1953 IV.odboj Muži 60 - 69 let
Schusová Eliška 2014 ASK Černošice Dívky 6 - 7 let
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Chlapci 8 - 9 let
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let
Stracený Jiří 1979 Nový Knín Muži 40 - 49 let
Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 35 - 44 let
Svoboda Ondřej 1982 Diabet team Muži 20 - 39 let
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let
Špetová Patricie 2011 AK ŠKODA PLZEŇ Dívky 8 - 9 let
Špína Martin 1974 Muži 40 - 49 let
Štefflová Marie 2010 LOKO Beroun Dívky 10 - 11 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 14 - 15 let
Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín Ženy 45 - 54 let
Tesařová Veronika 2005 Nový Knín Dívky 14 - 15 let
Trnka David 2010 Atletika Hostivař Chlapci 10 - 11 let
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun Muži 50 - 59 let
Vladyka Jan 1992 STG Příbram Muži 20 - 39 let
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 Muži 60 - 69 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.