Registrace do 10.5.2024 20:00,
pak již jen na místě.
Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety
Startovní číslo | Přijmení | Ročník | Klub | Kategorie | Startovné | VAR/Zaplaceno |
---|---|---|---|---|---|---|
213 | Zeman Zdeněk | 1993 | Muži 20 - 39 let | 200,- | Zaplaceno | |
241 | Vlas Petr | 1992 | Muži 20 - 39 let | 200,- | 3309053415 | |
194 | Koňaříková Zdeňka | 1976 | Ženy 45 - 54 let | 200,- | Zaplaceno | |
247 | Řechková Svatava | 1967 | Ženy 55 - 64 let | 200,- | Zaplaceno | |
238 | Posselt Štěpán | 2010 | Chlapci 14 - 15 let | Zdarma | ||
127 | Pelcová Petra | 2016 | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | ||
225 | Mochánová Adéla | 2016 | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | ||
171 | Stibor Honzík | 2023 | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
215 | Hošek Jiří | 2021 | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
175 | Šrainová Ema | 2019 | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
174 | Šrainová Adéla | 2022 | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
162 | Novotná Zorka | 2020 | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
158 | Máchová Barbora | 2020 | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
173 | Šomková Elisabeth | 2021 | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
157 | Křížková Sofie | 2022 | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
167 | Pelcová Anna | 2019 | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
172 | Stiborová Viktorie | 2021 | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
95 | Bambas David | 2017 | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | ||
119 | Máchová Marie | 2018 | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | ||
98 | Duková Klaudie | 2018 | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | ||
128 | Poslední Tomáš | 2007 | Dorostenci | Zdarma | ||
189 | Ivashchuk Vlada | 2001 | - | Ženy 20 - 34 let | 200,- | Zaplaceno |
234 | Diviš Jan | 2013 | AO Střela Žebrák | Chlapci 10 - 11 let | Zdarma | |
286 | Novák Jan | 2013 | AO Střela Žebrák | Chlapci 10 - 11 let | Zdarma | |
139 | Veselá Anežka | 2013 | AO Střela Žebrák | Dívky 10 - 11 let | Zdarma | |
140 | Veselý Kryštof | 2015 | AO Střela Žebrák | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | |
145 | Zajícová Violka | 2016 | AO Střela Žebrák | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | |
138 | Večerek Albert | 2014 | Arko | Chlapci 10 - 11 let | Zdarma | |
295 | Sovová Ema | 2016 | ASK Slavia | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | |
239 | Nietsche Jonáš | 2008 | Atletika Jižní Město | Dorostenci | Zdarma | |
163 | Nusl Tadeáš | 2021 | Bohutín | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
168 | Procházková Šárka | 2019 | Bohutín | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
97 | Datel Dominik | 2018 | Bohutin | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
246 | Kutnohorský Jan | 1974 | Bojov | Muži 50 - 59 let | 200,- | Zaplaceno |
284 | Malina Petr | 1969 | Borek | Muži 50 - 59 let | 200,- | Zaplaceno |
244 | Svojtka Libor | 1980 | Buková | Muži 40 - 49 let | 200,- | Zaplaceno |
288 | Prouza Martin | 2021 | Cerhovice | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
130 | Rezková Barbora | 2018 | Čisovice | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
201 | Plavec Hynek | 1978 | D. Dusniky | Muži 40 - 49 let | 200,- | Zaplaceno |
302 | Vacková Bibiana | 2021 | Dlouhá Lhota | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
133 | Šrainová Ema | 2018 | Dlouhá Lhota | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
91 | Aust Šimon | 2018 | Dobris | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
205 | Svoboda Pavel | 1969 | Dobříš | Muži 50 - 59 let | 200,- | Zaplaceno |
242 | Kramářová Vladimíra | 1986 | Dobříš | Ženy 35 - 44 let | 200,- | Zaplaceno |
92 | Balšán Mikuláš | 2011 | Dobříš | Chlapci 12 - 13 let | Zdarma | |
267 | Gvuzd Karel | 2012 | Dobříš | Chlapci 12 - 13 let | Zdarma | |
307 | Gvuzd Vojtěch | 2011 | Dobříš | Chlapci 12 - 13 let | Zdarma | |
104 | Hruda Tobiáš | 2014 | Dobříš | Chlapci 10 - 11 let | Zdarma | |
233 | Květoň Vít | 2014 | Dobříš | Chlapci 10 - 11 let | Zdarma | |
103 | Hruda Sebastian | 2015 | Dobříš | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | |
282 | Mach Dominik | 2016 | Dobříš | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | |
179 | Volný Kryštof | 2020 | Dobříš | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
146 | Aust Matouš | 2020 | Dobříš | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
152 | Gruszová Magdalena | 2020 | Dobříš | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
170 | Rebić Stela | 2020 | Dobříš | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
283 | Machová Laura | 2019 | Dobříš | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
271 | Havlíčková Zuzana | 2019 | Dobříš | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
264 | Fišerová Zoe | 2022 | Dobříš | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
93 | Balšán Petr | 2017 | Dobříš | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
105 | Jánský Jakub | 2018 | Dobříš | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
222 | Matějka Tadeáš | 2017 | Dobříš | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
94 | Balšán Šimon | 2008 | Dobříš | Dorostenci | Zdarma | |
96 | Burián Tomáš | 2015 | Domeček Hořovice | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | |
243 | Barcal Richard | 1981 | dos amigos | Muži 40 - 49 let | 200,- | Zaplaceno |
202 | Rys Tomáš | 1999 | ENERGON | Muži 20 - 39 let | 200,- | 3322041985 |
208 | Vašíček Tomáš | 1961 | ENERGON | Muži 60 - 69 let | 200,- | 3308054109 |
153 | Ježek Jan | 2019 | Energon | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
108 | Ježek Tadeáš | 2017 | Energon | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
184 | Butzková Ludmila | 1961 | Fit klub Padák Příbram | Muži 60 - 69 let | 200,- | Zaplaceno |
116 | Kříž Fabien | 2018 | FK Příbram | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
231 | Novák Vít | 2014 | Florbal Dobříš | Chlapci 10 - 11 let | Zdarma | |
232 | Melša František | 2014 | Hasiči Dobříš | Chlapci 10 - 11 let | Zdarma | |
161 | Molková Stella | 2019 | HC | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
120 | Molek Sebastian | 2017 | HC | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
198 | Pazdera Lukáš | 1986 | Here To Win Team | Muži 20 - 39 let | 200,- | Zaplaceno |
142 | Vitaskova Viktorie | 2015 | Holsiny | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | |
216 | Vitaskova Vilma | 2021 | Holsiny | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
176 | Švagrová Anežka | 2021 | Holšiny | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
212 | Zadražil Michal | 1979 | Hořovice | Muži 40 - 49 let | 200,- | Zaplaceno |
169 | Ráblová Sofie | 2020 | Hostomice | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
315 | Fábera Matyáš | 2019 | Chaloupky | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
314 | Fáberová Dominika | 2017 | Chaloupky | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
204 | Stibor Jan | 1989 | Jesenice | Muži 20 - 39 let | 200,- | Zaplaceno |
311 | Zvěřina Marek | 2015 | Jiskra Lisovice | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | |
136 | Valuchová Julie | 2009 | JUVE | Dívky 14 - 15 let | Zdarma | |
137 | Valuchová Veronika | 2008 | JUVE | Dorostenky | Zdarma | |
254 | Čermáková Laura | 2020 | Kňovičky | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
122 | Mrázek Jakub | 2015 | Láz | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | |
121 | Mrázek Filip | 2018 | Láz | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
250 | Boukalová Ella | 2019 | Lešetice | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
292 | Skalička Petr | 1978 | Lhota u Příbramě | Muži 40 - 49 let | 200,- | Zaplaceno |
131 | Riegerová Tereza | 2016 | Loko Beroun | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | |
272 | Havlová Nicol | 2017 | Naty & Niky | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
255 | Černá Apolena | 2018 | Nová Ves pod Pleší | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
182 | Vopička Antonín | 2020 | Oboriste | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
144 | Vopičková Marie | 2018 | Oboriste | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
258 | Fencl Radek | 1965 | Obořiště | Muži 50 - 59 let | 200,- | Zaplaceno |
310 | Dušková Martina | 1990 | Obořiště | Ženy 20 - 34 let | 200,- | Zaplaceno |
256 | Dudášová Monika | 1966 | Obořiště | Ženy 55 - 64 let | 200,- | Zaplaceno |
313 | Dušek Antonín | 2015 | Obořiště | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | |
294 | Skuhrovec Marek | 2017 | Obořiště | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
297 | Švagrová Kristýna | 2000 | Ouběnice | Ženy 20 - 34 let | 200,- | Zaplaceno |
148 | Čerňanský Sebastian | 2021 | Ouběnice | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
147 | Čerňansķá Ella | 2019 | Ouběnice | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
200 | Pilík Stanislav | 1950 | Panský mlýn Rakovník | Muži 70 - 79 let | 200,- | Zaplaceno |
134 | Šubrt Matěj | 2007 | Pavlíkov | Dorostenci | Zdarma | |
186 | Dardová Nikola | 2006 | Pětiboj Hořovice | Juniorky | 200,- | 3302049532 |
115 | Kratochvílová Renata | 2010 | PK Příbram Swimming | Dívky 14 - 15 let | Zdarma | |
113 | Kočnarová Sofie | 2015 | Pňovice | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | |
156 | Kočnar Matyáš | 2020 | Pňovice | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
203 | Slauka David | 2002 | Poděbrady | Muži 20 - 39 let | 200,- | Zaplaceno |
240 | Slauka Kryštof | 1998 | Poděbrady | Muži 20 - 39 let | 200,- | Zaplaceno |
304 | Vajnerová Viktorie | 2021 | Pouště | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
303 | Vajner Filip | 2018 | Pouště | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
191 | Juchelka Jiří | 1996 | Praha | Muži 20 - 39 let | 200,- | Zaplaceno |
177 | Tylichová Josefína | 2019 | Praha | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
265 | Franěk Ondřej | 1990 | Praha 6 | Muži 20 - 39 let | 200,- | Zaplaceno |
266 | Fraňková Andrea | 1989 | Praha 6 | Ženy 35 - 44 let | 200,- | Zaplaceno |
273 | Hrdlička Dušan | 1973 | Praskolesy | Muži 50 - 59 let | 200,- | Zaplaceno |
118 | Kundrát David | 2007 | Praskolesy | Dorostenci | Zdarma | |
260 | Fialová Rozšafná Michaela | 1992 | Prd z Brd | Ženy 20 - 34 let | 200,- | Zaplaceno |
106 | Jechort David | 2015 | Pribram | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | |
107 | Jechortova Emma | 2018 | Pribram | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
253 | Burian Dominik | 2001 | Příbram | Muži 20 - 39 let | 200,- | Zaplaceno |
190 | Jechort Martin | 1981 | Příbram | Muži 40 - 49 let | 200,- | Zaplaceno |
193 | Komárková Tereza | 1987 | Příbram | Ženy 35 - 44 let | 200,- | 3326045876 |
188 | Flachsová Šárka | 1980 | Příbram | Ženy 35 - 44 let | 200,- | Zaplaceno |
270 | Hacaperková Eva | 1986 | Příbram | Ženy 35 - 44 let | 200,- | Zaplaceno |
114 | Kratochvíl Tomáš | 2014 | Příbram | Chlapci 10 - 11 let | Zdarma | |
229 | Hošek Marek | 2015 | Příbram | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | |
296 | Šebik David | 2016 | Příbram | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | |
109 | Josefíková Vilma | 2015 | Příbram | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | |
155 | Kočí David | 2019 | Příbram | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
149 | Červenka Dominik | 2022 | Příbram | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
150 | Červenková Lilly | 2020 | Příbram | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
181 | Vondrášková Lucie | 2020 | Příbram | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
164 | Pavlíčková Aneta | 2020 | Příbram | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
277 | Klementová Eliška | 2021 | Příbram | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
112 | Kočí Lukáš | 2017 | Příbram | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
126 | Pavlíček Tomáš | 2017 | Příbram | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
224 | Hošková Aneta | 2017 | Příbram | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
309 | Šafařík Jaroslav | 2000 | Rakovník, Šílenci v běhu | Muži 20 - 39 let | 200,- | Zaplaceno |
151 | Doubravová Elena | 2021 | Rosovice | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
192 | Justych Jiri | 1969 | Rozbehame Horovicko | Muži 50 - 59 let | 200,- | Zaplaceno |
197 | Novák Ondřej | 1973 | Roztoky | Muži 50 - 59 let | 200,- | Zaplaceno |
195 | Kopáček Jiří | 1993 | SDH Drásov | Muži 20 - 39 let | 200,- | Zaplaceno |
206 | Tikovský Jaromír | 1978 | SDH Nahoruby | Muži 40 - 49 let | 200,- | Zaplaceno |
135 | Tikovská Ema | 2010 | SDH Nahoruby | Dívky 14 - 15 let | Zdarma | |
211 | Vondráková Petra | 1986 | Sedlčany | Ženy 35 - 44 let | 200,- | Zaplaceno |
165 | Pechač Kryštof | 2019 | Sedlčany | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
180 | Vondráková Ema | 2021 | Sedlčany | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
143 | Vondrák Matěj | 2017 | Sedlčany | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
100 | Furiš David | 2008 | Sedlčany | Dorostenci | Zdarma | |
245 | Hršel Josef | 1976 | SK Mníšecký Expres | Muži 40 - 49 let | 200,- | Zaplaceno |
290 | Randová Eva | 2015 | SK Přestavlky | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | |
289 | Randa Jan | 2018 | SK Přestavlky | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
132 | Šolcová Karolína | 2013 | Sk Sporting | Dívky 10 - 11 let | Zdarma | |
293 | Skalička Michael | 2012 | SK Sporting Pribram | Chlapci 12 - 13 let | Zdarma | |
269 | Hacaperka Filip | 2013 | SK Sporting Příbram | Chlapci 10 - 11 let | Zdarma | |
99 | Dvořáková Daniela | 2013 | SK Sporting Příbram | Dívky 10 - 11 let | Zdarma | |
268 | Hacaperka Marek | 2015 | SK Sporting Příbram | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | |
124 | Paimová Erika | 2015 | SK Sporting Příbram | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | |
125 | Paimová Ester | 2017 | SK Sporting Příbram | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
251 | Boukalová Tereza | 2018 | SK Sporting Příbram | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
102 | Havlíček Filip | 2016 | Ski klub Lajdáček | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | |
199 | Pejša Jan | 1975 | smí být prázdné | Muži 40 - 49 let | 200,- | Zaplaceno |
111 | Kocmanová Stella | 2014 | Sokol Voznice | Dívky 10 - 11 let | Zdarma | |
305 | Valchářová Eva | 2020 | Sokol Voznice | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
306 | Valchářová Emílie | 2018 | Sokol Voznice | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
278 | Kraus Karel | 2010 | Spartak Praha4 | Chlapci 14 - 15 let | Zdarma | |
312 | Brožová Markéta | 2013 | Sporting Příbram | Dívky 10 - 11 let | Zdarma | |
237 | Perutka Štěpán | 2012 | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci 12 - 13 let | Zdarma | |
230 | Tetu Filip | 2014 | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci 10 - 11 let | Zdarma | |
226 | Diallo Cyril Gando | 2016 | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | |
227 | Dušková Kamila | 2016 | Sportovní akademie Dobříš | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | |
228 | Tetuová Miriam | 2016 | Sportovní akademie Dobříš | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | |
217 | Šindelář Prokop | 2019 | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
218 | Ďurdík Matěj | 2019 | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
220 | Benda Vojtěch | 2018 | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | |
223 | Kličková Josefína | 2017 | Sportovní akademie Dobříš | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
259 | Fialová Emma | 2018 | Sportovní akademie Dobříš | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
123 | Nademlejnský Pavel | 2011 | Střela Žebrák | Chlapci 12 - 13 let | Zdarma | |
235 | Palková Eliška | 2012 | Střela Žebrák | Dívky 12 - 13 let | Zdarma | |
236 | Beránková Eliška | 2012 | Střela Žebrák | Dívky 12 - 13 let | Zdarma | |
252 | Broošová Sára | 2013 | Střela Žebrák | Dívky 10 - 11 let | Zdarma | |
299 | Turčiačíková Ema | 2013 | Střela Žebrák | Dívky 10 - 11 let | Zdarma | |
274 | Hrdličková Julie | 2013 | Střela Žebrák | Dívky 10 - 11 let | Zdarma | |
298 | Turčiačíková Nela | 2015 | Střela Žebrák | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | |
261 | Fic Martin | 1974 | STS Chvojkovice Brod | Muži 50 - 59 let | 200,- | Zaplaceno |
262 | Ficová Markéta | 2004 | STS Chvojkovice Brod | Ženy 20 - 34 let | 200,- | Zaplaceno |
263 | Ficová Radka | 1973 | STS Chvojkovice Brod | Ženy 45 - 54 let | 200,- | Zaplaceno |
117 | Křížová Rebeca | 2015 | Tc Rak Příbram | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | |
207 | Turečková Jana | 1968 | Tenisový klub Bohutín | Ženy 55 - 64 let | 200,- | Zaplaceno |
101 | Halaburdová Anna | 2015 | TJ Lokomotiva Beroun | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | |
279 | Kyselý Petr | 1964 | TJ Zduchovice | Muži 60 - 69 let | 200,- | Zaplaceno |
285 | Novák Benjamín | 2021 | Točník | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
287 | Nováková Karla | 2017 | Točník | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
183 | Butzke Petr | 1959 | Tréninková skupina Březnice | Muži 60 - 69 let | 200,- | Zaplaceno |
300 | Uxa Tomáš | 1965 | Triatlon Beroun - URT | Muži 50 - 59 let | 200,- | Zaplaceno |
301 | Uxová Anetka | 2000 | Triatlon Beroun - URT | Ženy 20 - 34 let | 200,- | Zaplaceno |
308 | Koutný Roman | 2003 | Triatlon Team Příbram | Muži 20 - 39 let | 200,- | Zaplaceno |
280 | Lehocká Adriana | 2019 | Triatlon Team Příbram | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
281 | Lehocká Viktorie | 2017 | Triatlon Team Příbram | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
248 | Karas Tomáš | 1967 | triklub 'PB | Muži 50 - 59 let | 200,- | Zaplaceno |
275 | Kiššová Aneta | 2019 | Třebsko | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
276 | Kiššová Alžběta | 2018 | Třebsko | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
196 | Mígl Vojtěch | 2003 | TT Příbram | Muži 20 - 39 let | 200,- | Zaplaceno |
154 | Jiráňová Anna Kateřina | 2020 | Týček | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | |
291 | Schejbal Matyáš | 2008 | Újezdec | Dorostenci | Zdarma | |
209 | Větrovská Jitka | 1993 | VDN Promo | Ženy 20 - 34 let | 200,- | Zaplaceno |
178 | Větrovský Matyáš | 2022 | VDN Promo | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
141 | Větrovská Natálie | 2017 | VDN Promo | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
257 | Dvořák Petr | 1995 | Vila Rusalka | Muži 20 - 39 let | 200,- | 3310053784 |
187 | Dvořák Petr | 1961 | Vila Rusalka | Muži 60 - 69 let | 200,- | Zaplaceno |
214 | Hovorka Patrik | 2021 | Višňová u Příbramě | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | |
221 | Hovorková Natálie | 2017 | Višňová u Příbramě | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | |
249 | Hartmanová Stanislava | 1958 | Vorvani Příbram | Ženy nad 65 let | 200,- | Zaplaceno |
110 | Kocman Daniel | 2016 | Voznice | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | |
210 | Vokáč Roman | 1962 | Zdice | Muži 60 - 69 let | 200,- | Zaplaceno |
185 | Cipro Miroslav | 1986 | Zdice-Hrouda | Muži 20 - 39 let | 200,- | Zaplaceno |
Chyby a odhlášení v registracích směřujte:
Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: VDN Promo sro, IČO: 04619731
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)