Přihlášky na běžecký pohár KOPEC 2022

Seznam přihlášených na Okolo Štěchovického pokladu 13.8.2022

Registrace do 12.8.2022 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Okolo Štěchovického pokladu dne 13.8.2022

Přijmení Ročník Klub Kategorie
Aldorf Luboš 1964 Sabzo Muži 50 - 59 let
Bartošová Veronika 2002 Kerteam Ženy 20 - 34 let
Bartošová Milada 1953 Vorvani Příbram Ženy nad 65 let
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 45 - 54 let
Bičík Tomáš 1968 ToBi Team/ČBK Muži 50 - 59 let
Brázdová Dominika 2013 Adrien elixir team Juniorky
Černý Michal 1994 Kerteam Muži 20 - 39 let
David Samuel 2009 Atlet Šestajovice Junioři
Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies Muži 50 - 59 let
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Duchoň David 1971 Praha Újezd Muži 50 - 59 let
Dvořák Tomáš 1972 Atlet Šestajovice Muži 50 - 59 let
Eliáš Petr 1985 Praha 12 - Komořany Muži 20 - 39 let
Flaks Jan 1962 SV Stříbro Muži 60 - 69 let
Flieglová Alena 1962 SABZO Ženy 55 - 64 let
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let
Gregor Jaroslav 1951 AC OH Praha Muži nad 70 let
Grim Ondřej 1995 Příbram Muži 20 - 39 let
Havlíček Vilém 2013 Jesenice u Prahy Junioři
Havlíček Vladimir 1951 Psáry Muži nad 70 let
Hoke Milan 1961 Atletika Benešov Muži 60 - 69 let
Holub Pavel 1964 Bering Praha Muži 50 - 59 let
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 60 - 69 let
Jandečka Kryštof 2012 Pišišvorové Junioři
Jandečková Alžběta 2014 Pišišvorové Juniorky
Jandečková Věra 1981 Pišišvorové Ženy 35 - 44 let
Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha Muži 50 - 59 let
Král Vítězslav 1976 Sokol Královské Vinohrady Muži 40 - 49 let
Kulhavý Jakub 2011 ZŠ Donovalská Junioři
Kulhavý Martin 1979 Muži 40 - 49 let
Leitner Josef 1969 TJ Stupně Poražených Muži 50 - 59 let
Likusová Barbora 2011 Adrien elixir team Juniorky
Likusová Dagmar 1970 Adrien elixir team Ženy 45 - 54 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Matula Štěpán 1970 SK Třebichovice Muži 50 - 59 let
Mrva Pavel 1960 Benešovský běžecký klub Muži 60 - 69 let
Novák Radomír 1970 Laco Team Muži 50 - 59 let
Novák Pavel 1953 SABZO Muži 60 - 69 let
Paukert Milan 1950 SABZO Muži nad 70 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Petrányi Radoslav 1986 Za dobrú kondíciu Muži 20 - 39 let
Prudilová Martina 1972 Atlet Šestajovice Ženy 45 - 54 let
Rendl Josef 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let
Rožánek Vladimír 1958 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Řezáč Tomáš 1992 Praha Muži 20 - 39 let
Scheu Harald 1969 LMB Muži 50 - 59 let
Smékal Miroslav 1960 Benešovský běžecký klub Muži 60 - 69 let
Svoboda Vojtěch 1984 Modřany Muži 20 - 39 let
Šimon Miloš 1944 PSK UNION Praha Muži nad 70 let
Šindelářová Nikola 2002 Štěchovice Ženy 20 - 34 let
Šťástka Jiří 1958 Sabzo Muži 60 - 69 let
Šugová Naděžda 1987 HEROSTORE RACING TEAM Ženy 35 - 44 let
Tafijčuková Veronika 2010 Adrien elixir team Juniorky
Tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav Úpice Ženy 35 - 44 let
Urban Josef 1956 SABZO Muži 60 - 69 let
Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec Muži 60 - 69 let
Valášek Jan 1988 Spartak Praha 4 Muži 20 - 39 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlachynská Libuše 1962 Sabzo Ženy 55 - 64 let
Vlček Bohumil 1960 Praha 13 Muži 60 - 69 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 60 - 69 let
Votápek Leonard 2010 Pišišvorové Junioři
Záruba Jan 1977 Vinohrady Muži 40 - 49 let
Zych Martin 1969 Atlet Šestajovice Muži 50 - 59 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.