Přihlášky na závody

Přihlášení na Běh na Červenou horu 18.5.2021

Registrace do 18.5.2021 12:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh na Červenou horu dne 18.5.2021

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 45 - 54 let
Borovičková Lenka 1973 SK Nové Město nad Metují Ženy 45 - 54 let
Borovsky Jindrich 1982 born2run Muži 20 - 39 let
Březina Petr 1946 SABZO Muži nad 70 let
Buchtík Ondřej 1981 D5 Muži 40 - 49 let
Čepera Jan 1992 Ztělesněné Zlo Muži 20 - 39 let
Dočekal Milan 1972 Klanovice Muži 40 - 49 let
Dolejš Radomír 1958 Sabzo Praha Muži 60 - 69 let
Dolejšova Jitka 1960 Sabzo Praha Ženy 55 - 64 let
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies Muži 50 - 59 let
Eliáš Petr 1985 Praha 12 - Komořany Muži 20 - 39 let
Fajta Viktor 1986 D5 Muži 20 - 39 let
Flaks Jan 1962 Praha 9 Muži 50 - 59 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let
Herbst Jarmila 1974 Praha 11 Ženy 45 - 54 let
Herbst Luboš 1979 Praha 11 Muži 40 - 49 let
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 50 - 59 let
Honzáková Jiřina 1965 Břevnov Ženy 55 - 64 let
Houštecký Lukáš 1988 Štěchovice Muži 20 - 39 let
Hromádka Ondřej 1980 D5 Muži 40 - 49 let
Jánošík Dominik 2009 Atletika Vlašim Junioři
Jánošík Rudolf 1971 Vlašim Muži 50 - 59 let
Kobosová Klára 1975 Spartak Praha 4 Ženy 45 - 54 let
Kohoutová Věra 1967 Trailpoint/Praha Ženy 45 - 54 let
Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1 Muži 50 - 59 let
Koudelka Drahomír 1971 Meixner Consulting Muži 50 - 59 let
Král Vítězslav 1976 Rysy Muži 40 - 49 let
Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy Muži 60 - 69 let
Kratochvílová Iva 1987 Sokol Hlubočepy Ženy 20 - 34 let
Krejci Jitka 1985 OMEXOM Ženy 35 - 44 let
Kučerová Iveta 1985 TJ Sokol Unhošť Ženy 35 - 44 let
Kulhavý Martin 1979 Muži 40 - 49 let
Lagová Alena 1988 Ženy 20 - 34 let
Lank Jiří 1995 Ztělesněné Zlo Muži 20 - 39 let
Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let
Likusová Barbora 2011 Adrien elixir team Juniorky
Likusová Dagmar 1970 Adrien elixir team Ženy 45 - 54 let
Lindauer Tomas 1986 D5 Muži 20 - 39 let
Ludrovsky Martin 1977 Trubin Muži 40 - 49 let
Machytka Matěj 1994 Muži 20 - 39 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Matějovský Pavel 1965 Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let
Neuman Jiří 1974 Kamenný Přívoz Muži 40 - 49 let
Novák Radomír 1970 Laco Team Muži 50 - 59 let
Nový Břetislav 1947 Sabzo Praha Muži nad 70 let
Oberlander Jan 1975 Sokol Senohraby Muži 40 - 49 let
Paukert Milan 1950 SABZO Muži nad 70 let
Pautov Sergey 1969 Letiště Praha Muži 50 - 59 let
Pechek Petr 1984 Kerteam Muži 20 - 39 let
Petrouš Ivo 1967 Praha Muži 50 - 59 let
Poborská Helena 1978 Kerteam Ženy 35 - 44 let
Polcer Dušan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 65 let
Pucholt Miroslav 1951 SABZO / Praha Muži nad 70 let
Pucholtová Zdeňka 1959 SABZO / Praha Ženy 55 - 64 let
rendl josef 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let
Rožánek Vladimír 1958 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let
Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky Muži 50 - 59 let
Sedláček Patrik 2008 OOB KOTLÁŘKA Junioři
Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky Ženy 45 - 54 let
Scheu Harald 1969 LMB Muži 50 - 59 let
Sládek Jakub 1993 Černošice Muži 20 - 39 let
Slamiak Stanislav 1962 Bonbon Muži 50 - 59 let
Soukup Petr 1965 KOVOHUTĚ Příbram Muži 50 - 59 let
Strejček Jiří 1983 Strašnice Muži 20 - 39 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Šimon Miloš 1944 PSK UNION Praha Muži nad 70 let
Škrabálek Jan 1970 Krčský les Muži 50 - 59 let
Šťástka Jiří 1958 Sabzo Muži 60 - 69 let
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 40 - 49 let
Tafijčuková Veronika 2010 Adrien elixir team Juniorky
Tausinger Igor 1949 Crotalus Muži nad 70 let
Treglerová Alice 1971 Ženy 45 - 54 let
Urban Josef 1956 SABZO Muži 60 - 69 let
Vacatkova Barbora 1976 Praha Ženy 45 - 54 let
Vampola Jakub 1988 BK Rotor Muži 20 - 39 let
Vávra Radomír 1963 Kerteam Muži 50 - 59 let
Vavro Roman 1969 Traktor Humus Muži 50 - 59 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlachynská Libuše 1962 Sabzo Ženy 55 - 64 let
Vlček Bohumil 1960 Praha 13 Muži 60 - 69 let
Vokrouhlík Michal 1983 Muži 20 - 39 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 60 - 69 let
Zeidlerová Jarmila 1951 SNB PRAHA Ženy nad 65 let
Živný Michal 1963 Stromovka Muži 50 - 59 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.