Přihlášky na závody

Přihlášení na Běh Bohutínem 12.10.2019

Registrace do 11.10.2019 16:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh Bohutínem dne 12.10.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Balínková Zuzana 1982 Ženy 35 - 44 let100,-2111104296
Barášek Aleš 1975 4Timing.cz Muži 40 - 49 let100,-2111103049
Barášek Šimon 2012 Hoši do 7 let20,-2111104907
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let100,-2106103265
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun Dívky do 7 let20,-Zaplaceno
Biskup Václav 1986 Tisová Muži 20 - 39 let100,-2116098910
Brožová Markéta 2013 Narysov Dívky do 7 let20,-2111101473
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Čanda Vojtěch 2012 SK Tochovice Hoši do 7 let20,-Zaplaceno
Čandová Antonie 2015 SK Tochovice Dívky do 7 let20,-Zaplaceno
Čechura Jaroslav 1955 cykloservex Chotěšov Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Černá Tereza 2013 Bios Fit Dívky do 7 let20,-2124091945
Černá Kristýna 2016 MŠ Školní Příbram Dívky do 7 let20,-2124095896
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Hoši 14 - 15 let 20,-2102106271
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 let20,-2124098912
Dolejš Jakub 2009 Lokomotiva Beroun Hoši 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Dolejš Matěj 2014 SK Kelti Beroun Hoši do 7 let20,-Zaplaceno
Dragounová Eliška 2006 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Dřížďalová Daniela 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Dřížďalová Gabriela 2012 Lokomotiva Beroun Dívky do 7 let20,-Zaplaceno
Dubinina Eva 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Dubinina Sofia 2012 Loko Beroun Dívky do 7 let20,-Zaplaceno
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 20 - 34 let100,-2109100471
Dziegielewska Karolina 2010 Človíček Praha Dívky 8 - 9 let20,-2109109082
Dziegielewska Marta 2014 Človíček Praha Dívky do 7 let20,-2109106380
Flachsová Šárka 2002 Sk Sporting Příbram Dorostenky20,-Zaplaceno
Folberger Milan 1975 Modřany Muži 40 - 49 let100,-2111109827
Folberger Aneta 1989 Modřany Ženy 20 - 34 let100,-2111104571
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Gargoš Josef 2010 3.ZŠ Hoši 8 - 9 let20,-2111101320
Gargoš Martin 2012 3.ZŠ Hoši do 7 let20,-2111101590
Geist Patrik 2008 Sokol Říčany Hoši 10 - 11 let20,-2110108140
Hacaperka Filip 2013 Příbram Hoši do 7 let20,-Zaplaceno
Hacaperka Marek 2015 Příbram Hoši do 7 let20,-Zaplaceno
Hájková Karolína 2006 Narysov Dívky 12 - 13 let20,-2110104105
Hájková Lucie 2010 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let20,-2110105968
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let100,-2111101370
Hatina Pavel 1981 Drozdov Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Hatinová Kačka 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Hatinová Mája 2012 Střela Žebrák Dívky do 7 let20,-Zaplaceno
Hošek Ondřej 2005 Buková u Příbramě Hoši 14 - 15 let 20,-2130093849
Hradečná Sofia 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Hradečná Nela 2012 Lokomotiva Beroun Dívky do 7 let20,-Zaplaceno
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Huml Jakub 2015 Cerhovice Hoši do 7 let20,-Zaplaceno
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Hutera David 2009 Příbram Hoši 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Huterová Petra 2006 Příbram Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Chudá Viktorie 2013 Praha Dívky do 7 let20,-Zaplaceno
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let20,-2128095718
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let20,-2106102784
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Jung Václav 1977 Beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Jungová Tereza 2007 Beroun Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let100,-2109108260
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Keberdlová Eliška 2011 Příbram Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Keberdlová Adélka 2014 Příbram MŠPCH Dívky do 7 let20,-Zaplaceno
Klementová Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Klementová Olivie 2012 Loko Beroun Dívky do 7 let20,-Zaplaceno
Klimeš Daniel 2012 Tisová Hoši do 7 let20,-2116092086
Klimešová Jitka 1988 Tisová Ženy 20 - 34 let100,-2116095436
Kocourek Josef 2013 Vysoká Pec-Bohutín Hoši do 7 let20,-Zaplaceno
Kolářík Vojtěch 2010 Beroun Hoši 8 - 9 let20,-2111104159
Kolman Jáchym 2009 TJ Lokomotiva Beroun Hoši 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Kolman Šimon 2012 TJ Lokomotiva Beroun Hoši do 7 let20,-Zaplaceno
Koutný Roman 2003 TT Příbram Dorostenci20,-2107100416
Lacinová Monika 2011 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Linková Hana 1972 Ženy 45 - 54 let100,-2107106507
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let100,-2111102075
Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany Hoši 10 - 11 let20,-2110107162
Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany Hoši 8 - 9 let20,-2110105217
Meruna Tomáš 2013 Loko Beroun Hoši do 7 let20,-Zaplaceno
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Dorostenci20,-Zaplaceno
Mígl Antonín 2005 TJ Sokol Dominikalni Paseky Hoši 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Hoši 12 - 13 let20,-2111104516
Moslerová Alžběta 2008 5. ZŠ Příbram Dívky 10 - 11 let20,-2111109273
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let20,-2110106574
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let20,-2110100238
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let20,-2107101685
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let100,-2106101375
Novák Michal 2010 Nymburk Hoši 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Novák Adam 2017 Praha Hoši do 7 let20,-Zaplaceno
Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky do 7 let20,-Zaplaceno
Opálecká Valerie 2010 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let100,-2107105287
Pech Luboš 1974 náplava Bohutín Muži 40 - 49 let100,-2111109504
Pechar Matyáš 2010 Hvožďany Hoši 8 - 9 let20,-2111101093
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let20,-2111101062
Pergler Lukáš 1992 AC SPORÁK Muži 20 - 39 let100,-2106109205
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let100,-2111101385
Roj David 2015 Příbram Hoši do 7 let20,-2109109213
Rojová Nikola 2011 Příbram Dívky 8 - 9 let20,-2109108594
Rovenská Eliška 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let100,-2128097832
Schönová Aneta 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let20,-2111103594
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-2106105079
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Hoši do 7 let20,-Zaplaceno
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let100,-2128090619
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Stojčetović Dušan 2007 Příbram Hoši 12 - 13 let20,-2111103529
Šálková Alena 1980 TJ Drmlovo pole Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Šimurda Richard 1971 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Šolcová Karolina 2013 šolc team Dívky do 7 let20,-2109103098
Štilcová Kateřina 2012 RUN Magazine Team Dívky do 7 let20,-2110108029
Štilcová Adéla 2015 RUN Magazine Team Dívky do 7 let20,-2110105386
Štilec Jindřich 1979 RUN Magazine Team Muži 40 - 49 let100,-2110105738
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Švihnosová Marie 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let20,-2111101976
Švihnosová Anna 2009 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let20,-2111105231
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Urban Matyáš 2005 Střela Žebrák Hoši 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
Urban Kryštof 2009 Králův Dvůr Hoši 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Uxa Tomáš 1965 TT Loko Beroun Muži 50 - 59 let100,-2110102758
Uxa Lukáš 2003 Triatlon Beroun Dorostenci20,-2110100825
Valachova Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let20,-2102096805
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 let20,-2101107632
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 10 - 11 let20,-2101105492
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let100,-2129098950
Viktora Matyáš 2014 Hoši do 7 let20,-2107100218
Viktorová Eliška 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-2107100572
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let100,-2109107938
Vladyka Jan 1992 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 Muži 60 - 69 let100,-2109100536
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Vogeltanzová Viktorie 2012 Příbram Dívky do 7 let20,-2115092310
Vosmek Lukáš 1983 Příbram Muži 20 - 39 let100,-2107100326
Zděnovcová Aneta 2007 Škola 28. října Dívky 12 - 13 let20,-2111107058
Zděnovcová Adéla 2014 Příbram Dívky do 7 let20,-2111106503

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: 4Timing.cz s.r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)