Přihlášky na závody

Přihlášení na Davle - Nová Březová 7.4.2019

Registrace do 6.4.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Davle - Nová Březová dne 7.4.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 45 - 54 let
Borovičková Lenka 1973 SMOLA Chůze Praha z.s. Ženy 45 - 54 let
Borovský Jindřich 1982 Muži 20 - 39 let
Čadil Jan 1964 Dejvice Muži 50 - 59 let
Čermák Vratislav 1981 Nusle Muži 20 - 39 let
Davidová Lucie 1994 TJ Baník Stříbro Ženy 20 - 34 let
Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies Muži 40 - 49 let
Duchoň David 1971 Praha Muži 40 - 49 let
Flaks Jan 1962 Sdružení vytrvalců Stříbro Muži 50 - 59 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 let
Gregorová Jitka 1991 Žleby Ženy 20 - 34 let
Herbst Jarmila 1974 Praha 4 Ženy 45 - 54 let
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 50 - 59 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let
Hrstkova Vladěna 1987 Kerteam Ženy 20 - 34 let
Chmela Jiří 1969 Sparta Košíře Muži 50 - 59 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Juniorky
Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha Muži 40 - 49 let
Král Vítězslav 1976 Rysy Muži 40 - 49 let
Kratochvílová Iva 1987 Sokol Hlubočepy Ženy 20 - 34 let
Krejčíř Jakub 2004 ŠSK Újezd nad Lesy Junioři
Křížek Jakub 1994 Muži 20 - 39 let
Kulhavý Martin 1979 Chodov Muži 40 - 49 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 40 - 49 let
Michálek Karel 1969 Benešov Muži 50 - 59 let
Minchev Ivan 1957 JUST Muži 60 - 69 let
Mojzešová Milena 1965 Sdružení vytrvalců Stříbro Ženy 45 - 54 let
Novák Radomír 1970 Laco Team Muži 40 - 49 let
Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži nad 70 let
Pech Jindřich 1980 Žleby Muži 20 - 39 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praah Ženy 55 - 64 let
Průša Jasef 1952 Obecnice Muži 60 - 69 let
Pštrossová Marie 1959 SNB Praha Ženy 55 - 64 let
Pucholt Miroslav 1951 SABZO / Praha Muži 60 - 69 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Scheu Harald 1969 Praha 3 Muži 50 - 59 let
Smrčka Miloš 1954 BK Říčany Muži 60 - 69 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Šťástka Jiří 1958 TURBOMOŠT Lhota Muži 60 - 69 let
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let
Tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav Úpice Ženy 20 - 34 let
Třísková Katarína 1971 Praha 6 Ženy 45 - 54 let
Urban Josef 1956 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Vačkář Jan 2007 Štěchovice Junioři
Vačkářová Andrea 1975 Štěchovice Ženy 35 - 44 let
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlachynská Libuše 1962 TURBOMOŠT Lhota Ženy 55 - 64 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 60 - 69 let
Zeidlerová Jarmila 1951 SNB PRAHA Ženy nad 65 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.