Přihlášky na závody

Přihlášení na Wolfs Race Mníšek pod Brdy 15.8.2020

Registrace do 13.8.2020 22:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Wolfs Race Mníšek pod Brdy dne 15.8.2020

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Startovní čísloPřijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Amsalem Barbora 1985 Mníšek pod Brdy Ženy 35 - 44 let180,-3126079801
Amsalem Jonathan 2012 SK Vlčáci Chlapci 8 - 9 let60,-3126079012
Bauer Lukáš 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Beshir Ervin 1967 SK Zdice Muži 50 - 59 let180,-Zaplaceno
Burian Tomáš 1998 Muži 20 - 39 let180,-Zaplaceno
Černá Kristýna 2016 Příbram Dívky nejmladší do 5 let60,-Zaplaceno
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let60,-Zaplaceno
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Chlapci 14 - 15 let 60,-Zaplaceno
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice Dívky 14 - 15 let 60,-Zaplaceno
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let180,-Zaplaceno
Diviš Pavel 2011 STŘELA Žebrák Chlapci 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Diviš Jan 2013 STŘELA Žebrák Chlapci 6 - 7 let60,-Zaplaceno
Doubravová Jitka 1993 VDN PROMO Ženy 20 - 34 let180,-Zaplaceno
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let180,-Zaplaceno
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 20 - 39 let180,-3112086178
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 10 - 11 let60,-3106088420
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha Dívky 6 - 7 let60,-3106080897
Fábera Martin 1976 Chaloupky Muži 40 - 49 let180,-Zaplaceno
Fáberová Dominika 2017 Chaloupky Dívky nejmladší do 5 let60,-3112081069
Filler Martin 2014 ŠSK Újezd nad Lesy Chlapci 6 - 7 let60,-Zaplaceno
Fillerova Veronika 2017 Závodní inkubátor Dívky nejmladší do 5 let60,-Zaplaceno
Fortelka Jiří 1982 Příbram Muži 20 - 39 let180,-3103085400
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let180,-Zaplaceno
Geist Patrik 2008 TJ Sokol Říčany a Radošovice Chlapci 12 - 13 let60,-Zaplaceno
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci nejmladší do 5 let60,-3110088765
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 let60,-3110088642
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let180,-Zaplaceno
Holický Milan 1965 Pardubice Muži 50 - 59 let180,-Zaplaceno
Houzvicka Miloš 1978 Příbram Muži 40 - 49 let180,-Zaplaceno
HOUZVICKOVA Jindriska 2009 FK Podlesi Dívky 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Houžvičková Kateřina 1984 Příbram Ženy 35 - 44 let180,-3106075168
Hubka Radek 1975 Všenory Muži 40 - 49 let180,-Zaplaceno
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let 60,-Zaplaceno
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci nejmladší do 5 let60,-Zaplaceno
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let60,-Zaplaceno
Hvižď Leoš 1990 Muži 20 - 39 let180,-3112080074
Jahelka Jáchym 2013 RS Fitness/Příbram Chlapci 6 - 7 let60,-Zaplaceno
Jahelková Jolana 2015 Příbram Dívky nejmladší do 5 let60,-Zaplaceno
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Jandurová Veronika 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let60,-3110070184
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let60,-Zaplaceno
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let180,-Zaplaceno
Jurkiewicz Patrik 1978 Praha Muži 40 - 49 let180,-Zaplaceno
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let180,-Zaplaceno
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let180,-3113080927
Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 35 - 44 let180,-Zaplaceno
Koukal Adam 2006 ASK Dipoli Chlapci 14 - 15 let 60,-3113087640
Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let180,-Zaplaceno
Likusová Dagmar 1970 Bojov Ženy 45 - 54 let180,-3113084503
Likusová Barbora 2011 SK Vlčáci Dívky 8 - 9 let60,-3113086380
Linhart Jan 1984 Praha Muži 20 - 39 let180,-Zaplaceno
Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme Muži 40 - 49 let180,-3120071205
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let180,-Zaplaceno
Marek Václav 1956 Sherpa Muži 60 - 69 let180,-Zaplaceno
Marek Jakub 2009 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany Chlapci 12 - 13 let60,-Zaplaceno
Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany Chlapci 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Mašková Lucie 1998 MIMONI Ženy 20 - 34 let180,-Zaplaceno
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let180,-Zaplaceno
Matějovský Pavel 1965 Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let180,-3102072758
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 50 - 59 let180,-Zaplaceno
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 6 - 7 let60,-Zaplaceno
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let60,-Zaplaceno
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Novák Vojta 2002 Sk Sporting Příbram Junioři180,-Zaplaceno
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let180,-Zaplaceno
Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Pavlík Dominik 2005 MIMONI Chlapci 14 - 15 let 60,-Zaplaceno
Pavlíková Jana 1982 MIMONI Ženy 35 - 44 let180,-Zaplaceno
Pernica Ondřej 1974 LBK Železná Ruda Muži 40 - 49 let180,-Zaplaceno
Pernica Rostislav 2011 LBK Železná Ruda Chlapci 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Pernica Radek 2013 LBK Železná Ruda Chlapci 6 - 7 let60,-Zaplaceno
Pernicová Lucie 2007 LBK Železná Ruda Dívky 12 - 13 let60,-Zaplaceno
Peřina Antonín 2016 Mníšek pod Brdy Chlapci nejmladší do 5 let60,-3112083762
Peřina Matěj 2013 Vlčáci Mníšek Chlapci 6 - 7 let60,-3112086504
Peřinová Barbora 2012 Vlčáci Mníšek Dívky 8 - 9 let60,-3112089735
Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci Muži 60 - 69 let180,-Zaplaceno
Plavec Hynek 1978 Daleké Dušníky Muži 40 - 49 let180,-3111086021
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let180,-Zaplaceno
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let180,-Zaplaceno
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let180,-Zaplaceno
Ryvola Vojtěch 1999 Praha Muži 20 - 39 let180,-3104075027
Sehnal Adrien 1953 IV.odboj Muži 60 - 69 let180,-Zaplaceno
Sejk Petr 1981 Muži 20 - 39 let180,-Zaplaceno
Smolová Jitka 1978 Všenory Ženy 35 - 44 let180,-Zaplaceno
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let180,-Zaplaceno
Stracený Jiří 1979 MIMONI Muži 40 - 49 let180,-Zaplaceno
Šafránková Klára 1978 Jenštejn Ženy 35 - 44 let180,-Zaplaceno
Šilhák David 2009 Biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Šilhák Ondřej 2011 Hudlice Chlapci 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let180,-Zaplaceno
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let180,-Zaplaceno
Šišmová Veronika 2009 Dukla Praha Dívky 10 - 11 let60,-Zaplaceno
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Štěrba Ondřej 2005 Zaječov Chlapci 14 - 15 let 60,-Zaplaceno
Tafijčuková Veropnika 2010 SK Vlčáci Dívky 10 - 11 let60,-3113082495
Tesařová Kateřina 1970 MIMONI Ženy 45 - 54 let180,-Zaplaceno
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let180,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let180,-Zaplaceno
Uxa Tomáš 1965 TT Beroun Muži 50 - 59 let180,-Zaplaceno
Uxová Anetka 2000 TT Loko Beroun Ženy 20 - 34 let180,-Zaplaceno
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let180,-Zaplaceno
Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou Runners Muži 40 - 49 let180,-Zaplaceno
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let180,-Zaplaceno
Vladyka Jan 1992 STG Příbram Muži 20 - 39 let180,-Zaplaceno
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 Muži 60 - 69 let180,-3107087103
Vlachynská Libuše 1962 Prostřední Lhota Ženy 55 - 64 let180,-Zaplaceno
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let180,-Zaplaceno
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let60,-Zaplaceno
Ziopulosová Kristýna 1997 Pribram Muži 20 - 39 let180,-3121077291

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: SK Vlčáci
Adresa sídla: Pražská 453, 252 10 Mníšek pod Brdy
IČO: 067 40 669
Číslo účtu: 1973066/5500
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)