Přihlášky na běžecký pohár KOPEC 2022

Seznam přihlášených na Vyhlášení KOPCE 2022 - Chodovský kros 26.11.2022

Registrace do 25.11.2022 16:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Vyhlášení KOPCE 2022 - Chodovský kros dne 26.11.2022

Přijmení Ročník Klub Kategorie
Havránek Adam 1995 Muži 20 - 39 let
Duchoň David 1971 Muži 50 - 59 let
Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec Muži 60 - 69 let
Likusova Barbora 2011 Adrien elixír team Juniorky
Tafijcukova Veronika 2010 Adrien elixír team Juniorky
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži nad 70 let
Smékal Miroslav 1960 Benešovský běžecký klub Muži 60 - 69 let
Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let
Štrosová Aneta 2004 Bonbon Junioři
Štros Ota 1965 Bonbon Muži 50 - 59 let
Štrosová Alice 1970 Bonbon Ženy 50 - 59 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 60 let
Honzáková Jiřina 1965 Břevnov Ženy 50 - 59 let
Roubík František 1956 Čerčany Muži 60 - 69 let
Chaloupková Hana 2002 eD system Silvini team Ženy 20 - 34 let
Poborský Petr 1975 Ekonom Praha Muži 40 - 49 let
Šugová Naděžda 1987 HRT Ženy 35 - 49 let
Kulhavý Martin 1979 Chodov Muži 40 - 49 let
Neuman Jiří 1974 Kamenný Přívoz Muži 40 - 49 let
Svoboda Jan 1943 KD Příbram Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 KD Příbram Ženy nad 60 let
Poborská Helena 1978 Kerteam Ženy 35 - 49 let
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 60 - 69 let
Werner Petr 1951 Liga 100 Praha Muži nad 70 let
Koudelka Drahomír 1971 Meixner Muži 50 - 59 let
Svoboda Vojtěch 1984 Modřany Muži 20 - 39 let
Ge Evžen 1954 MV, Bonbon Muži 60 - 69 let
Chyba Jiří 1979 Nutrend Specialized Muži 40 - 49 let
Sedláček Jaroslav 1968 Ok Roztoky Muži 50 - 59 let
Sedláčková Linda 2000 Ok Roztoky Ženy 20 - 34 let
Sedláčková Petra 1970 Ok Roztoky Ženy 50 - 59 let
Sedláček Jaroslav 2003 Olymp Praha Junioři
Sedláček Patrik 2008 OOB Kotlářka Junioři
Jandečka Kryštof 2012 Pišišvorové Junioři
Jandečková Alžběta 2014 Pišišvorové Juniorky
Jandečková Věra 1981 Pišišvorové Ženy 35 - 49 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Urban Lukáš 1980 Praha 11 Muži 40 - 49 let
Vlček Bohumil 1960 Praha 13 Muži 60 - 69 let
Láska Vojtěch 1988 Prostě Běž Muži 20 - 39 let
Šimon Miloš 1944 PSK UNION Praha Muži nad 70 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 60 - 69 let
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 35 - 49 let
Pucholt Miroslav 1951 SABZO / Praha Muži nad 70 let
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Dolejš Radomír 1958 Sabzo Praha Muži 60 - 69 let
Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži nad 70 let
Dolejšova Jitka 1960 Sabzo Praha Ženy nad 60 let
Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha Muži 50 - 59 let
Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy Muži 60 - 69 let
Flaks Jan 1962 SV Stříbro Muži 60 - 69 let
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy nad 60 let
Leitner Josef 1969 TJ Stupně Poražených Muži 50 - 59 let
Bartošová Milada 1953 Vorvani Příbram Ženy nad 60 let
Brožová Milena 1962 Zahrádky Ženy nad 60 let
Kulhavý Jakub 2011 ZŠ Donovalská Junioři

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.