Přihlášky na závody

Přihlášení na Běh za Sliveneckou saní 26.7.2018

Registrace do 26.7.2018 14:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh za Sliveneckou saní dne 26.7.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 35 - 44 let
Bolehovský Pavel 1971 Kerteam Muži 40 - 49 let
Borovičková Lenka 1973 SMOLA Chůze Praha z.s. Ženy 45 - 54 let
Diviš Martin 1963 SNB Praha Muži 50 - 59 let
Dolejšová Jitka 1960 Sabzo / Praha Ženy 55 - 64 let
Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies Muži 40 - 49 let
Fišer Jiří 1985 Slavia Praha Muži 20 - 39 let
Flaks Jan 1962 AC Nýřany Muži 50 - 59 let
Fliegl Miroslav 1954 PSK Olymp Praha Muži 60 - 69 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 let
Gregorová Jitka 1991 Žleby Ženy 20 - 34 let
Herzig Jan 1978 Modřany Muži 40 - 49 let
Hnilička Václav 1986 Muži 20 - 39 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Chlumský Luboš 1956 Vokovice Muži 60 - 69 let
Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha Muži 40 - 49 let
Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1 Muži 50 - 59 let
Kotlík Kamil 1977 Hegesh Muži 40 - 49 let
Koudelka Drahomír 1971 Meixner Consulting Muži 40 - 49 let
Král Vítězslav 1976 Rysy Muži 40 - 49 let
Kratochvílová Iva 1987 Sokol Hlubočepy Ženy 20 - 34 let
Kratochvílová Markéta 1972 Velká Chuchle Ženy 45 - 54 let
Krejčí Jitka 1985 Ženy 20 - 34 let
Krejčová Helena 1983 Ženy 35 - 44 let
Kynclová Zuzana 1982 Velké Popovice Ženy 35 - 44 let
Linhart Martin 1977 Praha Muži 40 - 49 let
Ludrovský Martin 1977 Trubín Muži 40 - 49 let
Mach Tomáš 1990 Čerstvý ženáč Muži 20 - 39 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 40 - 49 let
Minchev Ivan 1957 JUST Muži 60 - 69 let
Mojzešová Milena 1965 Báječné ženy v běhu Ženy 45 - 54 let
Novák Radomír 1970 Laco Team Muži 40 - 49 let
Novák Pavel 1953 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži nad 70 let
Olšová Veronika 1993 Tri Ski Horní Počernice Ženy 20 - 34 let
Pech Jindřich 1980 Žleby Muži 20 - 39 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let
Picková Jana 1972 Chramiště Ženy 45 - 54 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy 55 - 64 let
Prouza Milan 1990 SC Radotín Muži 20 - 39 let
Pucholt Miroslav 1951 SABZO / Praha Muži 60 - 69 let
Růžičková Lucie 1990 Praha Ženy 20 - 34 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Schovánek Milan 1962 Krčský les Muži 50 - 59 let
Stranel Jiri 1972 SK Rover Muži 40 - 49 let
Stráněl Jiří 1993 Kasper - SWIX team Muži 20 - 39 let
Strejček Jiří 1983 Strašnice Muži 20 - 39 let
Svoboda Vojtěch 1984 Modřany Muži 20 - 39 let
Šikola Pavel 1985 Česká Lípa Muži 20 - 39 let
ŠIMON Miloš 1944 PSK UNION Praha Muži nad 70 let
Šťástka Jiří 1958 TURBOMOŠT Lhota Muži 60 - 69 let
Tarant Jiří 1958 Praha 10 Muži 60 - 69 let
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy Ženy 45 - 54 let
Urban Josef 1956 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let
Uxa Lukáš 2003 URT Beroun Junioři
Uxová Anett 2000 URT Beroun Juniorky
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 let
Věžníková Andrea 2004 ASK Slavia Praha Juniorky
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlachynská Libuše 1962 TURBOMOŠT Lhota Ženy 55 - 64 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 50 - 59 let
Werner Lukáš 1985 Zelená liška Muži 20 - 39 let
Zeidlerová Jarmila 1951 SNB Praha Ženy nad 65 let
Živný Michal 1963 Muži 50 - 59 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.