Přihlášky na závody

Přihlášení na Běh na Petřínskou rozhlednu 15.9.2019

Registrace do 14.9.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh na Petřínskou rozhlednu dne 15.9.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Antl Martin 1987 Praha Muži 20 - 39 let
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 45 - 54 let
Borovský Jindřich 1982 Pha - Hradcany Muži 20 - 39 let
Brožová Milena 1962 Ženy 55 - 64 let
Divácký Přemysl 1949 Orel Židenice Muži nad 70 let
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Duchoň David 1971 Praha Újezd Muži 40 - 49 let
Fajta Viktor 1986 D5 Muži 20 - 39 let
Flieglová Alena 1962 SABZO Ženy 55 - 64 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let
Gregor Jaroslav 1950 Běchovice Muži 60 - 69 let
Gregorová Jitka 1991 Žleby Ženy 20 - 34 let
Herda Jan 1983 SKP Nymburk Muži 20 - 39 let
Horský Tomáš 1982 TJ Packa Praha Muži 20 - 39 let
Chmela Jiří 1969 Sparta Košíře Muži 50 - 59 let
Jokel Lubomír 1964 Atlet Šestajovice Muži 50 - 59 let
Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha Muži 40 - 49 let
Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM Muži 40 - 49 let
Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1 Muži 50 - 59 let
Král Vítězslav 1976 Rysy Muži 40 - 49 let
Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy Muži 60 - 69 let
Kratochvílová Iva 1987 Sokol Hlubočepy Ženy 20 - 34 let
KRESTA ROMAN 1965 OREL-BRNO-ZIDENICE Muži 50 - 59 let
Kulhavy Martin 1979 Chodov Muži 40 - 49 let
Maryšlerová Monika 1974 Orel Obřany/Brno Ženy 45 - 54 let
Minchev Ivan 1957 JUST/Praha Muži 60 - 69 let
Novák Radomír 1970 Laco Team Muži 40 - 49 let
Novák Pavel 1953 SABZO Muži 60 - 69 let
Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži nad 70 let
Pech Jitka 1980 Žleby Muži 20 - 39 let
Pech Jindřich 1980 Žleby Muži 20 - 39 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let
Poborská Helena 1978 Kerteam Ženy 35 - 44 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy 55 - 64 let
Pražák Andrej 2009 TJ Spoje Junioři
Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha Muži 40 - 49 let
Rožánek Vladimír 1958 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Sandecki Mark 1982 Muži 20 - 39 let
Schovánek Milan 1962 Krčský les B Muži 50 - 59 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let
Škeříková Petra 1983 Ropeta Praha Ženy 35 - 44 let
Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní Juniorky
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 40 - 49 let
Štros Ota 1965 Bonbon Muži 50 - 59 let
Štrosová Aneta 2004 USK Praha Juniorky
Štrosová Alice 1970 Bonbon Ženy 45 - 54 let
Tausinger Igor 1949 Crotalus Muži nad 70 let
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy Ženy 45 - 54 let
Urban Josef 1956 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 60 - 69 let
Živný Michal 1963 Stromovka Muži 50 - 59 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.