Přihlášky na závody

Přihlášení na Jinecký kros 15.6.2024

Registrace do 14.6.2024 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Jinecký kros dne 15.6.2024

Startovní čísloPřijmení jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Aulický Matouš 2013 SK Jince Chlapci 10 - 11 let 50,--Zaplaceno
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 65 let 200,--1111064657
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
Bodnar Feodosiya 2019 Příbram Dívky nejmladší do 5 let 50,--Zaplaceno
Broošová Sára 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 50,--Zaplaceno
Buraltová Elen 2013 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let 50,--Zaplaceno
Buraltová Adéla 2015 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let 50,--Zaplaceno
Buraltová Ema 2019 MŠ Dolní Hbity Dívky nejmladší do 5 let 50,--Zaplaceno
Butzke Petr 1959 Tréninková skupina Březnice Muži 60 - 69 let 200,--Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let 200,--Zaplaceno
Cipro Miroslav 1986 Zdice-Hrouda Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let 200,--Zaplaceno
Čermák David 2019 Triatlon team Příbram Chlapci nejmladší do 5 let 50,--Zaplaceno
Čermák Filip 2019 Triatlon team Příbram Chlapci nejmladší do 5 let 50,--Zaplaceno
Čermák Tomáš 2017 Triatlon Team Příbram Chlapci 6 - 7 let 50,--Zaplaceno
Čermáková Amálka 2016 Triatlon team Příbram Dívky 8 - 9 let 50,--Zaplaceno
Čermáková Izabela 2018 Triatlon team Příbram Dívky 6 - 7 let 50,--Zaplaceno
Číp Roman 1970 Muži 50 - 59 let 200,--Zaplaceno
Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice Juniorky 200,--1112063164
Doubek Dominik 2020 TeriKuli Team Chlapci nejmladší do 5 let 50,--Zaplaceno
Dvořáčková Marie 2014 Stěžov Dívky 10 - 11 let 50,--Zaplaceno
Flachsová Šárka 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let 200,--1109064678
Frühauf František 1975 Ohrazenice Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy nad 65 let 200,--1112061482
Havlíček Filip 2016 Ski klub Lajdáček Chlapci 8 - 9 let 50,--1113062735
Hrdličková Romana 1975 Rozběháme Hořovicko Ženy 45 - 54 let 200,--1109066301
Hrdličková Julie 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 50,--1109064952
Hršel Josef 1976 Sk Mníšecký Expres Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
Chocholová Zuzana 2010 TJ Spartak Hořovice Dívky 14 - 15 let Hlavní závod200,--Zaplaceno
Chocholová Zuzana 2010 TJ Spartak Hořovice Dívky 14 - 15 let 50,--Zaplaceno
Jiráňová Anna Kateřina 2020 Týček Dívky nejmladší do 5 let 50,--Zaplaceno
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 45 - 54 let 200,--1109060769
Karas Stanislav 1998 Příbram Muži 20 - 39 let 200,--Zaplaceno
Kočí Lukáš 2017 Příbram Chlapci 6 - 7 let 50,--Zaplaceno
Kočí David 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let 50,--Zaplaceno
Kočnar Matyáš 2020 Pňovice Chlapci nejmladší do 5 let 50,--Zaplaceno
Kočnarová Sofie 2015 Pňovice Dívky 8 - 9 let 50,--Zaplaceno
Králová Ema 2016 OHRAZENICE Dívky 8 - 9 let 50,--Zaplaceno
Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 10 - 11 let 50,--1113068492
Kratochvílová Renata 2010 PK Příbram Swimming Dívky 14 - 15 let 50,--1113068149
Krutílek Jaroslav 1970 Příbram Muži 50 - 59 let 200,--1109063250
Kundrát David 2007 Praskolesy Dorostenci 50,--Zaplaceno
Lhoták Zdeněk 2019 Praskolesy Chlapci nejmladší do 5 let 50,--1113062504
Lhotáková Karolína 2017 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let 50,--1113062597
Matušková Rozárie 2017 Jinečáček Dívky 6 - 7 let 50,--Zaplaceno
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let 50,--Zaplaceno
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dorostenky 50,--Zaplaceno
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let 50,--Zaplaceno
Nekolný Karel 1976 Co chceš? Muži 40 - 49 let 200,--1126058416
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
Poláčková Alžběta 2019 Jince Dívky nejmladší do 5 let 50,--Zaplaceno
Polášek Zdeněk 1984 Jince Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
Popová Denisa 2016 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let 50,--Zaplaceno
Pražák Adam 1978 Praha 3 Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
Procházka Jiří 1962 RMT/Plzeň Muži 60 - 69 let 200,--Zaplaceno
Procházková Šárka 2019 Vysoká pec Dívky nejmladší do 5 let 50,--Zaplaceno
Provazník Jakub 2013 SK Jince 1921 Chlapci 10 - 11 let 50,--Zaplaceno
Provazník Ondřej 2018 SK Jince 1921 Chlapci 6 - 7 let 50,--Zaplaceno
Provazník Jakub 1981 SK Jince 1921 Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
Provazníková Jitka 1985 SK Jince 1921 Ženy 35 - 44 let 200,--Zaplaceno
Přenosil Stanislav 1972 Příbram Muži 50 - 59 let 200,--Zaplaceno
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let 200,--Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Ženy 55 - 64 let 200,--1110065900
Sedlák František 1963 Pivnice Bílý Beránek Muži 60 - 69 let 200,--1113065746
Svoboda Jan 1943 KD Příbram Muži nad 80 let 200,--1111069480
Svobodová Dana 1952 KD Příbram Ženy nad 65 let 200,--1111069546
Sýkora Radek 2015 Sokol Beroun Chlapci 8 - 9 let 50,--1111068271
Sýkorová Šárka 2018 Sokol Beroun Dívky 6 - 7 let 50,--1111061423
Šika František 1959 AC Trial Plzen Muži 60 - 69 let 200,--1111064230
Šille Valerie 2020 Příbram Dívky nejmladší do 5 let 50,--Zaplaceno
Škrlant Adam 2017 Žebrák Chlapci 6 - 7 let 50,--1113065432
Škrlantová Klárka 2016 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let 50,--1113066805
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 12 - 13 let 50,--Zaplaceno
Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 12 - 13 let 50,--Zaplaceno
Šturm Petr 2015 TJ Sokol SG Plzeň - Petřín Chlapci 8 - 9 let 50,--Zaplaceno
Švehla David 2002 Vysoká u Příbramě Muži 20 - 39 let 200,--1110065674
Tomek Ondřej 2020 Rožmitál pod Třemšínem Chlapci nejmladší do 5 let 50,--Zaplaceno
Turečková Jana 1968 Tenisový klub Bohutín Ženy 55 - 64 let 200,--1113064071
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dorostenky 50,--1120057452
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 14 - 15 let 50,--1120054710
Veselá Anežka 2013 AO Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let 50,--1111066907
Veselý Kryštof 2015 AO Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let 50,--1111060481
Werner Petr 1951 Liga 100 Praha Muži 70 - 79 let 200,--Zaplaceno
Zadražil Michal 1979 Hořovice Muži 40 - 49 let 200,--Zaplaceno
Zelenka Oliver 2020 Chlapci nejmladší do 5 let 50,--Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Městys Jince
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)