Přihlášení na Karlštejnská 9 30.8.2020

Registrace do 28.8.2020 12:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Karlštejnská 9 dne 30.8.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Adrien Sehnal 1953 IV.odboj Muži 60 - 69 let200,-1613085271
Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely Ženy 35 - 44 let200,-1615081095
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let200,-Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let200,-1609080769
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 18 - 39 let200,-1614084502
Fraňková Andrea 1989 Pražská kavárna Ženy 18 - 34 let200,-1614081684
Havelka Petr 1972 ELEVEN RUN TEAM Muži 40 - 49 let200,-1628074920
Havelka David 2011 HBK Dřinov Chlapci 8 - 9 let20,-1628072436
Havelkova Kristina 2008 SK Jeseniova Dívky 12 - 13 let20,-1627076794
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let200,-1629064376
Hostička Jan 1947 Příbram Muži nad 70 letZdarma
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 10 - 11 let20,-1613081875
Krčilová Tereza 2009 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Krčilová Kateřina 2010 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Krtková Michaela 2004 Liteň Dorostenky20,-1629065126
Krůta Šimon 2014 Zdice Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Machalická Lubica 1955 Sky4run Ženy nad 65 let200,-Zaplaceno
Mandíková Daniela 2007 Atletika Jižní město Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Nováková Viktorka 2010 ASK Dipoli Dívky 10 - 11 let20,-1609078301
Nováková Valentýna 2013 ASK Dipoli Dívky 6 - 7 let20,-1609074918
Pokorná Zoe 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Rohde Daniela 1974 Praha Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno
Sýkora Radek 2015 Beroun Chlapci 4 - 5 let20,-Zaplaceno
Sýkorová Petra 1976 Beroun Ženy 35 - 44 let200,-Zaplaceno
Sýkorová Šárka 2018 Beroun Dívky do 3 let20,-Zaplaceno
Šmídová Adéla 2014 Beroun Dívky 6 - 7 let20,-1624078450
Špetová Patricie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Špetová Viktorie 2011 AK Škoda Plzeň Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebaň Ženy 45 - 54 let200,-Zaplaceno
Vrabec Jiří 1961 Plzeň Muži 50 - 59 let200,-Zaplaceno
Zindulka Robert 2000 Sezimovo Ústí Muži 18 - 39 let200,-Zaplaceno
Zindulka Lukáš 1976 Beroun Muži 40 - 49 let200,-Zaplaceno
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Česká tábornická unie – Záskalák Liteň, p.s., IČO: 64752968

Číslo účtu: 2401684422/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)