Přihlášky na závody

Přihlášení na Rokycanský krpály - MTB 4.10.2020

Registrace do 3.10.2020 23:59,
nebo do naplnění start.listiny.

Seznam přihlášených na Rokycanský krpály - MTB dne 4.10.2020

Startovní čísloPřijmení Jméno Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
6Konopová Jana Author Team Stupno Ž1 - ženy (bez rozdílu věku) 400,-Zaplaceno
18Dimmer Jan ŠILHAVÝ-RAMALA M4 - muži nad 50 let400,-Zaplaceno
27Šesták Martin Tlučná M4 - muži nad 50 let400,-Zaplaceno
23Pospíšil Vlastimil Cyklodraci Stříbro M4 - muži nad 50 let400,-Zaplaceno
2Pospíšil Jiří Redpoin team M4 - muži nad 50 let400,-Zaplaceno
43Ježo Luděk Třinohybajk M4 - muži nad 50 let400,-2913024358
29Kadlec Jan Plzeň M4 - muži nad 50 let400,-Zaplaceno
7Babka Karel Author Team Stupno M4 - muži nad 50 let400,-Zaplaceno
47Kubálek Zdeněk Vojkovice M4 - muži nad 50 let400,-2901039530
65Rudolf Jiří Rokycany M4 - muži nad 50 let400,-Zaplaceno
53Škop Jiří A.D.S. M4 - muži nad 50 let400,-2929025642
130Hostička Jan Příbram M3 - muži 40 – 49 let400,-2902020143
22Kellner Andreas radynebike.cz M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
4Čáslava Jiří los kolos M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
11Picka Pavel DATA 112 M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
12Kuzma David RadyněBike.cz M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
26Sedlák Petr DATA 112 M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
15Charvát Martin Rokycany M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
19Les Martin KOS Slavia Plzeň M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
29Marek Antonín Cukrárna u Samků M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
36Bárta Petr Plzeň M3 - muži 40 – 49 let400,-2910036154
30Hálek Václav GT Bicycles M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
42Hajský Pavel PPKA-bike M3 - muži 40 – 49 let400,-2911031942
54Tomasek Jaroslav Cyklotrenink.com M3 - muži 40 – 49 let400,-2912037954
41Dufek David JOHOHO M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
50Stehlik Petr Future cycling Northwave M3 - muži 40 – 49 let400,-2902099275
58Ebenstreit Jiri Bike Data112 M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
59Čermák Václav DATA 112 M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
61Linhart Milan Goofy team M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
66Vakeš Jaroslav Tlučná M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
69Gross David Aragorn M3 - muži 40 – 49 let400,-2914094195
74Kruba Jiří M3 - muži 40 – 49 let400,-2917095476
75Kovářík Karel Klatovy M3 - muži 40 – 49 let400,-2918092540
3Janda Tomáš Cyklo Atom M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
52Šavel Jiří DATA 112 M3 - muži 40 – 49 let400,-2908034532
34Bláha Luděk Blovice M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
14Charvátová Kateřina Plzeň Ž1 - ženy (bez rozdílu věku) 400,-Zaplaceno
38Blábolil Petr Praha 5 M3 - muži 40 – 49 let400,-2903026795
56Vlk Karel CK Kramolín M3 - muži 40 – 49 let400,-Zaplaceno
70Vetrák Roman Železná Ruda M3 - muži 40 – 49 let400,-2915091704
51Stodůlka Vladimír Cyklodrak Stříbro M2 - muži 30 – 39 let400,-2902023791
37Bernklau David Stříbro M2 - muži 30 – 39 let400,-2902029682
5Suchý Jaromír RadyněBike.cz M2 - muži 30 – 39 let400,-Zaplaceno
44Kantner Michal MS BIKE ACADEMY M2 - muži 30 – 39 let400,-2903022538
10Tóth Mikuláš DATA 112 M2 - muži 30 – 39 let400,-Zaplaceno
17Komár Tomáš Praha M2 - muži 30 – 39 let400,-Zaplaceno
24Šmolík Karel SRTG Rokycany M2 - muži 30 – 39 let400,-Zaplaceno
25Svojše Otakar Blatná M2 - muži 30 – 39 let400,-Zaplaceno
40Dienstbier Oldřich A.D.S. M2 - muži 30 – 39 let400,-2929027093
32Přibil Pavel M2 - muži 30 – 39 let400,-Zaplaceno
33Soubusta Petr Brutal GYM Holoubkov M2 - muži 30 – 39 let400,-Zaplaceno
48Kutač Filip Trnová M2 - muži 30 – 39 let400,-Zaplaceno
60Kalčík Jakub DATA 112 M2 - muži 30 – 39 let400,-Zaplaceno
62Straka Martin team goofy M2 - muži 30 – 39 let400,-Zaplaceno
63Chrz Luboš Rokycany M2 - muži 30 – 39 let400,-Zaplaceno
64Morgenstein Libor MS BIKE ACADEMY racing M2 - muži 30 – 39 let400,-2909097180
71Jindra Petr M2 - muži 30 – 39 let400,-Zaplaceno
73Jílek Pavel Wenkow M2 - muži 30 – 39 let400,-Zaplaceno
55Václav David CK SPORT BERAN CHRÁST M2 - muži 30 – 39 let400,-2902026490
46Klička Martin Ski-instruktori.cz M2 - muži 30 – 39 let400,-Zaplaceno
28Kubáčová Veronika Ž1 - ženy (bez rozdílu věku) 400,-Zaplaceno
13Polacek Jaroslav Bajkeři Plzeň M2 - muži 30 – 39 let400,-Zaplaceno
8Pyšek Jaroslav Plzeň M1 - muži 18 – 29 let400,-Zaplaceno
1Pospíšil Lukáš Redpoin team M1 - muži 18 – 29 let400,-Zaplaceno
45Kertys Daniel Třinohybajk M1 - muži 18 – 29 let400,-2917024106
20Both Martin Blížejov M1 - muži 18 – 29 let400,-Zaplaceno
21Jakl Zdeněk Blížejov M1 - muži 18 – 29 let400,-Zaplaceno
9Duda Jan M1 - muži 18 – 29 let400,-Zaplaceno
39Čapek Daniel M1 - muži 18 – 29 let400,-2901031685
31Roll Jakub RoDo TEAM M1 - muži 18 – 29 let400,-Zaplaceno
49Markvart Vladislav MSBA M1 - muži 18 – 29 let400,-2913038312
57Vojček Radek Krašovice M1 - muži 18 – 29 let400,-Zaplaceno
67Horák Jan TEAM GOOFY M1 - muži 18 – 29 let400,-Zaplaceno
72Dvořák Michal KOME klub Kraslice M1 - muži 18 – 29 let400,-Zaplaceno
35Šmolík Jan Beespee.cz M1 - muži 18 – 29 let400,-Zaplaceno
68Šrail Tomáš Rokycany M1 - muži 18 – 29 let400,-2914094109
16Čermák Rostislav Author team stupni M1 - muži 18 – 29 let400,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Spolek ROKYCANŠTÍ PATRIOTI
IČO: 22881832
Číslo účtu: 248894909/0300
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)