Přihlášky na závody

Přihlášení na SPOKE MTB maraton - Dětské závody v kempu 31.8.2019

Registrace do 29.8.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na SPOKE MTB maraton - Dětské závody v kempu dne 31.8.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Dufek Jan 2007 Kralovice D5 (11-12 let) / 2007-2008
Peterková Adéla 2009 Bike club Kralovice D4 (9-10 let) / 2009-2010
Čadková Michaela 2009 Kralovice D4 (9-10 let) / 2009-2010
Urbánek Filip 2009 Lednice D4 (9-10 let) / 2009-2010
Sebránek Šimon 2010 AUTHOR TEAM STUPNO D4 (9-10 let) / 2009-2010
Vlk David 2010 kola-bbm.cz D4 (9-10 let) / 2009-2010
Horák Jan 2010 Kralovice D4 (9-10 let) / 2009-2010
Haller Maxmilián 2011 Bikeclub Kralovice D3 (7-8 let) / 2011-2012
Peterka Šimon 2011 Bike club Kralovice D3 (7-8 let) / 2011-2012
Polák Šimon 2011 AC SPARTA Praha cycling D3 (7-8 let) / 2011-2012
Bárta Jonáš 2011 Plzeň D3 (7-8 let) / 2011-2012
Pavlíček Robin 2011 CK LOKO Rakovník D3 (7-8 let) / 2011-2012
Roub Dominik 2011 Bike club Kralovice D3 (7-8 let) / 2011-2012
Nová Alice 2011 Plasy D3 (7-8 let) / 2011-2012
Huja Matyáš 2012 Ředhošť D3 (7-8 let) / 2011-2012
Zemanová Viktorie 2012 Kralovice D3 (7-8 let) / 2011-2012
Berka Lukáš 2012 Meteor Třemošná D3 (7-8 let) / 2011-2012
Rykala Adam 2012 Kralovice D3 (7-8 let) / 2011-2012
Slachová Emička 2012 D3 (7-8 let) / 2011-2012
Frýbertová Adéla 2012 D3 (7-8 let) / 2011-2012
Vlková Vanessa 2012 kola-bbm.cz D3 (7-8 let) / 2011-2012
Křížová Marta 2012 Olešná D3 (7-8 let) / 2011-2012
Kubíková Denisa 2013 SPOKE.cz D2 (5-6 let) / 2012-2013
Bebrová Kateřina 2013 Kralovice D2 (5-6 let) / 2012-2013
Kejzlarová Pavlína 2013 Neumětely D2 (5-6 let) / 2012-2013
Komárková Tereza 2013 D2 (5-6 let) / 2012-2013
Metlička Tobiáš 2013 Zruč D2 (5-6 let) / 2013-2014
Brejcha Mikuláš 2013 Tj Copr Přeštice D2 (5-6 let) / 2013-2014
Brejcha Mikuláš 2013 TJ COPR PŘEŠTICE D2 (5-6 let) / 2013-2014
Vyleta David 2013 Londyn D2 (5-6 let) / 2013-2014
Brindzejova Sabina 2014 Velvary D2 (5-6 let) / 2012-2013
Zemanová Valentýna 2014 Kralovice D2 (5-6 let) / 2012-2013
Poláková Julie 2014 AC SPARTA Praha cycling D2 (5-6 let) / 2012-2013
Slemenský Jakub 2014 Bikeclub Kralovice D2 (5-6 let) / 2013-2014
Vyčichlo Jakub 2014 Velvary D2 (5-6 let) / 2013-2014
Kubík Lukáš 2014 SPOKE.cz D2 (5-6 let) / 2013-2014
Václav Vincent 2014 CK SPORT BERAN CHRÁST D2 (5-6 let) / 2013-2014
Metlička Fabián 2015 Zruč D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Cífka Matěj 2015 MDV Family Cycling Team Kadaň D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Kubík Lukáš 2015 SPOKE.cz D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Charvát Antonín 2015 Kožlany D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Bárta Vítek 2015 Plzeň D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Hálová Natálie 2015 Orel Uheský Brod D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Křížová Antonie 2015 Olešná D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Benýr Jáchym 2016 SPOKE D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Purová Karolína 2016 Bike club Kralovice D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Vyčichlová Zuzana 2016 Velvary D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Vyleta Emma 2016 Londyn D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+
Kejzlarová Petra 2017 Neumětely D1 (do 4 let, jen odrážedla) / 2014+

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.