Přihlášky na závody

Přihlášení na Běh partyzánskou stezkou 11.1.2020

Registrace do 10.1.2020 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh partyzánskou stezkou dne 11.1.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Barášek Aleš 1975 4timing.cz Muži 40 - 49 let
Barcal Richard 1981 dos amigos Muži 20 - 39 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Bergmanova Nicol 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Blahovec Simon 2012 Loko Beroun Chlapci 8 - 9 let
Brabec Miloslav 1956 Rokycany Muži 60 - 69 let
Brož Martin 1979 Rokycany Muži 40 - 49 let
Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka Muži 50 - 59 let
Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko Ženy 35 - 44 let
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let
Carmine Nicol 2009 Atletika Jižní Město Dívky 10 - 11 let
Cindr Martin 1983 AMULET ROHOZEC TEAM Muži 20 - 39 let
Čanda Jan 1985 SK Tochovice Muži 20 - 39 let
Čanda Vojtěch 2012 SK Tochovice Chlapci 8 - 9 let
Čandová Antonie 2015 SK Tochovice nejmladší dívky 2015 a mladší
Černá Adéla 2008 sporting příbram Dívky 12 - 13 let
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 6-7 let
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Chlapci 14 - 15 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 let
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let
Dolejš Jakub 2009 Loko Beroun Chlapci 10 - 11 let
Dolejš Matěj 2014 SK Kelti Beroun Chlapci 6-7 let
Dostál Ivo 1977 Muži 40 - 49 let
Douchová Vendula 2009 Atletika Jižní Město Dívky 10 - 11 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let
Erdinger Josef 1981 Komárov Muži 20 - 39 let
Fábryová Ivana 1994 Ženy 20 - 34 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Flachsová Šárka 2002 SK Sporting Příbram Juniorky
Flachsová Šárka 2002 SK Sporting Příbram Dorostenky
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 Muži 20 - 39 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Gregořica Miroslav 1967 Příbram Muži 50 - 59 let
Hacaperka Filip 2013 Příbram Chlapci 6-7 let
Hacaperka Marek 2015 Příbram nejmladší kluci 2015 a mladší
Hájková Tereza 1976 Slunečná Beroun Ženy 35 - 44 let
Halášková Hana 1990 Ženy 20 - 34 let
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let
Havelková Zdeňka 1978 z Prokopského údolí Ženy 35 - 44 let
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Hodačová Dominika 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Hofman Jiří 1986 SK Halouny Muži 20 - 39 let
Hofmanová Markéta 1984 SK Halouny Ženy 35 - 44 let
Hofmanová Nina 2016 SK Halouny nejmladší dívky 2015 a mladší
Hochmut Milan 1987 Grill Míšov Muži 20 - 39 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let
Houdek Petr 1995 Pemi Muži 20 - 39 let
Houžvička Matěj 2011 1FK Příbram Chlapci 8 - 9 let
Houžvičková Miloš 1978 Slavoj Obecnice Muži 40 - 49 let
Houžvičková Kateřina 1984 Příbram Ženy 35 - 44 let
Houžvičková Jindřiška 2009 1FK Příbram Dívky 10 - 11 let
Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy Muži 40 - 49 let
Hrdličková Romana 1975 Střela Žebrák Ženy 45 - 54 let
Hrdličková Valentýna 2010 STŘELA ŽEBRÁK Dívky 10 - 11 let
Hrdličková Julie 2013 STŘELA ŽEBRÁK Dívky 6-7 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let
Huml Jakub 2015 Cerhovice nejmladší kluci 2015 a mladší
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let
Charvát Jiří 1978 Kvaň Muži 40 - 49 let
Charvátová Věra 1978 Kvaň Ženy 35 - 44 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 10 - 11 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let
Jung Roman 1979 TJ Karlštejn Muži 40 - 49 let
Jung Šimon 2014 TJ Karlštejn Chlapci 6-7 let
Jungová Barbora 2013 TJ Karlštejn Dívky 6-7 let
Jungová Aneta 2017 Karlštejn nejmladší dívky 2015 a mladší
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let
Karasová Barbora 2002 Tisová Juniorky
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let
Karasová Barbora 2002 Tisová Dorostenky
Karel Vajs 1992 Muži 20 - 39 let
Kinclová Nikola 2000 Sk Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let
Klementová Anna 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Košťálova Lucie 1985 Ujezd Ženy 35 - 44 let
Koucká Kateřina 1987 Ženy 20 - 34 let
Kovář Michal 1971 TJ Sokol Unhošť Muži 40 - 49 let
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let
Kratochvílová Lucie 1982 Plzeňští běžci Klub Ženy 35 - 44 let
Kratochvílová Renata 2010 Příbram Dívky 10 - 11 let
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 35 - 44 let
Krýdová Nikola 1995 SK Sporting Příbram Ženy 20 - 34 let
Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky/Praha Muži 40 - 49 let
Lunter Martin 1982 St. Plzenec Muži 20 - 39 let
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let
Majer Jan 1986 Vráž Muži 20 - 39 let
Marek Jakub 2009 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let
Matějovský Pavel 1965 Maratón klub Kladno Muži 50 - 59 let
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 50 - 59 let
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 6-7 let
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Dorostenci
Minařík Petr 1976 SKP Rokycany Muži 40 - 49 let
Minařík Tomáš 2011 Rokycany Chlapci 8 - 9 let
Minaříková Karolína 2009 Rokycany Dívky 10 - 11 let
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Chlapci 14 - 15 let
Moslerová Alžběta 2008 5. ZŠ Příbram Dívky 12 - 13 let
Moudrý Ondřej 1981 321start Muži 20 - 39 let
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Naxerová Jana 1966 USK CS Plzeň Ženy 45 - 54 let
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Novak Ales 1976 Obcov Muži 40 - 49 let
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let
Nováková Michaela 1996 Pemi Ženy 20 - 34 let
Pacner Vladimír 1976 Biatlon Beroun Muži 40 - 49 let
Paleček Tomáš 1981 dos amigos Muži 20 - 39 let
Papáček Petr 1982 Muži 20 - 39 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pelc Jan 1986 Hudlice Muži 20 - 39 let
Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let
Pergl Lukáš 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let
Pokorná Tereza 2007 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let
Procházka Jan 1984 Inov8 team Muži 20 - 39 let
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let
Rendl Josef 1976 Tj Packa Praha Muži 40 - 49 let
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let
Rybáčková Soňa 1963 Beroun Ženy 55 - 64 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen příbram Ženy 45 - 54 let
Řezáč Václav 1987 Žežice Muži 20 - 39 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Schovánek Milan 1962 Krčský les B Muži 50 - 59 let
Schusová Eliška 2014 ASK Černošice Dívky 6-7 let
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Chlapci 8 - 9 let
Slabý Vaclav 1958 Stochov Muži 60 - 69 let
Smělý Jaroslav 1962 Beroun Muži 50 - 59 let
Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem Muži 40 - 49 let
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník Muži 20 - 39 let
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let
Šlapák Dušan 1981 Dobrý anděl Komárov Muži 20 - 39 let
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany Muži 20 - 39 let
Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez Muži 40 - 49 let
Špetová Patricie 2011 AK ŠKODA PLZEŇ Dívky 8 - 9 let
Šťastná Zdeňka 2010 Modřany Dívky 10 - 11 let
Šťastný Tomáš 1979 Kerteam Muži 40 - 49 let
Štefflová Marie 2010 LOKO Beroun Dívky 10 - 11 let
Šusta David 1990 Cetyně Muži 20 - 39 let
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy Ženy 55 - 64 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Urban Kryštof 2009 Loko Beroun Chlapci 10 - 11 let
Urx Radek 1976 Třebotov Muži 40 - 49 let
Uxa Tomáš 1965 TT Loko Beroun Muži 50 - 59 let
Uxa Lukáš 2003 TT Loko Beroun Dorostenci
Uxová Anett 2000 TT Loko Beroun Ženy 20 - 34 let
Vacarda Vladimír 1959 ELEVEN RUN TEAM Muži 60 - 69 let
Valachová Lucie Tereza 2006 PSK Olymp Praha Dívky 14 - 15 let
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 12 - 13 let
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Vladyka Jan 1992 STG Příbram Muži 20 - 39 let
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 Muži 60 - 69 let
Vlasák Jiří 1964 Plzeň Muži 50 - 59 let
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let
Vokůrka Tomáš 1974 Doubravan 2009 Muži 40 - 49 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.