Přihlášky na závody

Přihlášení na Karlštejnská 9 30.8.2020

Registrace do 29.8.2020 08:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Karlštejnská 9 dne 30.8.2020

Startovní čísloPřijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
1Achberger Kateřina 1977 NeKačour Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
78Alfery Martin 1977 Vinařice Muži 40 - 49 let250,-Zaplaceno
77Alfery Renata 1982 Vinařice Ženy 35 - 44 let250,-Zaplaceno
278Alfery Kryštof 2012 Vinařice Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
265Alfery Matouš 2014 Vinařice Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
2Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 letZdarmaZaplaceno
Bauer Martin 1977 Chlustina Muži 40 - 49 let250,-Zaplaceno
277Bečvář Filip 2006 BIATLON Beroun Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
3Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno
75Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 18 - 39 let200,-Zaplaceno
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy 55 - 64 let250,-Zaplaceno
4Beshir Ervin 1967 SK Zdice Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno
201Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
202Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
5Borovský Jindřich 1982 Hradcany Muži 18 - 39 let200,-Zaplaceno
Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let20,-1629083214
Bureš Michal 1987 Dobříš Muži 18 - 39 let250,-Zaplaceno
Burian Tomáš 1998 Muži 18 - 39 let250,-Zaplaceno
Burian Dominik 2001 SquirrelsTeam 2020 Muži 18 - 39 let250,-1627083286
6Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let200,-Zaplaceno
7Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let200,-Zaplaceno
203Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let20,-Zaplaceno
204Černá Kristýna 2016 Příbram Dívky 4 - 5 let20,-Zaplaceno
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Chlapci 14 - 15 let 20,-1627085804
205Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
206Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice Dívky 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
8Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno
207Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let20,-1623089826
208Diviš Jan 2013 Střela Žebrák Chlapci 6 - 7 let20,-1623082780
9Dlouhá Dana 1976 RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
Dolejš Jakub 2009 Lokomotiva Beroun Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Dolejš Matěj 2014 SK Kelti Beroun Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 18 - 34 let250,-Zaplaceno
10Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 18 - 39 let200,-Zaplaceno
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 18 - 39 let250,-Zaplaceno
Dražanová Judita 1987 Křesťanské centrum Příbram Ženy 18 - 34 let250,-Zaplaceno
209Dřížďalová Daniela 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
210Dřížďalová Gabriela 2012 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Dudášová Monika 1966 SK Vlaška Ženy 45 - 54 let250,-Zaplaceno
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Dušková Štěpánka 1975 Dobříš Ženy 45 - 54 let250,-1625088743
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 10 - 11 let20,-1627081734
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha Dívky 6 - 7 let20,-1627081369
Fencl Radek 1965 SK Vlaška Muži 50 - 59 let250,-Zaplaceno
275Flek Vojtěch 2008 BIATLON Beroun Chlapci 12 - 13 let20,-Zaplaceno
272Fleková Kateřina 2009 BIATLON Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
11Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 18 - 39 let200,-Zaplaceno
12Fraňková Andrea 1989 Pražská kavárna Ženy 18 - 34 let200,-Zaplaceno
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let250,-Zaplaceno
Gaudl Lukáš 1989 SK Hasici Praha Muži 18 - 39 let250,-Zaplaceno
Gaudl Tomáš 2019 TJ Sokol Radostice Chlapci do 3 let20,-Zaplaceno
Gaudlová Anna 2014 TJ Sokol Radostice Dívky 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Gaudlová Alžběta 2017 TJ Sokol Radostice Dívky do 3 let20,-Zaplaceno
Gaudlová Daniela 1955 Agama Ženy nad 65 letZdarmaZaplaceno
211Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
212Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 4 - 5 let20,-Zaplaceno
13Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let200,-Zaplaceno
Havelka Petr 1972 ELEVEN RUN TEAM Muži 40 - 49 let200,-1628074920
213Havelka David 2011 HBK Dřinov Chlapci 8 - 9 let20,-1628072436
214Havelkova Kristina 2008 SK Jeseniova Dívky 12 - 13 let20,-1627076794
14Hendrych Jírová Pavla 1980 Matka na útěku Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
15Hertl Tomáš 1983 Nehvizdy Muži 18 - 39 let200,-Zaplaceno
16Homola Jáchym 1976 Motor České Budějovice Muži 40 - 49 let250,-Zaplaceno
Hons Pavel 1980 Muži 40 - 49 let250,-Zaplaceno
Houžvička Miloš 1978 Fk Obecnice Muži 40 - 49 let250,-1624083800
Houžvička Matěj 2011 1FK Příbram Chlapci 8 - 9 let20,-1624088517
Houžvičková Kateřina 1984 Centrum sociálních služeb Pb Ženy 35 - 44 let250,-1624085917
Houžvičková Jindra 2009 FK Podlesí Dívky 10 - 11 let20,-1624081940
17Hrdličková Romana 1975 Praskolesy Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno
18Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
215Hršelová Anna 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
216Hršelová Emma 2012 SK Mníšecký Expres Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
42Hrubý Richard 1986 Fbc Spartak Žebrák Muži 18 - 39 let200,-Zaplaceno
217Huml Jan 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
218Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
219Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci 4 - 5 let20,-Zaplaceno
220Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Hvižď Leoš 1990 Muži 18 - 39 let250,-1628088650
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 18 - 39 let250,-1625083871
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 18 - 39 let250,-Zaplaceno
Jahelka Jáchym 2013 RS Fitness/Příbram Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Jahelková Jolana 2015 Příbram Dívky 4 - 5 let20,-Zaplaceno
221Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
222Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
19Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 18 - 39 let200,-Zaplaceno
223Jilgová Nikola 2018 MáTa Dívky do 3 let20,-Zaplaceno
20Jung Václav 1977 Biatlon Klub Beroun Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
224Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Jůzek Pavel 1974 Mníšek Pod Brdy Muži 40 - 49 let250,-Zaplaceno
21Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
22Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
23Kárová Iveta 1977 RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 18 - 34 let250,-Zaplaceno
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr Muži 50 - 59 let250,-Zaplaceno
24Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
25Košťálková Veronika 1984 Žebráci Ženy 35 - 44 let250,-Zaplaceno
225Košťálková Veronika 2018 Žebrák Dívky do 3 let20,-Zaplaceno
Kotěšovcová Petra 1981 Praha 4 Ženy 35 - 44 let250,-Zaplaceno
Koukal Adam 2006 ASK Dipoli Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
Kováříková Kristýnka 2016 Dobříš Dívky 4 - 5 let20,-1625082561
26Kratochvílová Dominika 2000 Ženy 18 - 34 let200,-Zaplaceno
227Krčilová Tereza 2009 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
228Krčilová Kateřina 2010 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
229Krejčí Kamila 2014 ZŠ Karlštejn Dívky 6 - 7 let20,-Zaplaceno
27Krejčí Gabrielová Jana 1972 Gymnazium Beroun Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno
28Kremsa Petr 1978 Plzeň Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
230Kremsa Kryštof 2013 Plzeň Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
29Krpatová Jana 1987 Karlštejn Ženy 18 - 34 let200,-Zaplaceno
232Krtek Ondřej 2007 BIATLON Beroun Chlapci 12 - 13 let20,-Zaplaceno
231Krtková Michaela 2004 Liteň Dorostenky20,-Zaplaceno
233Krůta Šimon 2014 Zdice Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let250,-Zaplaceno
30Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno
Lipovský Martin 2010 TJ Lokomotiva Beroun Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
31Ludvík David 2002 Lokomotiva Beroun Muži 18 - 39 let200,-Zaplaceno
Ludvík Tomáš 1999 Beroun Muži 18 - 39 let250,-Zaplaceno
32Machalická Lubica 1955 Sky4run Ženy nad 65 let200,-Zaplaceno
235Mandíková Daniela 2007 Atletika Jižní město Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Marek Václav 1956 Sherpa Muži 60 - 69 let200,-Zaplaceno
Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany Chlapci 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Maryšková Tereza 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Mašková Lucie 1998 MIMONI Ženy 18 - 34 let250,-Zaplaceno
33Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 18 - 34 let200,-Zaplaceno
236Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
237Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Míková Barbora 2007 Moderní pětiboj Hořovice Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
34Morávková Linda 1975 Vokovické rychlonožky Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno
238Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
239Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Naxerová Jana 1966 USK CS Plzeň Ženy 45 - 54 let250,-Zaplaceno
240Němeček Roman 2017 Beroun Chlapci do 3 let20,-Zaplaceno
35Němečková Lucie 1987 Beroun Ženy 18 - 34 let200,-Zaplaceno
241Němečková Aneta 2013 Beroun Dívky 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Novák Jan 1983 Praha Muži 18 - 39 let250,-1628081792
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let200,-Zaplaceno
242Nováková Viktorka 2010 ASK Dipoli Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
243Nováková Adéla 2012 Dobříš Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
244Nováková Valentýna 2013 ASK Dipoli Dívky 6 - 7 let20,-Zaplaceno
36Palková Miroslava 1978 SK Doubravan Újezd Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
245Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
37Pavlíková Jana 1982 MIMONI Ženy 35 - 44 let250,-Zaplaceno
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let250,-Zaplaceno
38Peres David 1984 Praha Muži 18 - 39 let250,-Zaplaceno
246Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let20,-Zaplaceno
247Pergl Lukáš 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Pernica Rostislav 2011 LBK Železná Ruda Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Pernica Radek 2013 LBK Železná Ruda Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Pernicová Lucie 2007 LBK Železná Ruda Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 18 - 39 let250,-Zaplaceno
39Plavec Hynek 1978 Daleké Dušníky Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
40Plechšmíd Marek 1974 Hostivice Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
248Pokorná Zoe 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let250,-Zaplaceno
249Raušová Anna 2007 SK Mníšecký Expres Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
250Raušová Emma 2009 SK Mníšecký Expres Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Rendl Šimon 2012 spartak praha 4 Chlapci 8 - 9 let20,-1626087183
41Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
251Riegerová Tereza 2016 Nižbor Dívky 4 - 5 let20,-Zaplaceno
43Rohde Daniela 1974 Praha Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno
44Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
45Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno
46Rybáčková Soňa 1963 Beroun Ženy 55 - 64 let200,-Zaplaceno
47Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno
268Sakač Miky 2012 Beroun Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
73Sakačová Stáňa 1984 Beroun Ženy 35 - 44 let250,-Zaplaceno
269Sakačová Belča 2017 Beroun Dívky do 3 let20,-Zaplaceno
48Sehnal Adrien 1953 IV.odboj Muži 60 - 69 let200,-Zaplaceno
274Seidl Filip 2007 BIATLON Beroun Chlapci 12 - 13 let20,-Zaplaceno
270Seidl Matyáš 2010 BIATLON Beroun Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Slavíková Klára 2008 SCPL Plzeň Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
49Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
Stýblo Bruno 2017 Hlásná Třebaň Chlapci do 3 let20,-Zaplaceno
Stýblová Bára 1999 Hlásná Třebaň Ženy 18 - 34 let250,-Zaplaceno
50Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let200,-Zaplaceno
51Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let200,-Zaplaceno
52Sýkora Miroslav 1977 Motor České Budějovice Muži 40 - 49 let250,-Zaplaceno
252Sýkora Radek 2015 Beroun Chlapci 4 - 5 let20,-Zaplaceno
53Sýkorová Petra 1976 Beroun Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
253Sýkorová Šárka 2018 Beroun Dívky do 3 let20,-Zaplaceno
54Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník Muži 18 - 39 let200,-Zaplaceno
273Šilhák David 2009 BIATLON Beroun Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Šilhák Ondřej 2011 Hudlice Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Šimková Tereza 2007 SK Jeseniova Dívky 12 - 13 let20,-1628083157
Šimurda Richard 1971 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let250,-1628085827
254Širancová Nina 2013 Koněprusy Dívky 6 - 7 let20,-Zaplaceno
255Širancová Anna 2015 Koněprusy Dívky 4 - 5 let20,-Zaplaceno
55Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 18 - 39 let200,-Zaplaceno
Škrlant Martin 1979 Žebrák Muži 40 - 49 let250,-Zaplaceno
Šmídová Adéla 2014 Beroun Dívky 6 - 7 let20,-1624078450
256Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
257Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
267Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
56Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebaň Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno
57Švarc Miloslav 1972 Střela žebrák Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
258Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
58Tesařová Kateřina 1970 MIMONI Ženy 45 - 54 let250,-Zaplaceno
74Tlach Zdeněk 1965 BIATLON Beroun Muži 50 - 59 let250,-Zaplaceno
Trojková Darina 1985 Praha 8 Ženy 35 - 44 let250,-Zaplaceno
59Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno
60Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno
Urban Matyáš 2005 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
Urban Kryštof 2009 Loko Beroun Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
61Uxa Tomáš 1965 TJ Sokol Unhošť Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno
62Uxová Anetka 2000 TJ Sokol Unhošť Ženy 18 - 34 let200,-Zaplaceno
63Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
76Vágnerová Gabriela 1980 Biatlon Beroun Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
234Valachová Lucie Tereza 2006 PSK Olymp Praha Dívky 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
259Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
260Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Velehradský Petr 1959 Nučice Muži 60 - 69 let250,-Zaplaceno
Viktora Matyáš 2014 Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Viktorová Eliška 2011 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
64Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let200,-Zaplaceno
65Vokrouhlík Michal 1983 Muži 18 - 39 let250,-Zaplaceno
276Volmut Antonín 2008 BIATLON Beroun Chlapci 12 - 13 let20,-Zaplaceno
271Volmut Marek 2010 BIATLON Beroun Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
66Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
67Vrabec Jiří 1961 Plzeň Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno
Vyhnal Matěj 2019 GolfEurope s. r. o. Chlapci do 3 let20,-Zaplaceno
Vyhnalová Matylda 2016 GolfEurope s. r. o. Dívky 4 - 5 let20,-Zaplaceno
261Vykysalá Anna 2008 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
262Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
68Vykysalý Petr 1972 Loko Beroun Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
69Weissová Kateřina 1978 NeKačour Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
70Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
Zaremba Jan 1981 Muži 18 - 39 let250,-Zaplaceno
263Zděnovcová Aneta 2007 Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
264Zděnovcová Adéla 2014 Dívky 6 - 7 let20,-Zaplaceno
71Zindulka Robert 2000 Sezimovo Ústí Muži 18 - 39 let200,-Zaplaceno
72Zindulka Lukáš 1976 Beroun Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
266Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Česká tábornická unie – Záskalák Liteň, p.s., IČO: 64752968

Číslo účtu: 2401684422/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)