Přihlášky na závody

Přihlášení na Brdonoš - hlavní závod 31.7.2021

Registrace do 30.7.2021 15:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Brdonoš - hlavní závod dne 31.7.2021

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Andrisani Matt 1978 Delaware Destroyers Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Arnošt René 1975 Plzeň Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Aulická Eva 1976 K3K Ženy 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Aulický Radim 1974 K3K Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Bartůšek Vít 1996 HZS Benešov Muži do 25 let700,-Zaplaceno
Bartůšek Ondřej 1992 SK Florbal Benešov Muži 26 - 35 let700,-Zaplaceno
Beran Václav 1977 Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Břachová Kateřina 1979 Plzeň Ženy 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Čermák Miroslav 1995 Příbram Muži 26 - 35 let700,-Zaplaceno
Černá Klara 1990 Betri Ženy 26 - 35 let700,-5224056250
Doležalová Markéta 1980 Ženy 36 - 45 let700,-Zaplaceno
dreier matt 1978 Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Falcnik Martin 1976 Varel Frištenský/Podlesí Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Flak David 1979 CSG TRI TEAM Muži 36 - 45 let700,-5219075183
Furch Aleš 1997 Furch racing Muži do 25 let700,-Zaplaceno
Furchová Lucie 2001 Furch racing Ženy do 25 let700,-Zaplaceno
Havelková Jana 1978 Ženy 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Holeček Petr 1983 Pribram Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Holický Tomáš 1988 SB České Budějovice Muži 26 - 35 let700,-Zaplaceno
Hrubá Gábina 1977 BSK CYKLO-MARKET JUNIORS Ženy 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Hrubá Hana 1973 VT Lipence Ženy nad 46 let700,-Zaplaceno
Hudeček Ondřej 2003 TT Příbram Muži do 25 let700,-Zaplaceno
Janovská Linda 1979 Ženy 36 - 45 let700,-5229053567
Jugasová Marie 1992 Ženy 26 - 35 let700,-Zaplaceno
Kahoun Filip 1968 VaguskiClassic Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Kasík Václav 1975 TK Březnice Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Korani Marie 1995 T&M Ženy 26 - 35 let700,-Zaplaceno
Kříž Pavel 1979 Afitness Příbram Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Kuba Karel 1971 Podlesí Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Landauerová Martina 1995 Plavecký klub Příbram Ženy 26 - 35 let700,-Zaplaceno
Leitnerová Tereza 1998 Ženy do 25 let700,-Zaplaceno
Lenemayer Jana 1983 LiV cycling Ženy 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Malinovský Karel 1957 Příbram Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Matějka Pepa 2000 Sedlice Muži do 25 let700,-Zaplaceno
Matějka Josef 1977 Sedlice Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Michal Vitiš 1979 Příbram Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Morongová Dominika 1994 Ženy 26 - 35 let700,-Zaplaceno
Nassler Martin 1975 TTT Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Nový Lukáš 1976 TT Tálín Muži 36 - 45 let700,-5218060837
Panuška Přemysl 1975 K3K Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Peškař Otakar 2005 SK Spartak Příbram Muži do 25 let700,-5228070028
Plzenský Aleš 1978 Brdonoš Team Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Pokorný Ondřej 2005 SK Zahořany Muži do 25 let700,-5219072865
Pokorný Martin 1974 Čistý sport / SK Zahořany Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Prokopec Leoš 1988 Muži 26 - 35 let700,-Zaplaceno
Prokopec Leoš 1957 Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Provazník Jan 1979 Bohutín Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Přenosil Stanislav 1972 Mirovice Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Punčochářová Dituška 1977 VaguskiClassic Ženy 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Ráček Tomáš 1985 T&M Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Rozmajzl Martin 1986 Pribram Muži 26 - 35 let700,-Zaplaceno
Řezníček Jan 1984 Uherské Hradiště Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Slezáková Jana 1986 Hejvy team Ženy 26 - 35 let700,-5203059031
Sobotka Jiří 1979 Rožmitál p.Tř. Muži 36 - 45 let700,-5226076071
Souček Filip 1984 Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Strnad Ondřej 1981 Stodůlky Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Sýkora Josef 2005 Jája Team Muži do 25 let700,-Zaplaceno
Šálková Alena 1980 TJ drmlovo pole Ženy 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Šiška Petr 1988 Cyklo-Market Muži 26 - 35 let700,-5206056143
Šobora Jirka 1974 Kosočtverce Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Šprongl Vojtěch 1982 TSK Praha Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Ulč Zdeněk 1981 Kocanda Racing Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Vácha Tomáš 1975 Příbram Muži nad 46 let700,-5227075038
Vesecká Nicol 2004 TRI KLUB Příbram Ženy do 25 let700,-Zaplaceno
Vítovec Václav 1980 Plzeň Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Vopička Milan 1972 Cukříci z Brd Muži nad 46 let700,-Zaplaceno
Zárybnický Jiří 1976 Prima cup Muži 36 - 45 let700,-Zaplaceno
Žďánský Ondřej 1977 Brdonoš Team Muži 36 - 45 let700,-5228074752

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Brdonoš Podlesí z.s.
Číslo účtu: 2900413125/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)