Přihlášky na běžecký pohár KOPEC 2024

Seznam přihlášených na Komořany - Čihadlo 6.6.2024

Registrace do 6.6.2024 12:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Komořany - Čihadlo dne 6.6.2024

Přijmení Ročník Klub Kategorie
Aldorf Luboš 1964 SABZO Muži 60 - 69 let
Altman Jakub 1992 Muži 20 - 39 let
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 65 let
Bidlo František 1980 VK Smíchov Muži 40 - 49 let
Borsek Jan 1957 Chrášťany Muži 60 - 69 let
Braňka Lukáš 2007 Žižkov Junioři
Březina Tomáš 1970 SABZO Praha Muži 50 - 59 let
Březina Petr 1946 SABZO Praha Muži nad 70 let
Bukvai Miloš 1985 Extreme Obstacle Runners Muži 20 - 39 let
Čermák Lukáš 1993 SAbzo Muži 20 - 39 let
Čihák Tomáš 1990 Carglass Muži 20 - 39 let
Čihák Jiří 1986 Muži 20 - 39 let
Ditrich Josef 1983 BzM Muži 40 - 49 let
Diviš Martin 1963 SABZO/SNB Praha Muži 60 - 69 let
Dolejšova Jitka 1960 Ženy 55 - 64 let
Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies Muži 50 - 59 let
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Dvořák Tomáš 1972 Atlet Šestajovice Muži 50 - 59 let
Fajta Viktor 1986 D5 Muži 20 - 39 let
Flaks Jan 1962 Sdružení vytrvalců Stříbro Muži 60 - 69 let
Flieglová Alena 1962 SABZO Ženy 55 - 64 let
Ge Evžen 1954 MV Bonbon Muži nad 70 let
Hábltová Alena 1983 BONBON Praha Ženy 35 - 44 let
Hanousek Jakub 1991 SABZO Muži 20 - 39 let
Heller Tomáš 1981 Modřany Muži 40 - 49 let
Hochmanová Veronika 1993 Tri Ski Horní Počernice Ženy 20 - 34 let
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 60 - 69 let
Holub Pavel 1964 Bering Praha Muži 60 - 69 let
Hrubec Michal 1978 P4/Čerčany Muži 40 - 49 let
Chlupatá Jana 1950 SABZO Ženy nad 65 let
Jandečka Kryštof 2012 Pišišvorové Junioři
Jandečková Věra 1981 Pišišvorové Ženy 35 - 44 let
Jandečková Alžběta 2014 Pišišvorové Juniorky
Jiřičná Dana 1969 Bonbon Praha Ženy 55 - 64 let
Jokel Lubomír 1964 Atlet Šestajovice Muži 60 - 69 let
Junga Tomáš 1990 Praha Muži 20 - 39 let
Jurásek Petr 1978 Lokomotiva Meziměstí Muži 40 - 49 let
Kahánek Stanislav 1981 Dýmka míru Muži 40 - 49 let
Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha Muži 50 - 59 let
Kervitcer Jan 1978 Kerteam Muži 40 - 49 let
Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM Muži 50 - 59 let
Kopáč Jiří 1982 TJ Dukla Praha Muži 40 - 49 let
Koudelka Drahomír 1971 Muži 50 - 59 let
Král Vítězslav 1976 Sokol Královské Vinohrady Muži 40 - 49 let
Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy Muži 60 - 69 let
Kulhavý Martin 1979 Chodov Muži 40 - 49 let
Kulhavý Jakub 2011 ZŠ Donovalská Junioři
Likusová Barbora 2011 LOKO Trutnov Juniorky
Likusová Dagmar 1970 SK Mníšecký expres Ženy 45 - 54 let
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Matějovský Pavel 1965 Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let
Moc Radek 1978 Liberecké Gazely Muži 40 - 49 let
Neuman Jiří 1974 Kamenný Přívoz Muži 50 - 59 let
Norková Zdenka 1952 SABZO/Praha Ženy nad 65 let
Novák Pavel 1953 SABZO Muži nad 70 let
Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži nad 70 let
Onzi Rafael 1987 Porto Alegre, Brazil Muži 20 - 39 let
Pávek Václav 1978 ≈O= Muži 40 - 49 let
Pech Jindřich 1980 Žleby Muži 40 - 49 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 40 - 49 let
Pechková Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let
Pechová Jitka 1991 Žleby Ženy 20 - 34 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pletka Luboš 1977 SK Zbraslav Muži 40 - 49 let
Pletka František 2011 SK Zbraslav Junioři
Požgayová Jana 1955 SABZO/Bonbon Ženy nad 65 let
Procházka Jiří 1988 SABZO Praha Muži 20 - 39 let
Pulkrábek Martin 1980 AC Obora Hvězda Muži 40 - 49 let
Rožánek Vladimír 1958 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Skálová Mirka 1984 12 běhá Ženy 35 - 44 let
Skopalík Jaromír 1963 Running Ďáblice Muži 60 - 69 let
Sodomka Tomáš 1972 SABZO Muži 50 - 59 let
Strejček Jiří 1983 Strašnice Muži 40 - 49 let
Svoboda Vojtěch 1984 Bonbon Muži 40 - 49 let
Šimerová Alice 1971 Sabzo Ženy 45 - 54 let
Šmejkalová Táňa 1979 BONBON/Praha Ženy 45 - 54 let
Štěrba Ondřej 2008 Junioři
Šugová Naděžda 1987 SABZO Ženy 35 - 44 let
Tafijčuková Veronika 2010 SK Mníšecký expres Juniorky
Teplý Ondrej 1978 Sabzo Muži 40 - 49 let
Tomáš Procházka 2007 SABZO Junioři
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let
Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec/ SABZO Muži 60 - 69 let
Vávra Radomír 1963 Kerteam Muži 60 - 69 let
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlček Bohumil 1960 Praha 13 Muži 60 - 69 let
Volák Ondřej 2000 SALOMON Muži 20 - 39 let
Werner Petr 1951 Liga 100 Praha Muži nad 70 let
Živný Michal 1963 Stromovka Muži 60 - 69 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.