Přihlášky na závody

Přihlášení na Běh města Příbrami 1.10.2022

Registrace do 30.9.2022 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh města Příbrami dne 1.10.2022

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Startovní čísloPřijmení jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Adamcová Barbora 2020 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
Adamec Vit 2017 Pribram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
Adéla Houdková 2010 ASK Dipoli Dívky 12 - 13 let Zdarma-
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 65 let 200,--Zaplaceno
Bodnár Miroslav 1986 Bodíci Muži 20 - 39 let 200,--2025096907
Bodnár Marika 2014 Bodíci Dívky 8 - 9 let Zdarma-
Bodnár Miroslav 2017 Bodíci Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
Borodin Filip 2014 Příbram 7 Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
Broum Pavel 1948 Sokol Královské Vinohrady Muži 70 - 79 let 200,--Zaplaceno
Brožík Valdemar 1976 A bude hůř Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
Brožík Viktor 2010 A bude hůř Chlapci 12 - 13 let Zdarma-
Budoš Adam 2008 ZŠ BH Příbram Chlapci 14 - 15 let Zdarma-
Burián Tomáš 2015 Rpety Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
Čapek Josef 1991 Nové Podlesí Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
Čepán Jakub 2018 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
Čepán Kryštof 2016 Příbram Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Dorostenci Hlavní závod200,--2026096047
Daňková Kristýna 2019 Příbram Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
Datel Dominik 2018 Pribram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
Diviš Pavel 2011 AO Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
Diviš Jan 2013 AO Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
Dvorská Karolína 2015 Bohutín Dívky 6 - 7 let Zdarma-
Dvořák Petr 1961 Vila Rusalka Muži 60 - 69 let 200,--2026092345
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let 200,--2021090375
Dziegielewska Karolina 2010 Atletika Hostivar Dívky 12 - 13 let Zdarma-
Dziegielewska Marta 2010 Dívky 12 - 13 let Zdarma-
Gargoš Martin 2012 3. ZŠ Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
Glimmer Lukáš 1967 Hostivice Muži 50 - 59 let 200,--Zaplaceno
Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let 200,--2013092061
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let 200,--2026093495
Houdková Barbora 2012 ASK Dipoli Dívky 10 - 11 let Zdarma-
Jiřina Kaiserová 1976 MP Hořovice Ženy 45 - 54 let 200,--2026099762
Kajzarová Jana 1993 Mníšek pod Brdy Ženy 20 - 34 let 100,--Zaplaceno
Klimešová Kateřina 2016 Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
Kočnarová Sofie 2015 Pňovice Dívky 6 - 7 let Zdarma-
Koloc Pavel 1965 AC Total Zero Muži 50 - 59 let 200,--2025097039
Koutná Eva 1978 TT Příbram Ženy 35 - 44 let 200,--2025099143
Kudweisová Monika 2013 SC Radotín Dívky 8 - 9 let Zdarma-
Kudweisová Hanka 2016 SC Radotín Dívky 6 - 7 let Zdarma-
Kundrát David 2007 Praskolesy Chlapci 14 - 15 let Zdarma-
Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky Muži 40 - 49 let 200,--2016093615
Macek Šimon 2011 Biatlon Zadov Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
Mařík Jan 2000 Káciň Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
Máša Jan 2003 Kerteam/PSK Olymp Praha Junioři 200,--2026093476
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Junioři 200,--2026091326
Mígl Antonín 2005 TT Příbram Dorostenci Hlavní závod200,--2026097359
Mikuláš Samuel 2015 Praha 4 Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
Miriťuk Tobiáš 2014 Příbram Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
Miriťuk Jonáš 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
Nesvačil Tomáš 1968 Příbram Muži 50 - 59 let 200,--2024094163
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let 200,--2025091753
Novák Adam 2007 Příbram Chlapci 14 - 15 let Zdarma-
Novák Lukáš 2008 SK Sporting Chlapci 14 - 15 let Zdarma-
Novák Jan 2013 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
Novák Vít 2014 SK Sporting Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
Nováková Karla 2017 - / Točník Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
Novotný Tobiáš 2018 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
Paimová Ester 2017 Tlapkovka Team Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
Paimová Erika 2015 Bor u Březnice Dívky 6 - 7 let Zdarma-
Parýzeková Eva 1988 Příbram Ženy 20 - 34 let 200,--Zaplaceno
Pazdera Lukáš 1986 HERE TO WIN TEAM Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
Petráková Eliška 2011 Věšín Dívky 10 - 11 let Zdarma-
Petráková Kristýna 2014 Věšín Dívky 8 - 9 let Zdarma-
Pilík Stanislav 1950 Panský mlýn Rakovník Muži 70 - 79 let 200,--2022092581
Popová Denisa 2016 Cerhovice Dívky 6 - 7 let Zdarma-
Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců ČB Muži 40 - 49 let 200,--2019091903
Rendl Josef 1976 TJ Packa Praha Muži 40 - 49 let 200,--2026091602
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 45 - 54 let 100,--2028088905
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let 200,--2022098140
Ryvola Vojtěch 1999 Radotín (okres Hlavní město Praha) Muži 20 - 39 let 200,--2020092001
Ryzcová Miloslava 1980 Ženy 35 - 44 let 100,--Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 55 - 64 let 200,--Zaplaceno
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 45 - 54 let 200,--2013096930
Svoboda Robert 1973 Beroun Muži 40 - 49 let 100,--Zaplaceno
Svoboda Elaine 2013 SAD Dobříš Dívky 8 - 9 let Zdarma-
Škvorová Gabriela 2018 LHGD Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
Škvorová Dominika 2019 LHGD Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
Šmejkal Dominik 2010 Příbram Chlapci 12 - 13 let Zdarma-
Šrámek Filip 2014 Obcerstvovaci stanice Bohutin Chlapci 8 - 9 let Zdarma-
Šrámek Jakub 2017 Obcerstvovaci stanice Bohutin Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
Štěpáník Mathias 2018 Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
Štrosnerová Nella 2016 Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
Šůcha Václav 1946 Sv Stříbro Muži 70 - 79 let 200,--2025096059
Šurik Adam 2011 Rožmitál pod Třemšínem Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
Tancibudková Petra 1993 Ženy 20 - 34 let 200,--Zaplaceno
Troch Vít 2017 Kotenčice Chlapci nejmladší do 5 let Zdarma-
Troch Šimon 2015 Kotenčice Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
Turečková Jana 1968 Tenisový klub Bohutín Ženy 45 - 54 let 200,--Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 60 - 69 let 200,--2013096570
Valek Marian 1975 Muži 40 - 49 let 200,--2026093500
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 14 - 15 let Zdarma-
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 12 - 13 let Zdarma-
Vávra Filip 2012 Radotín Chlapci 10 - 11 let Zdarma-
Včeličková Petra 1990 Příbram Ženy 20 - 34 let 200,--Zaplaceno
Včeličková Barbora 2016 Příbram Dívky 6 - 7 let Zdarma-
Velinger Petr 1974 Kosova Hora Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
Volmut Antonín 2008 Klub biatlonu Beroun Chlapci 14 - 15 let Zdarma-
Volmut Marek 2010 Klub biatlonu Beroun Chlapci 12 - 13 let Zdarma-
Votoupalová Kateřina 2006 Sušice Dorostenky Zdarma-
Zástěrová Lucie 2017 SK Tochovice Dívky nejmladší do 5 let Zdarma-
Zástěrová Eliška 2015 SK Tochovice Dívky 6 - 7 let Zdarma-
Zeman Zdeněk 1993 Blatná Muži 20 - 39 let 200,--2026092596
Zvěřina Marek 2015 Jiskra Lisovice Chlapci 6 - 7 let Zdarma-
Žáková Anita 2000 Žaky klub PB Ženy 20 - 34 let 200,--2012097523

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: TriKlub Příbram
Majitel účtu: 4Timing.cz s.r.o. Komenského náměstí 389 Příbram III, 261 01 IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)