Přihlášky na běžecký pohár KOPEC 2024

Seznam přihlášených na Hvězdonice - Ondřejov 13.7.2024

Registrace do 12.7.2024 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Hvězdonice - Ondřejov dne 13.7.2024

Přijmení Ročník Klub Kategorie
Andrle Jakub 1982 Kostelec n.Č.lesy Muži 40 - 49 let
Andrys Jan 1998 TJ Sokol Třebechovice pod Orebem Muži 20 - 39 let
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 65 let
Bidlo František 1980 VK Smíchov Muži 40 - 49 let
Bílková Magdalena 1978 Senohraby Ženy 45 - 54 let
Bořilová Magdaléna 1965 Týnec nad Sázavou Ženy 55 - 64 let
Cepl Jakub 1997 Muži 20 - 39 let
Cinka Ivan 1957 Atletika Benešov Muži 60 - 69 let
Dolejšova Jitka 1960 Sabzo Praha Ženy 55 - 64 let
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Duchoň David 1971 Praha - Újezd Muži 50 - 59 let
Flaks Jan 1962 Sdružení vytrvalců Stříbro Muži 60 - 69 let
Flieglová Alena 1962 SABZO Ženy 55 - 64 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži nad 70 let
Gregor Jaroslav 1951 AC OH Praha Muži nad 70 let
Hadáček František 1975 SPSVD Jistebnice Muži 40 - 49 let
Hasman Dominik 2005 Neveklov Junioři
Herda Jan 1983 SKP Nymburk Muži 40 - 49 let
Hnízdilová Eva 1974 Lasice Ženy 45 - 54 let
Hochmanová Veronika 1993 Tri Ski Horní Počernice Ženy 20 - 34 let
Jandečka Kryštof 2012 Pišišvorové Junioři
Jandečková Věra 1981 Pišišvorové Ženy 35 - 44 let
Jandečková Alžběta 2014 Pišišvorové Juniorky
Jindra David 1960 SABZO/AC Obora Hvězda Muži 60 - 69 let
Jokel Lubomír 1964 Atlet Šestajovice Muži 60 - 69 let
Kabát Jan 1969 SK Praga Muži 50 - 59 let
Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM Muži 50 - 59 let
Koudelka Drahomír 1971 Meixner Muži 50 - 59 let
Kovařík Václav 1955 Muži 60 - 69 let
Kovařík Václav 1955 Muži 60 - 69 let
Krčilová Klára 1999 Mrač Ženy 20 - 34 let
Kulhavý Jakub 2011 ZŠ Donovalská Junioři
Kulhavý Martin 1979 Chodov Muži 40 - 49 let
Loučan Jan 1972 Dobříš Muži 50 - 59 let
Malina Petr 1969 Borek Muži 50 - 59 let
Matějovský Pavel 1965 Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let
Merašická Dagmar 1959 Continental Automotive CR Ženy nad 65 let
Nakládal Jakub 1985 Neveklov Muži 20 - 39 let
Novák Radomír 1970 Laco Team Muži 50 - 59 let
Novák Pavel 1953 SABZO Muži nad 70 let
Onzi Rafael 1987 Porto Alegre, Brazil Muži 20 - 39 let
Paukert Milan 1950 SABZO Muži nad 70 let
Pech Jindřich 1980 Žleby Muži 40 - 49 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 40 - 49 let
Pechková Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let
Pechová Jitka 1991 Žleby Ženy 20 - 34 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 65 let
Prahl Radim 1974 Running Tours Prague Muži 50 - 59 let
Pulkrábek Martin 1980 AC Obora Hvězda Muži 40 - 49 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky Muži 50 - 59 let
Sedláček Jaroslav 2003 PSK Olymp Praha Muži 20 - 39 let
Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky Ženy 45 - 54 let
Scheu Harald 1969 Praha 6 Muži 50 - 59 let
Sirotek Petr 1976 Mirošovice Muži 40 - 49 let
Smékal Miroslav 1960 Benešovský běžecký klub Muži 60 - 69 let
Spilková Eliška 2000 TJ Sokol Senohraby Ženy 20 - 34 let
Strejček Jiří 1983 Strašnice Muži 40 - 49 let
Svoboda Jan 1943 KD Příbram Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 KD Příbram Ženy nad 65 let
Šimon Miloš 1944 PSK UNION Praha Muži nad 70 let
Šmejkalová Táňa 1979 BONBON/ Praha Ženy 45 - 54 let
Tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav Úpice Ženy 35 - 44 let
Urban Josef 1956 SABZO Muži 60 - 69 let
Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec Muži 60 - 69 let
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 let
Vlček Bohumil 1960 Praha 13 Muži 60 - 69 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 60 - 69 let
Wiener Otakar 1956 Důchodce z Lužin Muži 60 - 69 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.