Registrace do 5.4.2024 12:00,
pak již jen na místě.
Startovní číslo | Přijmení jméno | Ročník | Klub | Kategorie | Startovné | VAR/Zaplaceno |
---|---|---|---|---|---|---|
16 | Váňová Anna | 2014 | Liteň | Dívky 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
17 | Šolcová Karolína | 2013 | Sk Sporting | Dívky 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
28 | Laštovičková Tonička | 2014 | Lokomotiva/Beroun | Dívky 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
49 | Mašková Barbora | 2013 | Dívky 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno | |
18 | Turčiačíková Ema | 2013 | Střela Žebrák | Dívky 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
37 | Pokorná Ema | 2013 | Loko Beroun | Dívky 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
41 | Profantová Lada | 2013 | Korno | Dívky 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
44 | Hrdličková Julie | 2013 | Střela Žebrák | Dívky 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
47 | Pacnerová Hanička | 2014 | Loko Beroun | Dívky 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
54 | Širancová Nina | 2013 | Loko Beroun | Dívky 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
64 | Jarošová Janina | 2013 | Střela Žebrák | Dívky 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
80 | Šebková Elen | 2013 | Biatlon Beroun | Dívky 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
30 | Šturmová Tereza | 2012 | TJ Sokol SG Plzeň - Petřín | Dívky 12 - 13 let | 20,-- | Zaplaceno |
21 | Špetová Patricie | 2011 | AK ŠKODA Plzeň | Dívky 12 - 13 let | 20,-- | Zaplaceno |
22 | Špetová Viktorie | 2011 | AK ŠKODA Plzeň | Dívky 12 - 13 let | 20,-- | Zaplaceno |
32 | Merunová Veronika | 2011 | Lokomotiva Beroun | Dívky 12 - 13 let | 20,-- | Zaplaceno |
66 | Jarošová Johana | 2011 | Střela Žebrák | Dívky 12 - 13 let | 20,-- | Zaplaceno |
62 | Palková Eliška | 2012 | Střela Žebrák | Dívky 12 - 13 let | 20,-- | Zaplaceno |
Zindulková Tereza | 2011 | Loko Beroun | Dívky 12 - 13 let | 20,-- | 204047480 | |
76 | Valachovičová Karolína | 2011 | Lokomotiva Beroun | Dívky 12 - 13 let | 20,-- | Zaplaceno |
75 | Beránková Eliška | 2012 | AO Střela Žebrák | Dívky 12 - 13 let | 20,-- | Zaplaceno |
Viktorová Eliška | 2011 | Lokomotiva Beroun | Dívky 12 - 13 let | 20,-- | 205043407 | |
72 | Zemanová Cecílie | 2012 | TJ atletika Horní Počernice | Dívky 12 - 13 let | 20,-- | Zaplaceno |
36 | Pokorná Zoe | 2010 | Loko Beroun | Dívky 14 - 15 let | 20,-- | Zaplaceno |
52 | Valuchová Julie | 2009 | JUVE | Dívky 14 - 15 let | 20,-- | Zaplaceno |
77 | Štefflová Marie | 2010 | Loko Beroun | Dívky 14 - 15 let | 20,-- | Zaplaceno |
4 | Jurajdová Žofie | 2019 | Leč | Dívky 4 - 5 let | 20,-- | Zaplaceno |
60 | Krulišová Valentýna | 2020 | Praha | Dívky 4 - 5 let | 20,-- | Zaplaceno |
8 | Paimová Ester | 2017 | SK Sporting Příbram | Dívky 6 - 7 let | 20,-- | Zaplaceno |
40 | Profantová Mariana | 2018 | Korno | Dívky 6 - 7 let | 20,-- | Zaplaceno |
58 | Krulišová Markéta | 2018 | Praha | Dívky 6 - 7 let | 20,-- | Zaplaceno |
59 | Krejci Emma | 2018 | Dívky 6 - 7 let | 20,-- | Zaplaceno | |
Boukalová Tereza | 2018 | SK Sporting Příbram | Dívky 6 - 7 let | 20,-- | Zaplaceno | |
9 | Bulakova Stela | 2016 | Liteň | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
10 | Záhorová Anežka | 2016 | TJ Lokomotiva Beroun | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
12 | Antonů Amálie | 2015 | Lokomotiva/Beroun | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
11 | Jurajdová Johana | 2016 | Leč | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
13 | Kočnarová Sofie | 2015 | Pňovice | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
14 | Paimová Erika | 2015 | SK Sporting Příbram | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
15 | Turčiačíková Nela | 2015 | Střela Žebrák | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
27 | Halaburdová Anna | 2015 | Loko Beroun | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
39 | Profantová Antonie | 2015 | Korno | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
56 | Krulišová Sára | 2016 | Praha | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
46 | Popova Denisa | 2016 | Střela Žebrák | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
43 | Pacnerová Zuzanka | 2015 | Loko Beroun | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
57 | Králová Odeta | 2016 | Lokomotiva Beroun | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
55 | Širancová Anna | 2015 | Loko Beroun | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
63 | Moravcová Tereza | 2016 | AO Střela Žebrák | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
Kárová Tereza | 2015 | Střela Žebrák | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | 204044102 | |
78 | Šebková Violka | 2016 | Lokomotiva Beroun | Dívky 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
31 | Stiborová Viktorie | 2021 | Dívky do 3 let | 20,-- | Zaplaceno | |
Kárová Viktorie | 2021 | Dívky do 3 let | 20,-- | 205049675 | ||
23 | Krtek Ondřej | 2008 | BIATLON BEROUN | Dorostenci | 20,-- | Zaplaceno |
Pešek Dominik | 2008 | Lokomotiva Beroun | Dorostenci | 20,-- | 203040462 | |
Kundrát David | 2007 | Praskolesy | Dorostenci | 20,-- | 204044002 | |
Šubrt Matěj | 2007 | Pavlíkov | Dorostenci | 20,-- | 204043759 | |
Schejbal Matyáš | 2008 | Újezdec | Dorostenci | 20,-- | 204046843 | |
24 | Nademlejnská Šárka | 2008 | Lokomotiva Beroun | Dorostenky | 20,-- | Zaplaceno |
Diedrichová Eliška | 2007 | Střela Žebrák | Dorostenky | 20,-- | 228039467 | |
25 | Pánková Tereza | 2008 | Pavlíkov | Dorostenky | 20,-- | Zaplaceno |
50 | Valuchová Veronika | 2008 | JUVE | Dorostenky | 20,-- | Zaplaceno |
51 | Těšínská Klárka | 2008 | Tenisový Klub Škoda Plzeň | Dorostenky | 20,-- | Zaplaceno |
33 | Meruna Tomáš | 2013 | Lokomotiva Beroun | Chlapci 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
34 | Hacaperka Filip | 2013 | SK Sporting Příbram | Chlapci 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
38 | Burian Filip | 2014 | TJ Lokomotiva | Chlapci 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
45 | Pacner Marek | 2013 | Loko Beroun | Chlapci 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
69 | Diviš Jan | 2013 | AO Střela Žebrák | Chlapci 10 - 11 let | 20,-- | Zaplaceno |
Müller Filip | 2013 | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci 10 - 11 let | 20,-- | 205045869 | |
Müller Robin | 2013 | Sportovní akademie Dobříš | Chlapci 10 - 11 let | 20,-- | 205044769 | |
20 | Nademlejnský Pavel | 2011 | Střela Žebrák | Chlapci 12 - 13 let | 20,-- | Zaplaceno |
19 | Jurajda Kryštof | 2012 | Leč | Chlapci 12 - 13 let | 20,-- | Zaplaceno |
53 | Pilich Mikuláš | 2010 | Střela Žebrák | Chlapci 14 - 15 let | 20,-- | Zaplaceno |
70 | Prukner Tomáš | 2009 | Praha | Chlapci 14 - 15 let | 20,-- | Zaplaceno |
3 | Kočí David | 2019 | Příbram | Chlapci 4 - 5 let | 20,-- | Zaplaceno |
2 | Kočnar Matyáš | 2020 | Pňovice | Chlapci 4 - 5 let | 20,-- | Zaplaceno |
61 | Krejci Antonin | 2020 | Chlapci 4 - 5 let | 20,-- | Zaplaceno | |
68 | Cajthaml David | 2020 | Chlapci 4 - 5 let | 20,-- | Zaplaceno | |
79 | Šebek Sebastian | 2019 | Chlapci 4 - 5 let | 20,-- | Zaplaceno | |
73 | Skuhrovec Tobiáš | 2019 | Joker team | Chlapci 4 - 5 let | 20,-- | Zaplaceno |
6 | Kočí Lukáš | 2017 | Příbram | Chlapci 6 - 7 let | 20,-- | Zaplaceno |
5 | Bulak Jan | 2018 | Liteň | Chlapci 6 - 7 let | 20,-- | Zaplaceno |
7 | Javůrek Matyáš | 2017 | Stochov | Chlapci 6 - 7 let | 20,-- | Zaplaceno |
48 | Mašek Štěpán | 2017 | Chlapci 6 - 7 let | 20,-- | Zaplaceno | |
26 | Halaburda Antonín | 2017 | Beroun | Chlapci 6 - 7 let | 20,-- | Zaplaceno |
42 | Pacner Vašík | 2018 | Zahořany | Chlapci 6 - 7 let | 20,-- | Zaplaceno |
65 | Moravec Stanislav | 2018 | AO Střela Žebrák | Chlapci 6 - 7 let | 20,-- | Zaplaceno |
67 | Cajthaml Adam | 2017 | AO Střela Žebrák | Chlapci 6 - 7 let | 20,-- | Zaplaceno |
71 | Burián Tomáš | 2015 | Domeček Hořovice | Chlapci 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
29 | Šturm Petr | 2015 | TJ Sokol SG Plzeň - Petřín | Chlapci 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
35 | Hacaperka Marek | 2015 | SK Sporting Příbram | Chlapci 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
Veselý Kryštof | 2015 | AO Střela Žebrák | Chlapci 8 - 9 let | 20,-- | 204040982 | |
74 | Zacharda Matyáš | 2015 | Střela Žebrák | Chlapci 8 - 9 let | 20,-- | Zaplaceno |
1 | Civín Matyáš | 2021 | Chlapci do 3 let | 20,-- | Zaplaceno | |
104 | Slezák Lukáš | 1994 | Nové Strašecí | Muži 18 - 39 let | 150,-- | Zaplaceno |
106 | Maxmilián Karel | 1990 | Muži 18 - 39 let | 150,-- | Zaplaceno | |
109 | Cipro Miroslav | 1986 | Zdice-Hrouda | Muži 18 - 39 let | 150,-- | Zaplaceno |
143 | Krejčíř Ondřej | 1989 | Doubravan 2009 | Muži 18 - 39 let | 150,-- | Zaplaceno |
107 | Civín Aleš | 1988 | FC Lamy Beroun | Muži 18 - 39 let | 150,-- | Zaplaceno |
110 | Turčiačík Jakub | 1985 | Muži 18 - 39 let | 150,-- | Zaplaceno | |
142 | Stibor Jan | 1989 | Jesenice | Muži 18 - 39 let | 150,-- | Zaplaceno |
138 | Pazdera Lukáš | 1986 | Here To Win Team | Muži 18 - 39 let | 150,-- | Zaplaceno |
157 | Maceček Tomáš | 1991 | SALOMON | Muži 18 - 39 let | 200,-- | Zaplaceno |
165 | Šafařík Jaroslav | 2000 | Rakovník, Šílenci v běhu | Muži 18 - 39 let | 200,-- | Zaplaceno |
170 | Urban Matyáš | 2005 | ASK Dipoli | Muži 18 - 39 let | 200,-- | 204042009 |
163 | Čaščevoj Matej | 1993 | TJ Lokomotiva Beroun | Muži 18 - 39 let | 200,-- | Zaplaceno |
164 | Šneberger Jan | 1985 | AC Falcon Rokycany | Muži 18 - 39 let | 200,-- | Zaplaceno |
171 | Hanousek Jakub | 1991 | Braník | Muži 18 - 39 let | 200,-- | 204040673 |
167 | Burian Dominik | 2001 | Příbram | Muži 18 - 39 let | 200,-- | Zaplaceno |
112 | Krtek Martin | 1981 | Tetín | Muži 40 - 49 let | 150,-- | Zaplaceno |
115 | Nademlejnský Petr | 1978 | Zdice | Muži 40 - 49 let | 150,-- | Zaplaceno |
114 | Zadražil Michal | 1979 | Hořovice | Muži 40 - 49 let | 150,-- | Zaplaceno |
117 | Pejša Jan | 1975 | smí být prázdné | Muži 40 - 49 let | 150,-- | Zaplaceno |
118 | Valek Marian | 1975 | Jince | Muži 40 - 49 let | 150,-- | Zaplaceno |
153 | Frühauf František | 1975 | Ohrazenice | Muži 40 - 49 let | 150,-- | Zaplaceno |
146 | Hršel Josef | 1976 | SK Mníšecký Expres | Muži 40 - 49 let | 200,-- | Zaplaceno |
147 | Profant Václav | 1983 | Korno | Muži 40 - 49 let | 200,-- | Zaplaceno |
149 | Pacner Martin | 1978 | BK Beroun | Muži 40 - 49 let | 200,-- | Zaplaceno |
150 | Palek Marcel | 1977 | RAC Cerhovice | Muži 40 - 49 let | 200,-- | Zaplaceno |
155 | Javůrek Honza | 1979 | SK Hofmanbajk | Muži 40 - 49 let | 200,-- | Zaplaceno |
156 | Bělohlávek Karel | 1981 | Sparta Podluhy | Muži 40 - 49 let | 200,-- | Zaplaceno |
159 | Skalička Petr | 1978 | Lhota u Příbramě | Muži 40 - 49 let | 200,-- | Zaplaceno |
160 | Šedivý Jan | 1984 | Vyběhej se | Muži 40 - 49 let | 200,-- | Zaplaceno |
161 | Hromádka Ondřej | 1980 | D5 | Muži 40 - 49 let | 200,-- | Zaplaceno |
169 | Šimek Filip | 1979 | Kladno | Muži 40 - 49 let | 200,-- | 204041538 |
172 | Plavec Hynek | 1978 | D. Dusniky | Muži 40 - 49 let | 200,-- | 205046183 |
122 | Číp Roman | 1970 | Rsáci | Muži 50 - 59 let | 150,-- | Zaplaceno |
123 | Matula Štěpán | 1970 | SK Třebichovice | Muži 50 - 59 let | 150,-- | Zaplaceno |
126 | Uxa Tomáš | 1965 | Triatlon Beroun - URT | Muži 50 - 59 let | 150,-- | Zaplaceno |
124 | Kohout Roman | 1969 | TJ Sokol Králův dvůr | Muži 50 - 59 let | 150,-- | Zaplaceno |
125 | Leitner Josef | 1969 | TJ Stupně Poražených | Muži 50 - 59 let | 150,-- | Zaplaceno |
119 | Jurajda Tomáš | 1974 | Leč | Muži 50 - 59 let | 150,-- | Zaplaceno |
120 | Kutnohorský Jan | 1974 | Bojov | Muži 50 - 59 let | 150,-- | Zaplaceno |
144 | Bárta Tomáš | 1974 | RAC Cerhovice | Muži 50 - 59 let | 200,-- | Zaplaceno |
148 | Hrdlička Dušan | 1973 | Praskolesy | Muži 50 - 59 let | 200,-- | Zaplaceno |
158 | Malina Petr | 1969 | Borek | Muži 50 - 59 let | 200,-- | Zaplaceno |
129 | Butzke Petr | 1959 | Tréninková skupina Březnice | Muži 60 - 69 let | 150,-- | Zaplaceno |
127 | Turek Jiří | 1962 | Chaloupky | Muži 60 - 69 let | 150,-- | Zaplaceno |
152 | Čechura Jaroslav | 1955 | Hořovice | Muži 60 - 69 let | 200,-- | Zaplaceno |
135 | Werner Petr | 1951 | Liga 100 Praha | Muži nad 70 let | Zdarma- | |
132 | Lípa Václav | 1952 | Dobřichovice | Muži nad 70 let | Zdarma- | |
136 | Svoboda Jan | 1943 | KD Příbram | Muži nad 70 let | Zdarma- | |
134 | Průša Josef | 1952 | Slavoj Obecnice | Muži nad 70 let | Zdarma- | |
139 | Pilík Stanislav | 1950 | Panský mlýn | Muži nad 70 let | Zdarma- | |
102 | Koubková Barbora | 1997 | Nové Strašecí | Ženy 18 - 34 let | 150,-- | Zaplaceno |
105 | Maxmiliánová Lucie | 1993 | Ženy 18 - 34 let | 150,-- | Zaplaceno | |
103 | Koubková Monika | 1996 | Ženy 18 - 34 let | 150,-- | Zaplaceno | |
101 | Uxová Anetka | 2000 | Triatlon Beroun - URT | Ženy 18 - 34 let | 150,-- | Zaplaceno |
173 | Macečková Adéla | 1993 | KILPI | Ženy 18 - 34 let | 200,-- | 203046821 |
108 | Hacaperková Eva | 1986 | Příbram | Ženy 35 - 44 let | 150,-- | Zaplaceno |
113 | Flachsová Šárka | 1980 | Příbram | Ženy 35 - 44 let | 150,-- | Zaplaceno |
141 | Šturmová Barbora | 1985 | Forrest Gump team | Ženy 35 - 44 let | 150,-- | Zaplaceno |
111 | Kadaňková Michaela | 1985 | Ženy 35 - 44 let | 150,-- | Zaplaceno | |
137 | Fraňková Andrea | 1989 | Praha 6 | Ženy 35 - 44 let | 150,-- | Zaplaceno |
166 | Kutíková Alena | 1984 | Vižina | Ženy 35 - 44 let | 200,-- | Zaplaceno |
121 | Treglerová Alice | 1971 | Funny Avocado | Ženy 45 - 54 let | 150,-- | Zaplaceno |
116 | Stibalová Petra | 1976 | Broumy | Ženy 45 - 54 let | 150,-- | Zaplaceno |
140 | Kárová Iveta | 1977 | RAC Cerhovice | Ženy 45 - 54 let | 150,-- | Zaplaceno |
145 | Paulů Markéta | 1976 | Čepíci | Ženy 45 - 54 let | 200,-- | Zaplaceno |
151 | Dlouhá Dana | 1976 | RAC Cerhovice | Ženy 45 - 54 let | 200,-- | Zaplaceno |
154 | Kaiserová Jiřina | 1976 | MP Hořovice | Ženy 45 - 54 let | 200,-- | Zaplaceno |
162 | Palková Miroslava | 1978 | Doubravan Újezd | Ženy 45 - 54 let | 200,-- | Zaplaceno |
128 | Butzková Ludmila | 1961 | Fit klub Padák Příbram | Ženy 55 - 64 let | 150,-- | Zaplaceno |
168 | Mališová Karla | 1960 | Sabzo | Ženy 55 - 64 let | 200,-- | 203043028 |
131 | Bartošová Milada | 1953 | Příbram | Ženy nad 65 let | Zdarma- | |
133 | Svobodová Dana | 1952 | KD Příbram | Ženy nad 65 let | Zdarma- | |
130 | Hartmanová Stanislava | 1958 | Vorvani Příbram | Ženy nad 65 let | Zdarma- |
Chyby a odhlášení v registracích směřujte:
Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Česká tábornická unie – Záskalák Liteň, p.s., IČO: 64752968
Číslo účtu: 2401684422/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)