Přihlášky na závody

Přihlášení dvojic na Obořišťský lachtan 3.8.2019

Seznam přihlášených týmů na Obořišťský lachtan 3.8.2019

Jednotlivci ¦ Přihlášené týmy

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
4timing Mužský tým350,-8322055079
Jan Hostička, Petr Pavlišen

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Brdonoš Podlesí Smíšený tým350,-Zaplaceno
Aneta Peškařová, Barbora Peškařová

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Červíci Pičín Smíšený tým350,-8322067245
Kateřina Červenková, Petr Červenka

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Fanda a jeho banda Velkotržnice Lipence Mužský tým350,-Zaplaceno
Dušan Kromka, Frantisek Lojín

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Horšašky Březnice Ženský tým350,-Zaplaceno
Natálie Zárybnická, Alena Zárybnická

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jinecká smršť Jince Smíšený tým350,-Zaplaceno
Ema Peškařová, Otakar Peškař

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Kraken Team Dobříš Mužský tým350,-8302080329
Vít Mácha, František Havránek

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Krtek a Liška Příbram Ženský tým350,-Zaplaceno
Denisa Kotková, Radka Šnajdrová

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Květiny Svaté Pole Ženský tým350,-8302087029
Jana Jarušková, Veronika Šedá

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Liha mistrů Maloja Rocky Mountain Smíšený tým350,-Zaplaceno
Terezie Peškařová, Vladislav Doležal

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Lihováci Liha Smíšený tým350,-Zaplaceno
Lenka Doležalová, Václav Doležal

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Nejnejky Obořišti Ženský tým350,-Zaplaceno
Marcela Sirotková, Lenka Mrkosová

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Pat a Mat Dobříš Smíšený tým350,-Zaplaceno
David Šejna, Karolína Šejnová

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
PilsnerUrquell&Aperol Spritz Team Maloja Rocky Moutain Team Smíšený tým350,-Zaplaceno
Simona Pokorná, Václav Doležal

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Rožmitál B.H.A. Rožmitál B.H.A. Smíšený tým350,-Zaplaceno
Jitka Válová, Michal Vála

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Zubáči Březnice Smíšený tým350,-Zaplaceno
Nikola Zárybnická, Jiří Zárybnický

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Železná Sparta Jince Smíšený tým350,-Zaplaceno
Monika Peškařová, Otakar Peškař

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:

Číslo účtu: 2801633763/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)