Startovní číslo | Přijmení | Jméno | Klub | Kategorie | Startovné | Výsledný čas | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hronza | Stěpán | Junioři | 120,- | 00:00:00 | |||
Švihnosová | Marie | Střela Žebrák | Juniorky | 120,- | 00:00:00 | ||
Pondělíček | Michal | Hořovice | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Cipro | Miroslav | Zdice-Hrouda | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Voříšek | Jaroslav | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | |||
Rogos | Jan | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | |||
Pazdera | Lukáš | Here To Win Team | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Stibor | Jan | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | |||
Zeman | Zdeněk | Blatná | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Lisý | Pavel | Králův Dvůr | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Flachs | Michal | Zličín | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Keckstein | Jiří | SK Tlustice | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Srb | Jindřich | Roztoky | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Charvát | Jan | Doubravan 2009 | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Šimsa | Josef | AC Falcon Rokycany | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Zimák | Tomáš | ASK Dipoli | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Turčiačík | Jakub | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | |||
Šebek | Roman | Doubravan 2009 | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Vobr | Jan | Ouběnice | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Horák | Jakub | Rozběháme Plzeň | Muži 20 - 39 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Kopecký | Radek | Křemen / Radětice | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Zadražil | Michal | Hořovice | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Pejša | Jan | smí být prázdné | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Batulka | Martin | PunkTrail | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Hofbauer | Miroslav | ASK Dipoli, Dobřichovice | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Hršel | Josef | SK Mníšecký Expres | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Plavec | Hynek | D. Dusniky | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Šroubek | Jakub | Rozběháme Beroun | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Nademlejnský | Petr | Zdice | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Frühauf | František | Ohrazenice | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Kolesnikov | Martin | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | |||
Bělohlávek | Karel | Sparta Podluhy | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Hronza | Jan | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | |||
Turcanu | Ion | RAC Cerhovice | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Mařík | Michal | Praha | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Dražan | Michal | Žárovka Vranovice | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Rosenbaum | Václav | Černín | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Skalička | Petr | Lhota u Příbramě | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Nekolný | Karel | Co chceš | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Bužek | Václav | Havírna | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Toušek | Petr | Muži 40 - 49 let | 120,- | 00:00:00 | |||
Čečil | Milan Antonín | Plzeňští běžci | Muži 50 - 59 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Matějovský | Pavel | Avc mk Kladno | Muži 50 - 59 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Votava | Martin | Králův Dvůr | Muži 50 - 59 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Číp | Roman | Muži 50 - 59 let | 120,- | 00:00:00 | |||
Rataj | Pavel | Rokycany | Muži 50 - 59 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Vokůrka | Tomáš | Doubravan 2009 | Muži 50 - 59 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Kohout | Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | Muži 50 - 59 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Pavlišen | Alexandr | Drtič Bezděkov | Muži 50 - 59 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Uxa | Tomáš | Triatlon Beroun - URT | Muži 50 - 59 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Krutílek | Jaroslav | Příbram | Muži 50 - 59 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Šiman | Eduard | SABZO | Muži 50 - 59 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Leitner | Josef | TJ Stupně Poražených | Muži 50 - 59 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Budoš | Karel | Příbram | Muži 50 - 59 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Hrdlička | Dušan | Praskolesy | Muži 50 - 59 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Kutnohorský | Jan | Bojov | Muži 50 - 59 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Turek | Jiří | Chaloupky | Muži 60 - 69 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Butzke | Petr | Tréninková skupina Březnice | Muži 60 - 69 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Vrabec | Jiří | Plzeň Fírové | Muži 60 - 69 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Čechura | Jaroslav | Hořovice | Muži 60 - 69 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Skopalík | Jaromír | Running Ďáblice | Muži 60 - 69 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Wiener | Otakar | Důchodce z Lužin | Muži 60 - 69 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Kolářová | Tereza | Dlouhá Lhota | Ženy 20 - 34 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Kinclová | Nikola | SK Doubravan Újezd | Ženy 20 - 34 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Pergler | Lukáš | Komárov | Ženy 20 - 34 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Perglerová | Anna | Střela Žebrák | Ženy 20 - 34 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Uxová | Anetka | Triatlon Beroun - URT | Ženy 20 - 34 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Švagrová | Kristýna | Ouběnice | Ženy 20 - 34 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Volfová | Kateřina | Březohorské katastrofy | Ženy 35 - 44 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Batulková | Ivana | ASK Dipoli | Ženy 35 - 44 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Flachsová | Šárka | Příbram | Ženy 35 - 44 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Hasmanová | Lenka | Doubravan Újezd | Ženy 35 - 44 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Samešová | Jana | Praha | Ženy 35 - 44 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Hacaperková | Eva | Příbram | Ženy 35 - 44 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Rosenbaumová | Zuzana | Černín | Ženy 35 - 44 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Kadaňková | Michaela | Ženy 35 - 44 let | 120,- | 00:00:00 | |||
Prouzová | Lenka | Stašov | Ženy 35 - 44 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Šturmová | Barbora | Forrest Gump team | Ženy 35 - 44 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Jandová | Daniela | UTVS ČVUT | Ženy 35 - 44 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Stibalová | Petra | Broumy | Ženy 45 - 54 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Treglerova | Alice | Funny Avocado | Ženy 45 - 54 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Palková | Miroslava | Doubravan Újezd | Ženy 45 - 54 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Hokrová | Andrea | ASK Dipoli | Ženy 45 - 54 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Koňaříková | Zdeňka | Osek | Ženy 45 - 54 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Kaiserová | Jiřina | MP Hořovice | Ženy 45 - 54 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Linková | Hana | Sk Merlot | Ženy 45 - 54 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Trávníčková | Jitka | Plzeň | Ženy 45 - 54 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Třísková | Katarína | Ženy 45 - 54 let | 120,- | 00:00:00 | |||
Kubičková | Eliška Anna | SC Marathon Plzeň | Ženy 55 - 64 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Turečková | Jana | Tenisový klub Bohutín | Ženy 55 - 64 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Hartmanová | Stanislava | Vorvani Příbram | Ženy nad 65 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Hlinomazová | Ema | SK Sporting Příbram | Dívky 14 - 15 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Štefflová | Marie | Loko Beroun | Dívky 14 - 15 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Nademlejnský | Pavel | Střela Žebrák | Chlapci 12 - 13 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Pergl | Lukáš | Střela Žebrák | Chlapci 12 - 13 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Smetana | Štěpán | Chlapci 12 - 13 let | 50,- | 00:00:00 | |||
Skalička | Michael | SK Sporting Pribram | Chlapci 12 - 13 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Merunová | Veronika | Loko Beroun | Dívky 12 - 13 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Palková | Eliška | Střela Žebrák | Dívky 12 - 13 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Šturmová | Tereza | TJ Sokol SG Plzeň - Petřín | Dívky 12 - 13 let | 50,- | 00:00:00 | ||
SLUNEČKOVÁ | Magdalena | AC Falcon Rokycany | Dívky 12 - 13 let | 50,- | 00:00:00 | ||
SLUNEČKOVÁ | Magdalena | AC Falcon Rokycany | Dívky 12 - 13 let | 120,- | 00:00:00 | ||
Ceplechová | Nela | TK Škoda Plzeň | Dívky 12 - 13 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Ceplechová | Veronika | Dívky 12 - 13 let | 50,- | 00:00:00 | |||
Jurčová | Viktorie | Dívky 12 - 13 let | 50,- | 00:00:00 | |||
Diviš | Jan | AO Střela Žebrák | Chlapci 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Meruna | Tomáš | Loko Beroun | Chlapci 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Hacaperka | Filip | SK Sporting Příbram | Chlapci 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Johánek | Vojtěch | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Müller | Filip | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Müller | Robin | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Dědinová | Anna | SK Sporting Příbram | Dívky 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Veselá | Anežka | AO Střela Žebrák | Dívky 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Šolcová | Karolína | Sk Sporting | Dívky 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Turčiačíková | Ema | Střela Žebrák | Dívky 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Šmídová | Zora | AO Střela Žebrák | Dívky 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Prouzová | Barbora | Střela Žebrák | Dívky 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Mašková | Barbora | Dívky 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | |||
Slunečková | Tereza | PK VŠ Slavia Plzeň | Dívky 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Šebková | Elen | Lokomotiva Beroun | Dívky 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Hrdličková | Julie | Střela Žebrák | Dívky 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Kolesniková | Anna | Dívky 10 - 11 let | 50,- | 00:00:00 | |||
Veselý | Kryštof | AO Střela Žebrák | Chlapci 8 - 9 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Burián | Tomáš | Rpety | Chlapci 8 - 9 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Šroubek | Matěj | Rozběháme Beroun | Chlapci 8 - 9 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Hronza | Mikuláš | Chlapci 8 - 9 let | 50,- | 00:00:00 | |||
Hacaperka | Marek | SK Sporting Příbram | Chlapci 8 - 9 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Hošek | Marek | Příbram | Chlapci 8 - 9 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Šturm | Petr | TJ Sokol SG Plzeň - Petřín | Chlapci 8 - 9 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Diallo | Cyril Gando | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci 8 - 9 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Kočnarová | Sofie | Pňovice | Dívky 8 - 9 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Škrlantová | Klárka | Žebrák | Dívky 8 - 9 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Paimová | Erika | SK Sporting Příbram | Dívky 8 - 9 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Turčiačíková | Nela | Střela Žebrák | Dívky 8 - 9 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Moravcová | Tereza | AO Střela Žebrák | Dívky 8 - 9 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Šebková | Violka | Loko Beroun | Dívky 8 - 9 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Kryštůfková | Simona | Sportovní akademie Dobříš | Dívky 8 - 9 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Lhoták | Zdeněk | Praskolesy | Chlapci nejmladší do 5 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Šimsa njml. | Josef | AC Falcon Rokycany | Chlapci nejmladší do 5 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Kryštůfková | Julie | Sportovní akademie Dobříš | Dívky nejmladší do 5 let | 50,- | - | 00:00:00 | |
Dědina | Ondřej | SK Spartak Příbram | Chlapci 6 - 7 let | 50,- | - | 00:00:00 | |
Černý | Adam | Chlapci 6 - 7 let | 50,- | 00:00:00 | |||
Škrlant | Adam | Žebrák | Chlapci 6 - 7 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Šmíd | Jaroslav | AO Střela Žebrák | Chlapci 6 - 7 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Moravec | Stanislav | AO Střela Žebrák | Chlapci 6 - 7 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Sýkora | Jakub | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci 6 - 7 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Mašek | Štěpán | Chlapci 6 - 7 let | 50,- | 00:00:00 | |||
Kadlec | David | Hořovice Domeček | Chlapci 6 - 7 let | 50,- | - | 00:00:00 | |
Chvojka | Bartoloměj | Cvrčci Hořovice | Chlapci 6 - 7 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Lhotáková | Karolína | Praskolesy | Dívky 6 - 7 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Jandová | Kamila | SK Hradčany | Dívky 6 - 7 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Paimová | Ester | SK Sporting Příbram | Dívky 6 - 7 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Hošková | Aneta | Příbram | Dívky 6 - 7 let | 50,- | 00:00:00 | ||
Kundrát | David | Praskolesy | Dorostenci | 50,- | 00:00:00 | ||
Šubrt | Matěj | Pavlíkov | Dorostenci | 50,- | 00:00:00 | ||
Budoš | Adam | SK Sporting Příbram | Dorostenci | 50,- | 00:00:00 | ||
Schejbal | Matyáš | Újezdec | Dorostenci | 50,- | 00:00:00 | ||
Těšínská | Klárka | Tenisový Klub Škoda Plzeň | Dorostenky | 120,- | 00:00:00 | ||
Pánková | Tereza | Pavlíkov | Dorostenky | 50,- | 00:00:00 | ||
Nademlejnská | Šárka | Lokomotiva Beroun | Dorostenky | 50,- | 00:00:00 | ||
Štěpničková | Barbora Daniela | AC Falcon Rokycany | Dorostenky | 50,- | 00:00:00 |
Chyby a odhlášení v registracích směřujte:
Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Domeček Hořovice
Majitel účtu: 4timing.cz spol. s r.o.
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)