Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených | Startovné Dospělí Děti |
|
11.5.2024 web |
Energon běh hlavní závod 10 km a děti dle věku |
52 | 200 Zdarma Předem do 10.5. |
přihláška |
11.5.2024 web |
Energon běh - fitness běh na 5km Fitness běh na 5km pro muže i ženy |
2 | 100 jen dospělí Předem do 10.5. |
přihláška |
19.5.2024 web |
Brdská 12 kratší trasa 12km a dětské závody |
7 | 300 Zdarma Předem do 18.5. |
přihláška |
19.5.2024 web |
Brdská 25 |
4 | 400 jen dospělí Předem do 18.5. |
přihláška |
25.5.2024 web |
Tuháčkův běh přihlášky i pro dětí |
2 | 50 Zdarma Na místě |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 10 Hlavní závod 10,2km |
11 | 250 jen dospělí Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořanská 5 jeden okruh 5,1km, dorost 16-17 let |
13 | 250 150 Předem do 25.5. |
přihláška |
26.5.2024 web |
Zahořany - Dětské běhy kategorie do 5 let (100m) kategorie 6-7 let (200m) kategorie 8-9 let (400m) kategorie 10-11 let (800m) kategorie 12-13 let, 14-15 let (1200m) |
8 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton registrace i pro štafety a na dětské trati |
44 | 400 Zdarma Předem do 8.6. |
přihláška |
8.6.2024 web |
Příbramský půlmaraton - fitness běh 3km 3,5km Start 18:00 |
1 | 0 Zdarma Na místě |
přihláška |
30.6.2024 web |
Lochovice - Plešivec běh do vrchu |
3 | 150 20 Předem do 29.6. |
přihláška |
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné | |
11.5.2024 | Energon běh 4členné štafety |
2 /1 | 400 Předem do 10.5. |
přihláška |
8.6.2024 | Příbramský půlmaraton 4členné štafety |
8 /7 | 1200 Předem do 8.6. |
přihláška |
web poháru: brdskypohar.cz
Datum závodu | Název závodu | Seznam přihlášených / zaplaceno | Startovné Dospělí Děti |
Další informace na webu závodu: zajecickybur.cz
Další informace na webu závodu: www.sparta-cycling.cz, propozice v docx, mapa
Další informace na webu závodu: crossmarathon.cz
Další informace na webu poháru: behydokopcu.cz
Datum registrace | Závod | Závodník | Kategorie | Seznam přihlášených |
4.5. 10:18:15 | Zahořanská 5 | Fofonková Aneta | ženy dospělí (nad 18 let) – 5,5 km | Seznam přihlášených |
4.5. 10:17:10 | Zahořanská 5 | Šímová Lucka | ženy dospělí (nad 18 let) – 5,5 km | Seznam přihlášených |
4.5. 10:16:06 | Zahořanská 5 | Dragounová Lída | ženy dospělí (nad 18 let) – 5,5 km | Seznam přihlášených |
4.5. 10:14:45 | Zahořanská 5 | Šedek David | muži dospělí (nad 18 let) – 5,5 km | Seznam přihlášených |
4.5. 10:13:32 | Zahořanská 5 | Kurka Martin | muži dospělí (nad 18 let) – 5,5 km | Seznam přihlášených |
4.5. 10:10:56 | GIRO Pičín 55km - dlouhá trať | ZDENĚK Richard | Muži nad 50 let | Seznam přihlášených |
4.5. 07:40:56 | Brdská 12 | Valuchová Julie | Dívky 14 - 15 let | Seznam přihlášených |
4.5. 07:13:08 | Energon běh | Rakárová Julie | Dívky 6 - 7 let | Seznam přihlášených |
4.5. 06:01:22 | Tour de Brdy - 67km (A) - silnice/gravel/MTB | Číp Roman | D/muži D1 -50 a více let | Seznam přihlášených |
4.5. 05:58:20 | Tour de Brdy - 67km (A) - silnice/gravel/MTB | Číp Roman | E/ženy Z1 - 15 a více let | Seznam přihlášených |