Registrace do 18.5.2024 22:00,
pak již jen na místě.
Startovní číslo | Přijmení | Ročník | Klub | Kategorie | Startovné | VAR/Zaplaceno |
---|---|---|---|---|---|---|
Werner Petr | 1951 | Liga 100 Praha | Muži 70 - 79 let | 300,- | Zaplaceno | |
Svobodová Dana | 1952 | KD Příbram | Ženy nad 65 let | 300,- | Zaplaceno | |
Hartmanová Stanislava | 1958 | Vorvani Příbram | Ženy nad 65 let | 300,- | Zaplaceno | |
Butzke Petr | 1959 | Tréninková skupina Březnice | Muži 60 - 69 let | 300,- | Zaplaceno | |
Butzková Ludmila | 1961 | Fit klub Padák Příbram | Ženy 55 - 64 let | 300,- | Zaplaceno | |
Fencl Radek | 1965 | Obořiště | Muži 50 - 59 let | 300,- | 816056495 | |
Dudášová Monika | 1966 | Obořiště | Ženy 55 - 64 let | 300,- | 816059672 | |
Vávra Pavel | 1968 | Vorvani | Muži 50 - 59 let | 300,- | Zaplaceno | |
Treglerová Alice | 1971 | Funny Avocado | Ženy 45 - 54 let | 300,- | Zaplaceno | |
Frühauf František | 1975 | Ohrazenice | Muži 40 - 49 let | 300,- | Zaplaceno | |
Nademlejnský Petr | 1978 | Zdice | Muži 40 - 49 let | 300,- | 816051243 | |
Flachsová Šárka | 1980 | Příbram | Ženy 35 - 44 let | 300,- | Zaplaceno | |
Jechort Martin | 1981 | Příbram | Muži 40 - 49 let | 300,- | Zaplaceno | |
Hacaperková Eva | 1986 | Příbram | Ženy 35 - 44 let | 300,- | 816052543 | |
Komárková Tereza | 1987 | Příbram | Ženy 35 - 44 let | 300,- | 826047005 | |
Čermáková Adéla | 1990 | Triatlon team Příbram | Ženy 20 - 34 let | 300,- | Zaplaceno | |
Treglerova Daniela | 1995 | Praha | Ženy 20 - 34 let | 300,- | Zaplaceno | |
Flachsová Šárka | 2002 | Příbram | Ženy 20 - 34 let | 300,- | 810050237 | |
Valuchová Veronika | 2008 | JUVE | Dorostenky | Zdarma | ||
Pánková Tereza | 2008 | Pavlíkov | Dorostenky | Zdarma | ||
Nademlejnská Šárka | 2008 | Lokomotiva Beroun | Dorostenky | Zdarma | ||
Valuchová Julie | 2009 | JUVE | Dívky 14 - 15 let | Zdarma | ||
Smolíková Anna | 2010 | Praha | Dívky 14 - 15 let | Zdarma | ||
Štefflová Marie | 2010 | Loko Beroun | Dívky 14 - 15 let | Zdarma | ||
Kratochvílová Renata | 2010 | PK Příbram Swimming | Dívky 14 - 15 let | Zdarma | ||
Nademlejnský Pavel | 2011 | Střela Žebrák | Chlapci 12 - 13 let | Zdarma | ||
Nosek Jakub | 2012 | Příbram | Chlapci 12 - 13 let | Zdarma | ||
Hacaperka Filip | 2013 | SK Sporting Příbram | Chlapci 10 - 11 let | Zdarma | ||
Kratochvíl Tomáš | 2014 | Příbram | Chlapci 10 - 11 let | Zdarma | ||
Rozšafný Jan | 2015 | HC Příbram | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | ||
Burián Tomáš | 2015 | Domeček Hořovice | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | ||
Hacaperka Marek | 2015 | SK Sporting Příbram | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | ||
Pacinová Sofie | 2015 | SK Sporting | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | ||
Halaburdová Anna | 2015 | TJ Lokomotiva Beroun | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | ||
Diallo Cyril Gando | 2016 | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | ||
David Šebik | 2016 | Příbram | Chlapci 8 - 9 let | Zdarma | ||
Popova Denisa | 2016 | Strela Zebrak | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | ||
Čermáková Amálie | 2016 | Triatlon team Příbram | Dívky 8 - 9 let | Zdarma | ||
Adamec Víta | 2017 | Pribram | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | ||
Kočí Lukáš | 2017 | Příbram | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | ||
Tomáš Pavlíček | 2017 | Příbram | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | ||
Čermák Tomáš | 2017 | Triatlon team Příbram | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | ||
Jechort David | 2017 | Příbram | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | ||
Lehocká Viktorie | 2017 | Triatlon Team Příbram | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | ||
Rozšafný Jonáš | 2018 | HC Příbram | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | ||
Datel Dominik | 2018 | Bohutin | Chlapci 6 - 7 let | Zdarma | ||
Mašitová Tereza | 2018 | Šeberov | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | ||
Nosková Emma | 2018 | Příbram | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | ||
Cvačkova Emily Rose | 2018 | Příbram | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | ||
Čurdová Vilma | 2018 | ZC Racing, Příbram | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | ||
Čermáková Izabela | 2018 | Triatlon team Příbram | Dívky 6 - 7 let | Zdarma | ||
Kočí David | 2019 | Příbram | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
Máša Alex | 2019 | Nepomuk | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
Čermák David | 2019 | Triatlon team Příbram | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
Čermák Filip | 2019 | Triatlon team Příbram | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
Čermák Filip | 2019 | Triatlon team Příbram | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
Lehocká Adriana | 2019 | Triatlon Team Příbram | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
Jechortová Emma | 2019 | Příbram | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
Tomek Ondřej | 2020 | Rožmitál pod Třemšínem | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
Adamcová Barbora | 2020 | Pribram | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
Pavlíčková Aneta | 2020 | Příbram | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
Klementová Eliška | 2021 | Příbram | Dívky nejmladší do 5 let | Zdarma | ||
Máša Adam | 2022 | Nepomuk | Chlapci nejmladší do 5 let | Zdarma |
Chyby a odhlášení v registracích směřujte:
Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)