Přihlášky na závody

Přihlášení tříčlené štafety na Brdonoš - hlavní závod 28.7.2018

Seznam přihlášených týmů na Brdonoš - hlavní závod 28.7.2018

Jednotlivci ¦ Přihlášené týmy

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
??? team PBtisk Smíšený tým800,-Zaplaceno
Vašek Švehla, Jirka Mareš, Eva (Alešova),

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
2+1 v dobrém stavu Příbram Smíšený tým800,-Zaplaceno
Lukáš Martinek, Petr Hruška, Zuzana Kadlecová,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Aerobik Spartak Příbram Mužský tým800,-Zaplaceno
Luboš Kocmich, Petr Horáček, Radek Hřídel,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Amasoma 1 Amasoma 1 Mužský tým800,-Zaplaceno
Miroslav Karas, Vlasta Sýkora, Jiří Vašek,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Amasoma 2 Amasoma 2 Mužský tým800,-Zaplaceno
Josef Poslušný, Josef Kuba, Tomáš Macek,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
BIG FAMILY Ženský tým800,-Zaplaceno
NIKOLA POKORNÁ, HANA HRUBÁ, SIMONA POKORNÁ,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bombarďáci Pro doma Mužský tým800,-Zaplaceno
Michal Sedláček, Daniel Křížek, Jan Minář,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Brigádnící Pro doma Smíšený tým800,-Zaplaceno
Tomáš Lázinka, Ondřej Pasch, Petra Wankeová,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
ELL tým Káčátko a tříkolka Ženský tým800,-Zaplaceno
Lenka Vondrová, Eva Aulická, Lucie Bečková,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
EPO tým EPO/Praha Smíšený tým800,-Zaplaceno
Eliška Cibulková, Ondřej Procházka, Josef Mezník,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
FANDA A JEHO BANDA Smíšený tým800,-Zaplaceno
ALEŠ WEISSER, FRANTIŠEK lLOJÍN, TERKA MAREŠOVÁ,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Fit Špíny z Pralinek Příbram Smíšený tým800,-Zaplaceno
Monika Hrušková, Martin Špína, Veronika Mišjaková,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Gaučáci Smíšený tým800,-Zaplaceno
Zdeněk Fiala, Milan Tešný, Martina Sádlová,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Generálové Pro doma Smíšený tým800,-Zaplaceno
Eduard Šneider, Petr Vaněrka, Lucie Vaněrková,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
IMI 3v1 Ženský tým800,-Zaplaceno
Marie Falcníková, Irena Šilhnaová, Ilona Gertnerová,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Inseminátoři Pro doma Mužský tým800,-Zaplaceno
Tomáš Sommer, Tomáš Kovařík, ?,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
IT Crowd Pro doma Smíšený tým800,-Zaplaceno
Lukáš Gorol, Honza Moravec, Karolína Čániová,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
J.A.M. Káčátko a Tříkolka Ženský tým800,-Zaplaceno
Eva Dobíšková, Michaela Veltruská, Jana Janíková,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Jdeme na to! Příbram Smíšený tým800,-Zaplaceno
Jana Novotná, Jan Havel, Petr Jehlička,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
LeŠáZu Obecnice Ženský tým800,-Zaplaceno
Lenka Rendlová, Šárka Antropiusová, Zuzana Kadlecová,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Maniacs racers SRTG Příbram Smíšený tým800,-Zaplaceno
Sandra Oudová, Pavel Ouda, Theodora Oudová,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
My tři Příbram Ženský tým800,-Zaplaceno
Jana Havelková, Marie Jugasová, Markéta Doležalová,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Pivo PBtiskteam PBtisk Mužský tým800,-Zaplaceno
Pavel, Pedro, Luděk,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Prestiž PBtiskteam PBtisk Mužský tým800,-Zaplaceno
Aleš, Hopík, Jarda,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Rofida team Příbram Mužský tým800,-Zaplaceno
Roman smejtek, Filip smejtek, David smejtek,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
ŘeLoNo Rosovice Mužský tým800,-Zaplaceno
David Novotný, František Lojín, Michael Řeháček,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Septima PBtiskteam Příbram Mužský tým800,-Zaplaceno
?, ?, ?,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Sranda kamarád team PBtisk Mužský tým800,-Zaplaceno
Vašek Bazal, Roman Hřebík, Vašík Vylita,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Super PBtiskteam PBtisk Smíšený tým800,-Zaplaceno
Ervín, Míra (od Bazalů), Radka,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Tým snů Can-Am X-Team Mužský tým800,-Zaplaceno
Jakub Šafránek, Tomáš Obrhel, Ondřej Horyna,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Wellness Centrum Svaté Pole Wellness Centrum Svaté Pole Mužský tým800,-Zaplaceno
Petr Kozohorský, Martin Svojtka, Miroslav Mařík,

Jméno týmu Klub/Město KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Ženský PBtiskteam PBtisk Ženský tým800,-Zaplaceno
Dana, Vendina Bazalová, Jana z Ústí,

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
Brdonoš Podlesí z.s.
Číslo účtu: 2900413125/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)