Přihlášky na závody

Přihlášení dvojice na Závod dvojic Hostivař 23.8.2020

Seznam přihlášených týmů na Závod dvojic Hostivař 23.8.2020

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Vladimír Beneš a Pavel Chalabala Joskatel team Mratín Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Vojtěch Bližňák a Jiří Kabelka TJ Sokol Praha Královské Vinohrady Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Patrik Boubín a Michaela Boubínová Bessie Smíšený tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Luboš Herbst a Jarmila Herbst Herbstici Run Smíšený tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Šárka Hinzová a Maria Rušinová Štefko Running Team Ženský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Petra Kotlíková a Kamil Kotlík Praha 12 Smíšený tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Dora Kroulíková a Andrea Věžníková Tým meniskus Ženský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Martin Kulhavý a Krzysztof Kliś OMEXOM Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Josef Kvita a Vítězslav Král AK Emila Zátopka,Kopřivnice Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Zuzana Kynclová a Michal Vokrouhlík Smíšený tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
František Lorenc a Radek Zápařka AC Sparta Praha Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Ivana Lorencová a Soňa Lamraouiová AC Sparta Praha Ženský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Lukáš Frančík Marek Kamlar a Marek Kamlar Mattoni FreeRun Letná Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Ondřej Pařízek a Miluše Bečková Smíšený tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jan Pechač a Renata Pechačová Hostivice Smíšený tým200,-6012086098

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Helena Poborská a Jan Hostička Kerteam Smíšený tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Adéla Rohová a Jiří Červený Praha Smíšený tým200,-6013086973

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jitka Říhová a Markéta Formánková Praha Ženský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Andrea Součková a Jirka Souček TTT naboso Smíšený tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Miriam Stewartová a Eddie Stewart Spartak Praha 4 Smíšený tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Zdeněk Šedivý a Luboš Balata BBK Mužský tým200,-3321067045

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Evžen Šlechta a Vítová Kamila Šneci v běhu Smíšený tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jana Šnáblová a Petr Šnábl Děkanka Smíšený tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Petr Táborský a Jan Jurák Děkanka Praha Mužský tým200,-Zaplaceno

Běžci Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Michal Vršecký a Simona Ryšavá Děkanka Praha Smíšený tým200,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
Vítězslav Král
majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)