Přihlášky na závody

Přihlášení na Komořany - Čihadlo 11.6.2020

Registrace do 10.6.2020 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Komořany - Čihadlo dne 11.6.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bartoš Lukáš 2008 Fk Kobylisy Junioři
Bartošová Veronika 2002 SK Jeseniova Juniorky
Bartošová Jiřina 1974 Praha 8 Ženy 45 - 54 let
Bednář Petr 1978 Praha 8 Muži 40 - 49 let
Borovičková Lenka 1973 SK Nové Město nad Metují Ženy 45 - 54 let
Borovský Jindřich 1982 Hradcany Muži 20 - 39 let
Brožová Milena 1962 Ženy 55 - 64 let
Buchtík Ondřej 1981 D5 Muži 20 - 39 let
Čáp Pavel 1977 Muži 40 - 49 let
Diviš Martin 1963 SABZO/SNB Praha Muži 50 - 59 let
Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies Muži 40 - 49 let
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Duchoň David 1971 Praha Újezd Muži 40 - 49 let
Fliegl Miroslav 1954 PSK Olymp Praha Muži 60 - 69 let
Flieglová Alena 1962 SABZO Ženy 55 - 64 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány/Bonbon Muži 60 - 69 let
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 let
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 50 - 59 let
Hromádka Ondřej 1980 D5 Muži 40 - 49 let
Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM Muži 40 - 49 let
Klvaň Norbert 1972 Sokol Kolín Muži 40 - 49 let
Kohoutová Věra 1967 Trailpoint Ženy 45 - 54 let
Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1 Muži 50 - 59 let
Koller Pavel 1970 Bezdědice Muži 50 - 59 let
Kotlík Kamil 1977 Hegesh Muži 40 - 49 let
Kotlíková Petra 1982 TJ Slavoj BANES Pacov Ženy 35 - 44 let
Král Vítězslav 1976 Rysy Muži 40 - 49 let
Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy Muži 60 - 69 let
Lebeda Dušan 1973 OTE Muži 40 - 49 let
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let
Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun Muži nad 70 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Matějovský Pavel 1965 Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let
Minchev Ivan 1957 JUST Muži 60 - 69 let
Novák Radomír 1970 Laco Team Muži 50 - 59 let
Novák Pavel 1953 SABZO Muži 60 - 69 let
Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži nad 70 let
Pařízek Rudolf 1973 Muži 40 - 49 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 65 let
Pštrossová Marie 1959 SNB Praha Ženy 55 - 64 let
Pucholt Miroslav 1951 SABZO / Praha Muži 60 - 69 let
Pucholtová Zdeňka 1959 SABZO / Praha Ženy 55 - 64 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Sedláček Patrik 2008 OOB Kotlářkka Junioři
Sedláček Jaroslav 2003 OOB Kotlářkka Junioři
Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky Muži 50 - 59 let
Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky Ženy 20 - 34 let
Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky Ženy 45 - 54 let
Scheu Harald 1969 Praha 3 Muži 50 - 59 let
Soukup Petr 1965 KOVOHUTĚ Příbram Muži 50 - 59 let
Stranel Jiri 1972 SK Rover Muži 40 - 49 let
Stranelova Eva 1998 SK Rover Ženy 20 - 34 let
Svoboda Vojtěch 1984 Modřany Muži 20 - 39 let
Šesták Jindřich 1956 ARP Muži 60 - 69 let
Šikola Pavel 1985 Česká Lípa Muži 20 - 39 let
Škrabálek Jan 1970 Krčský les Muži 50 - 59 let
Šťástka Jiří 1958 SABZO PRAHA Muži 60 - 69 let
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 40 - 49 let
Štěpánek Petr 1965 Spartak Praha 4 Muži 50 - 59 let
Štros Ota 1965 Bonbon Muži 50 - 59 let
Štrosová Alice 1970 Bonbon Ženy 45 - 54 let
Tausinger Igor 1949 Crotalus Muži nad 70 let
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy Ženy 55 - 64 let
Tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav Úpice Ženy 20 - 34 let
Třísková Katarína 1971 Ženy 45 - 54 let
Tylšová Alena 2002 Juniorky
Urban Josef 1956 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 let
Velingerová Vlasta 1989 Žižkov Ženy 20 - 34 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vokrouhlík Michal 1983 Praha Muži 20 - 39 let
Zeidlerová Jarmila 1951 SNB Ženy nad 65 let
Živný Michal 1963 Stromovka Muži 50 - 59 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.