Přihlášky na běžecký pohár KOPEC 2022

Seznam přihlášených na Běh na Šance 2.8.2022

Registrace do 2.8.2022 12:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh na Šance dne 2.8.2022

Přijmení Ročník Klub Kategorie
Aldorf Luboš 1964 Sabzo Muži 50 - 59 let
Bartošová Milada 1953 Vorvani Příbram Ženy nad 65 let
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 45 - 54 let
Borovičková Lenka 1973 SK Nové Město nad Metují Ženy 45 - 54 let
Brožová Milena 1962 Zahrádky Ženy 55 - 64 let
Březina Petr 1946 SABZO Muži nad 70 let
Buchtík Ondřej 1981 D5 Muži 40 - 49 let
Čadil Jan 1964 Dejvice Muži 50 - 59 let
Diviš Martin 1963 SABZO/SNB Praha Muži 50 - 59 let
Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies Muži 50 - 59 let
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Duchoň David 1971 Praha Újezd Muži 50 - 59 let
Eliáš Petr 1985 Praha 12 - Komořany Muži 20 - 39 let
Fajta Viktor 1986 D5 Muži 20 - 39 let
Flaks Jan 1962 SV Stříbro Muži 60 - 69 let
Flieglová Alena 1962 SABZO Ženy 55 - 64 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let
Hanousek Jakub 1991 Braník Muži 20 - 39 let
Havlíček Vladimír 1951 Psáry Muži nad 70 let
Hochmanová Veronika 1993 Tri Ski Horní Počernice Ženy 20 - 34 let
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 60 - 69 let
Honzáková Jiřina 1965 Břevnov Ženy 55 - 64 let
Jandečka Kryštof 2012 Pišišvorové Junioři
Jandečková Alžběta 2014 Pišišvorové Juniorky
Jandečková Věra 1981 Pišišvorové Ženy 35 - 44 let
Kotlíková Petra 1982 Ženy 35 - 44 let
Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy Muži 60 - 69 let
Krejci Jitka 1985 OMEXOM Ženy 35 - 44 let
Kulhavý Martin 1979 Chodov Muži 40 - 49 let
Lagová Alena 1988 Tragédka Ženy 20 - 34 let
Láska Vojtěch 1988 Prostě Běž Muži 20 - 39 let
Leitner Josef 1969 TJ Stupně Poražených Muži 50 - 59 let
M A L Ý Zdeněk 1942 Loko Beroun Muži nad 70 let
Mach Tomas 1992 Ztělesněné zlo Muži 20 - 39 let
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Minchev Ivan 1957 JUST Muži 60 - 69 let
Minchev Ivan 1957 Muži 60 - 69 let
Mrva Pavel 1960 Benešovský běžecký klub Muži 60 - 69 let
Naděžda Šugová 1987 HEROSTORE RACING TEAM Ženy 35 - 44 let
Novák Lukáš 1982 AC SAKÉ KATEŘINKY Muži 40 - 49 let
Novák Radomír 1970 Laco Team Muži 50 - 59 let
Novák Pavel 1953 SABZO Muži 60 - 69 let
Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži nad 70 let
Pečená Kateřina 1992 Adventní běhání Ženy 20 - 34 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Petrányi Radoslav 1986 Za dobrú kondíciu Muži 20 - 39 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 65 let
Pucholt Miroslav 1951 SABZO / Praha Muži nad 70 let
Pucholtová Zdeňka 1959 SABZO / Praha Ženy 55 - 64 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Skalka Jakub 1991 adidas Runners Prague Muži 20 - 39 let
Smékal Miroslav 1960 BBK Muži 60 - 69 let
Strejček Jiří 1983 Strašnice Muži 20 - 39 let
Svoboda Jiří 1966 Team CykloTrener Varnsdorf Muži 50 - 59 let
Šimon Miloš 1944 PSK UNION Praha Muži nad 70 let
Šťástka Jiří 1958 Sabzo Praha Muži 60 - 69 let
Šťástka Jiří 1958 Sabzo Muži 60 - 69 let
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let
Urban Josef 1956 SABZO Muži 60 - 69 let
Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec Muži 60 - 69 let
Vávra Radomír 1963 Kerteam Muži 50 - 59 let
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 let
Vavříková Petra 1990 adidas Runners Prague Ženy 20 - 34 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlček Bohumil 1960 Praha 13 Muži 60 - 69 let
Werner Petr 1951 Liga 100 Praha Muži nad 70 let
Záruba Jan 1977 Vinohrady Muži 40 - 49 let
Žitný Chlebák 1991 Adventní Běhání Muži 20 - 39 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.