Přihlášky na závody

Přihlášení na Brdonoš - hlavní závod 28.7.2018

Registrace do 26.7.2018 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Brdonoš - hlavní závod dne 28.7.2018

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Andrisani Matt 1978 Delaware Destroyers Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Beran Václav 1977 Muži 36 - 45 let400,-5217044917
Böhm Marek 1980 Pivní Balet Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Bonk Roman 1993 Triklub Příbram Muži do 25 let400,-5213049675
Černá Klára 1990 Ženy 26 - 35 let400,-5210040641
Červenka Daniel 1975 Nový Knín Muži 36 - 45 let400,-5211045294
Dočkálek Libor 1973 STS Chvojkovice Brod B Muži 36 - 45 let400,-5218043618
Dvořáček Martin 1984 Team Herbalife24 Muži 26 - 35 let400,-5217040169
Falcník Martin 1976 Varel Frištenský/Podlesí Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod "B" Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice Brod "B" Ženy 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Franěk Jan 1978 Brdonoš Muži 36 - 45 let400,-5210049521
Havlíček Jan 1973 OneMD Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Hohl Willy 1990 Jawaklam Podlesí Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Kalvach Jaroslav 1982 Praha Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Kasík Václav 1975 TK Březnice Muži 36 - 45 let400,-5217045341
Kasík Tomáš 1972 JTK-Březnice Muži nad 46 let400,-5221040836
Kokštejn Jan 1982 Příbram Muži 36 - 45 let400,-5220044092
Konečná Hana 1974 Praha Ženy 36 - 45 let400,-5217048045
Kubovsky Josef 1981 Prague Muži 36 - 45 let400,-5217040789
Kubů Ondřej 1989 Brdonoš Team Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Lenemayer Jana 1983 Nafrnenky Ženy 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Nikodem Michal 1976 Kola expert Muži 36 - 45 let400,-5217045371
Novotný Martin 1980 Muži 36 - 45 let400,-5221045391
Palowská Veronika 1992 Příbram Ženy 26 - 35 let400,-5217044701
Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod"B" Muži nad 46 let400,-Zaplaceno
Pavlíček Tomáš 2001 Dobříš Muži do 25 let400,-Zaplaceno
Pavlišen Petr 1999 4timing/TriKlub Pb Muži do 25 let400,-5210046215
Plzenský Aleš 1978 Brdonoš Team Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Provazník Jan 1979 Bohutín Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Pulec Jan 1994 Muži do 25 let400,-5210043790
Rejnartová Markéta 1988 Ženy 26 - 35 let400,-5210046532
Skála Milan 1960 Čenkov Muži nad 46 let400,-5220044623
Souček Filip 1984 Muži 26 - 35 let400,-5220040923
Spikova Lenka 1979 Delaware Destroyers Ženy 36 - 45 let400,-5217045197
Strnad Ondřej 1981 Stodůlky Muži 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Šálková Alena 1980 TJ drmlovo pole Ženy 36 - 45 let400,-Zaplaceno
Špot Jan 1994 Chlapský klub a alkoholičky Muži do 25 let400,-Zaplaceno
Štefl Petr 1986 Jawaklam Podlesí Muži 26 - 35 let400,-Zaplaceno
Vesecká Renata 1973 Pankration gym Ženy 36 - 45 let400,-5217040592
Vesecký Jiří 1973 Pankration gym Muži 36 - 45 let400,-5217042136
Vidner Štěpán 1985 TSK Praha Muži 26 - 35 let400,-5217048270

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Brdonoš Podlesí z.s.
Číslo účtu: 2900413125/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)