Přihlášky na závody

Přihlášení na Podzimní běh Dražovkou 9.11.2019

Registrace do 8.11.2019 19:30,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Podzimní běh Dražovkou dne 9.11.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bartoš Martin 2001 Lazsko Junioři
Bartoš Martin 2001 Lazsko Dorostenci
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy 55 - 64 let
Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Brabec Miloslav 1956 Rokycany Muži 60 - 69 let
Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let
Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Ženy 55 - 64 let
Čanda Vojtěch 2012 SK Tochovice Chlapci 6 - 7 let
Čechura Jaroslav 1955 cykloservex Chotěšov Muži 60 - 69 let
Čermáková Karolína 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let
Černý Martin 1991 Dřevec Muži 20 - 39 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 let
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let
Dolejš Jakub 2009 Loko Beroun Chlapci 10 - 11 let
Dostálová Vladimíra 1976 RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 20 - 34 let
Dziegielewska Karolina 2010 človíček Praha Dívky 8 - 9 let
Filip Karel 1955 Nové Strašecí Muži 60 - 69 let
Geist Patrik 2008 Sokol Říčany Chlapci 10 - 11 let
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let
Hatina Pavel 1981 SDH Drozdov Muži 20 - 39 let
Hatinová Kačka 2008 Hořovice Dívky 10 - 11 let
Hatinová Mája 2012 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr Ženy 35 - 44 let
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Hodačová Dominika 2012 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Hochmut Milan 1987 Grill Míšov Muži 20 - 39 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Jung Václav 1977 Beroun Muži 40 - 49 let
Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Kafková Lucie 1982 TK Zdice Ženy 35 - 44 let
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let
Kára Martin 2007 Running Academy Cerhovice Chlapci 12 - 13 let
Kárová Iveta 1977 Running Academy Cerhovice Ženy 35 - 44 let
Kindl Marek 1969 Kindlteam Muži 50 - 59 let
Kindl Marek 2004 Kindlteam Chlapci 14 - 15 let
Kindlová Magdaléna 2001 VK Loko Beroun Juniorky
Kindlová Markéta 1970 Kindlteam Ženy 45 - 54 let
Kindlová Magdaléna 2001 VK Loko Beroun Dorostenky
Klementová Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Klementová Olivie 2012 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Korbasova Kristinka 2009 človíček Praha Dívky 10 - 11 let
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let
Krčilová Tereza 2009 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Krčilová Kateřina 2010 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Kubů Martin 1983 Sokol Libeň Muži 20 - 39 let
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let
Linková Hana 1972 Sk Merlot Ženy 45 - 54 let
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let
Maleček Adam 2013 Žižkovský tygři Chlapci 6 - 7 let
Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany Chlapci 10 - 11 let
Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany Chlapci 8 - 9 let
Meruna Tomáš 2013 Loko Beroun Chlapci 6 - 7 let
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Dorostenci
Mígl Antonín 2003 TJ Sokol Dominikální Paseky Dorostenci
Míková Marie 2012 Domeček Hořovice Dívky 6 - 7 let
Míšková Jitka 1980 RAC Ženy 35 - 44 let
Molčan Petr 1957 Sokol Dolany Muži 60 - 69 let
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Chlapci 12 - 13 let
Moslerová Alžběta 2008 5. ZŠ Příbram Dívky 10 - 11 let
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Novák Vojta 2001 J+V Team Junioři
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let
Novák Vojta 2001 J+V Team Dorostenci
Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky 6 - 7 let
Pavlišen Petr 1999 Spartak Praha 4 Muži 20 - 39 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let
Pavlišenová Markéta 2003 SK Sporting Příbram Dorostenky
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pejša Jan 2006 Sedlčany Chlapci 12 - 13 let
Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let
Pergl Lukáš 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Pichlík Roman 1977 Running Academy Cerhovice Muži 40 - 49 let
Pichlíková Barbora 2005 Running Academy Cerhovice Dívky 14 - 15 let
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let
Pokorná Tereza 2007 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let
Rendl Josef 1976 Tj Packa Praha Muži 40 - 49 let
Rosol Jirka 1974 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let
Rosolová Ivana 1974 ROSSI TEAM Ženy 45 - 54 let
Rovenská Eliška 2010 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Schovánek Milan 1962 Krčský les B Muži 50 - 59 let
Schusová Marie 2011 ASK Černošice Dívky 8 - 9 let
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Chlapci 6 - 7 let
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let
Stojčetović Dušan 2007 Příbram Chlapci 12 - 13 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let
Svobodová Nela 2012 Dobříš Dívky 6 - 7 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let
Sýkora Václav 2010 Běžci Slaný Chlapci 8 - 9 let
Sýkorová Kateřina 2012 Běžci Slaný Dívky 6 - 7 let
Šimurda Richard 1971 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let
Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let
Štefflová Marie 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Švejcar Ondřej 1985 Družec Muži 20 - 39 let
Toušek Petr 1980 Salviaparadise.cz Muži 20 - 39 let
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy Ženy 45 - 54 let
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Ungr Antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let
Urban Matyáš 2005 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let
Urban Kryštof 2009 Loko Beroun Chlapci 10 - 11 let
Urxová Jana 1973 RAC Cerhovice Ženy 45 - 54 let
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun Muži 50 - 59 let
Uxa Lukáš 2003 Triatlon Beroun Dorostenci
Valachova Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 let
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 10 - 11 let
Vaněk Tomáš 1999 RAC Muži 20 - 39 let
Vaňková Klára 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let
Vosmek Lukáš 1983 Příbram Muži 20 - 39 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Vyleťal Tomáš 2005 Tj lokomotiva Beroun Chlapci 14 - 15 let
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let
Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb Juniorky

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.