Přihlášky na závody

Přihlášení tříčlené štafety na Brdonoš - hlavní závod 31.7.2021

Seznam přihlášených týmů na Brdonoš - hlavní závod 31.7.2021

Jednotlivci ¦ Přihlášené týmy

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Atleti Drásov Mužský tým990,-Zaplaceno
Ondřej Kotáb, Jaroslav Růžička, Vendelín Širl,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
BARAKURA Smíšený tým990,-Zaplaceno
Barča Válková, Radek Nehéz, Pavel Vlk,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bengagang Mužský tým990,-5203065701
Vlastimil Žahourek, Jiří Zárybnický, Milan Kocík,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Brdoběžci Brdoběžci Smíšený tým990,-Zaplaceno
Zuzana Misterková, Aleš Brožík, Martin Zítek,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
FANDA A JEHO BANDA p3yf Mužský tým990,-5226074791
Oldřich Suldovský, FRANTIŠEK LOJÍN, Dušan KROMKA,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
PB j-elita Mužský tým990,-Zaplaceno
Pavel Říha, Jiří Řezníček, Miroslav Belina,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Podlahy KUBA Podlahy KUBA Mužský tým990,-5226078792
Ladislav Petřík, David Černohorský, Damián Havlíček,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
PRO-DOMA PRO-DOMA Smíšený tým990,-5223071780
Tomáš Lázinka, Lenka Kohoutová, Lada Linhartová,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
STS Chvojkovice Brod “B” Mužský tým990,-Zaplaceno
Milan Štajgr, Filip Švancar, Matěj Šolc,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Triatlon Team Příbram Smíšený tým990,-5219071503
Dana Mezerová, Tomáš Černohorský, Tomáš Burian,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Vergang Fitness fialka, Pribram Ženský tým990,-Zaplaceno
Simona Karesová, Veronika Landauerová, Eliška Havrančíková,

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
Brdonoš Podlesí z.s.
Číslo účtu: 2900413125/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)