Přihlášky na běžecký pohár KOPEC 2024

Seznam přihlášených na Lochovice - Plešivec 30.6.2024

Registrace do 29.6.2024 22:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Lochovice - Plešivec dne 30.6.2024

Startovní čísloPřijmení Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
25Číp ROMAN 1970 Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
35Fetrová Lucie 2011 Dívky 12 - 13 let150,-1428060685
34Fetr Petr 2016 Chlapci 8 - 9 let150,-1428068041
Turčiačík Jakub 1985 Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Kadaňková Michaela 1985 Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Krejci Emma 2018 Dívky 6 - 7 let20,-1429066034
Krejci Antonin 2020 Chlapci nejmladší do 5 let20,-1429069135
Kárová Viktorie 2021 Dívky nejmladší do 5 let20,-Zaplaceno
88Řechková Svatava 1967 Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
Sokolenko Kateřina 2018 Dívky 6 - 7 let20,-1424065296
Jilg Petr 1986 #BolkaBěháProPeťku Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
79Pulkrábek Martin 1980 AC Obora Hvězda Muži 40 - 49 let150,-1426068204
42Gregor Jaroslav 1951 AC OH Praha Muži 70 - 79 let150,-1417064950
106Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec/ELEVEN RUN TEAM Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Veselá Anežka 2013 AO Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let20,-1414069054
Veselý Kryštof 2015 AO Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let20,-1414069850
76Pechková Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
3Rendl Josef 1976 b4 Muži 40 - 49 let150,-1428060095
Linhova Michaela 1983 Bacons team Jince Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Slanina Teodor 2018 Bacons team Jince Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Slanina Vojta 2015 Bacons team Jince Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Slanina Vincent 2020 Bacons team Jince Chlapci nejmladší do 5 let20,-Zaplaceno
Říha Karel 1969 BBK Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
15Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
10Bečvář Filip 2006 Biatlon Beroun Junioři150,-Zaplaceno
17Burianová Denisa 1993 BK Louny Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
2Zeman Zdeněk 1993 Blatná Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
101Šindelářová Blanka 1972 Blovice Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
58Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Kunstátová Marie 1979 Bonbon Ženy 45 - 54 let150,-1429062957
Malina Petr 1969 Borek Muži 50 - 59 let150,-1429067890
70Onzi Rafael 1987 Brazil / Porto Alegre Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
96Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
108Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
65Nekolný Karel 1976 Co chceš? Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Košař Vojtěch 1999 Černošice Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
69Ondra Vladimír 1968 Český běžecký klub Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
68Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Burián Tomáš 2015 Domeček Hořovice Chlapci 8 - 9 let20,-1422065874
Palková Miroslava 1978 Doubravan Újezd Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
72Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
112Wiener Otakar 1956 Důchodce z Lužin Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Pecka Karel 2016 Emilova stopa Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
21Civín Aleš 1988 FC Lamy Beroun Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
13Žák Jiří 1971 Fit bez diet Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
19Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
4Pazdera Lukáš 1986 HERE TO WIN TEAM Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
87Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let150,-1424061206
113Zadražil Michal 1979 Hořovice Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
23Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
100Šilhák Michal 1977 Hudlice Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
104Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 60 - 69 let150,-1415066175
6Stibor Jan 1989 Jesenice Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
98Svobodová Dana 1952 KD Pribram Ženy nad 65 let150,-1421069137
97Svoboda Jan 1943 KD Příbram Muži nad 80 let150,-1422066148
1Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
111Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Svoboda Michal 1979 Kraluv dvur Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Jana Popelková 1991 Králův Dvůr Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
62Mansfeldová Kristýna 1998 Lhotka Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
105Urbánek Jiří 1987 Liberec Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
63Masár Miroslav 1963 Lochovice Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
31DVOŘÁK Michal 1989 Lochovice Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Dvořáková Barbora 2014 Lochovice Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Dvořák Matyáš 2020 Lochovice Chlapci nejmladší do 5 let20,-Zaplaceno
64Mužík Jiří 1983 Lochovice Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Štefflová Marie 2010 Loko Beroun Dívky 14 - 15 let 20,-1427067641
8Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dorostenky20,-Zaplaceno
99Šilhák David 2009 Lokomotiva Beroun Chlapci 14 - 15 let 150,-Zaplaceno
22Chochola Vladimír 1950 Maraton klub Kladno Muži 70 - 79 let150,-Zaplaceno
53Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Buraltová Ema 2019 MŠ Dolní Hbity Dívky nejmladší do 5 let20,-1429062985
24Chochola Petr 1977 Nosac ski Team Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
56Kmeť Milan 1967 Nové Strašecí Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
114Zounarová Dominika 1998 Nové Strašecí Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Neumann Zdeněk 1998 Nové Strašecí Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
33Fencl Radek 1965 Obořiště Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
30Dudášová Monika 1966 Obořiště Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
41Frühauf František 1975 Ohrazenice Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
90Sedláček Jaroslav 1968 Ok Roztoky Muži 50 - 59 let150,-1428065297
93Sedláčková Petra 1970 Ok Roztoky Ženy 45 - 54 let150,-1428063700
55Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Švagrová Kristýna 2000 Ouběnice Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
Vobr Jan 1996 Ouběnice Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Pánková Tereza 2008 Pavlíkov Dorostenky20,-Zaplaceno
49Jandečková Alžběta 2014 Pišišvorové Dívky 10 - 11 let150,-Zaplaceno
48Jandečka Kryštof 2012 Pišišvorové Chlapci 12 - 13 let150,-Zaplaceno
50Jandečková Věra 1981 Pišišvorové Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
110Votápek Leonard 2010 Pišišvorové Chlapci 14 - 15 let 150,-Zaplaceno
Kratochvílová Renata 2010 PK Příbram Swimming Dívky 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
Veselý Vojtěch 2013 Praha Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Veselý Adam 2016 Praha Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
40Fraňková Andrea 1989 Praha 6 Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Magerlová Viktorie 2014 Praha 6 Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
94Scheu Harald 1969 Praha 6 Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Lhoták Zdeněk 2019 Praskolesy Chlapci nejmladší do 5 let20,-Zaplaceno
Kundrát David 2007 Praskolesy Dorostenci20,-1429062764
7Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
14Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 65 let150,-Zaplaceno
Kratochvíl Tomáš 2014 Příbram Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
43Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Kočí David 2019 Příbram Chlapci nejmladší do 5 let20,-Zaplaceno
Kočí Lukáš 2017 Příbram Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
51Juhos Gustav 2005 Příbram Junioři150,-Zaplaceno
37Flachsová Šárka 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
36Flachsová Šárka 2002 Příbram Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
39Fliegl Miroslav 1954 PSK Olymp Praha Muži 70 - 79 let150,-Zaplaceno
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník, Šílenci v běhu Muži 20 - 39 let150,-1429067249
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník, Šílenci v běhu Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Kantor Michal 1982 Real Madrid Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
83Rataj Vojtěch 2005 Rokycany Junioři150,-Zaplaceno
82Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
85Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
12Švaček Stanislav 1993 Rozběháme Beroun Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
81Rašovský Matěj 1988 RUN magazine team Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
61Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
28Dolejšova Jitka 1960 Sabzo Praha Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
27Dolejš Radomír 1958 Sabzo Praha Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
29Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Hrdoušek Martin 1998 SC Radotín Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
102Tikovský Jaromír 1978 SDH Nahoruby Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
38Flaks Jan 1962 Sdružení vytrvalců Stříbro Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Furiš David 2008 Sedlčany Dorostenci20,-Zaplaceno
67Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Dorostenci150,-Zaplaceno
Paimová Erika 2015 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Paimová Ester 2017 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Hacaperka Filip 2013 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Hacaperka Marek 2015 SK Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Buraltová Elen 2013 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let20,-1429062345
Hlinomazová Ema 2009 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let 20,-1429060346
Skalička Michael 2012 SK Sporting Příbram Chlapci 12 - 13 let20,-Zaplaceno
84Rezniček Stanislav 1966 SK ŠTĚTI Muži 50 - 59 let150,-1413062350
Herda Jan 1983 SKP Nymburk Muži 40 - 49 let150,-1429064978
Říhová Radka 1972 Soběhrdy Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
9Král Vítězslav 1976 Sokol Královské Vinohrady Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
16Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
71Palková Veronika 1982 Sport Active invest Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
5Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky Muži 40 - 49 let150,-1417063810
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Škrlantová Klárka 2016 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Lhotáková Karolína 2017 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Popová Denisa 2016 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Turčiačíková Ema 2013 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Turčiačíková Nela 2015 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Kárová Tereza 2015 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
32Elsnic Jan 1988 školník Dream team Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
109Vlk Aleš 1987 Šneci v běhu Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
95Skalická Vlasta 1951 TaH Praha Ženy nad 65 let150,-Zaplaceno
103Turečková Jana 1968 Tenisový klub Bohutín Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
Zemanová Cecílie 2012 TJ atletika Horní Počernice Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
107Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
74Pechek František 1953 TJ Maratonstav Úpice Muži 70 - 79 let150,-Zaplaceno
75Pechková Šárka 1956 TJ Maratonstav Úpice Ženy nad 65 let150,-Zaplaceno
60Les Josef 1947 TJ Maratonstav Úpice Muži 70 - 79 let150,-Zaplaceno
11Komínek Tomáš 1993 TJ Slovan Lochovice Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
44Hartman Marek 1990 Tj Sokol Nové Strašecí Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
89Sedláček Jan 1978 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
47Chocholová Zuzana 2010 TJ Spartak Hořovice - oddíl plávání a MP Dívky 14 - 15 let 150,-Zaplaceno
46Chocholová Aneta 2013 TJ Spartak Hořovice - oddíl plávání a MP Dívky 10 - 11 let150,-Zaplaceno
Prouzová Lenka 1981 TJ Stašov Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
59Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
18Butzke Petr 1959 Tréninková skupina Březnice Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun - URT Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Karas Tomáš 1967 triklub PB Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
45Chochola Ondřej 1983 Tuchlovice Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
86Růžičková Jana 1969 U Šmídů team Ženy 55 - 64 let150,-Zaplaceno
54Kašpar Michal 1990 U Šmídů team Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
26Deak Roman 1974 UA Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
91Sedláček Jaroslav 2003 Únětice Muži 20 - 39 let150,-1428062458
92Sedláček Patrik 2008 Únětice Dorostenci150,-1428062430
Uxová Anetka 2000 URT Beroun Ženy 20 - 34 let150,-1429068450
Uxová Anetka 2000 URT Beroun Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
ŽOFKA Jan 1980 VAGUSki CLASSICS Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
57Kutíková Alena 1984 Vižina Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Ehler Tomáš 1981 VSK Humanita Praha Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
78Petrányi Radoslav 1986 Za dobrú kondíciu Muži 20 - 39 let150,-1428060487
52Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
20Cipro Miroslav 1986 Zdice-Hrouda Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
Jun Tomáš 1989 ZŠ Nové Strašecí Muži 20 - 39 let150,-Zaplaceno
80Raboch Ivan 1966 Žebrák Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Škrlant Adam 2017 Žebrák Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Kroužecká Sofie 2015 Žebrák Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Kroužecký Adam 2017 Žebrák Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
77Pechová Jitka 1991 Žleby Ženy 20 - 34 let150,-Zaplaceno
73Pech Jindřich 1980 Žleby Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Obec Lochovice
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o.
IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)