Přihlášky na závody

Přihlášení na Trasa B - 1 okruh, 27km 4.9.2021

Registrace do 2.9.2021 17:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Trasa B - 1 okruh, 27km dne 4.9.2021

Startovní čísloPřijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
101Babčák Martin 2004 Dobříš Junioři 16 – 17 let (2005–2004)100,-Zaplaceno
Beran Jiří 1973 M2 40 – 49 let (1981–1972)400,-6431084635
102Budáč Tomáš 1983 Praha M1 18 – 39 let (2003–1982)400,-Zaplaceno
103Fila Jakub 1994 Mníšek pod Brdy M1 18 – 39 let (2003–1982)400,-Zaplaceno
104Furch Aleš 1971 Furch Racing M3 50 – 59 let (1971–1962)400,-Zaplaceno
105Furch Jakub 1990 Furch Racing M1 18 – 39 let (2003–1982)400,-Zaplaceno
106Gerle Radim 1981 M2 40 – 49 let (1981–1972)400,-Zaplaceno
107Hrubá Gabriela 1977 BSK Racing Z2 36 – 45 let (1985–1976)400,-Zaplaceno
Janů Tomáš 1975 Bike puzzle team M2 40 – 49 let (1981–1972)400,-6431089564
108Klimová Kateřina 1997 Mníšek pod Brdy Z1 18 – 35 let (2003–1986)400,-Zaplaceno
109Kočová Alena 1986 Dobříš Z1 18 – 35 let (2003–1986)400,-Zaplaceno
110Korbová Jana 1985 Novovesák Z2 36 – 45 let (1985–1976)400,-Zaplaceno
111Lantora Jiří 1977 M2 40 – 49 let (1981–1972)400,-Zaplaceno
113Plzenská Šárka 1989 Brdonoš Team/Ghost Team Z1 18 – 35 let (2003–1986)400,-Zaplaceno
114Plzenský Aleš 1978 Brdonoš Team/Ghost Team M2 40 – 49 let (1981–1972)400,-Zaplaceno
Pokorný Martin 1974 Čistý sport / SK Zahořany M2 40 – 49 let (1981–1972)400,-6429083047
Pokorný Ondřej 2005 SK Zahořany Junioři 16 – 17 let (2005–2004)100,-6429080418
126Pulkrabová Marika 2005 Čistý sport Juniorky 16 – 17 let (2005–2004)100,-Zaplaceno
123Pušmanová Pavlína 1991 Dobříš Z1 18 – 35 let (2003–1986)400,-Zaplaceno
Rožníček Martin 1983 M1 18 – 39 let (2003–1982)400,-6429088743
115Růžička Jaroslav 2005 Drásov Junioři 16 – 17 let (2005–2004)100,-Zaplaceno
116Rybář Zdeněk 1977 Praha M2 40 – 49 let (1981–1972)400,-Zaplaceno
117Schrödl Roman 1978 M2 40 – 49 let (1981–1972)400,-Zaplaceno
127Šmíd Petr 1983 Ghost Team M1 18 – 39 let (2003–1982)400,-Zaplaceno
118Štorková Tereza 1989 CTB Cycling Team Brandýs Z1 18 – 35 let (2003–1986)400,-Zaplaceno
119Švec Ondřej 1986 Dexter Cycling M1 18 – 39 let (2003–1982)400,-Zaplaceno
120Trč Zbyněk 1972 Střemy M2 40 – 49 let (1981–1972)400,-Zaplaceno
121Urban David 1974 DH Cycling M2 40 – 49 let (1981–1972)400,-Zaplaceno
112Veber Matyáš 2005 Kross BikeRanch Team Junior Junioři 16 – 17 let (2005–2004)100,-Zaplaceno
122Zamazal Jakub 1987 Dobříš M1 18 – 39 let (2003–1982)400,-Zaplaceno
124Zárybnická Nikola 2005 Březnice Juniorky 16 – 17 let (2005–2004)100,-Zaplaceno
125Zárybnický Jiří 1976 Prima cup M2 40 – 49 let (1981–1972)400,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Kola Beran - Zdeněk Beran
Majitel účtu: 4timing.cz sro, ič: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)