Přihlášky na závody

Přihlášení na Zimní běh Litní 18.1.2020

Registrace do 17.1.2020 12:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Zimní běh Litní dne 18.1.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Alfery Kryštof 2012 Liten Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Alfery Matouš 2014 Vinařice Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci Ženy 45 - 54 let150,-Zaplaceno
Bartoňová Jana 1982 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 letZdarmaZaplaceno
Bauer Martin 1977 Chlustina Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Benda Patrik 2010 Biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Bonk Roman 1993 Fighting monkey Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Brožík Valdemar 1976 A bude hůř Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Buchalová Anna 1995 Liteň Ženy 18 - 34 let150,-Zaplaceno
Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Carmine Nicol 2009 Atletika Jizni Mesto Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Cihlář Zdislav 1964 TJ Lokomotiva Beroun z.s. Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Čanda Jan 1985 Praha Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Čanda Vojtěch 2012 SK Tochovice Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Čandová Antonie 2015 SK Tochovice Dívky 4 - 5 let20,-Zaplaceno
Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Čeřovská Petra 1978 Rudná Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Dintar Josef 1982 Mnisek Pod Brdy Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Dlouhá Dana 1976 RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Dubová Míla 1983 Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Dudášová Monika 1966 SK Vlaška Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Dziegielewska Karolina 2010 Človíček Praha Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Dziegielewska Marta 2014 Človíček Praha Dívky 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Fátor Jan 1979 Slavia Hradec Králové Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Fedorčák Ondřej 1988 BigBulls Rpety Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Fencl Radek 1965 SK Vlaška Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod "B" Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Ficová Markéta 2004 Triatlon Team Příbram Dorostenky20,-Zaplaceno
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Flek Vojtěch 2008 Biatlon Beroun Chlapci 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Fleková Kateřina 2009 Biatlon Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Fousek Vlastimil 1978 Vorvani Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 18 - 39 let150,-Zaplaceno
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Hacaperka Filip 2013 Příbram Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Hacaperka Marek 2015 Příbram Chlapci 4 - 5 let20,-Zaplaceno
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Häusler Václav 1963 Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Hejl Libor 1982 Hostomice Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Hendrych Jírová Pavla 1980 matka na útěku Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Hirsch Roman 2000 SK Vysoká u PB Muži 18 - 39 let150,-Zaplaceno
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Hodačová Dominika 2012 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Holeček Michal 1974 TJ Karlštejn Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Hrdličková Romana 1975 Strela Zebrak Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Hromádka Ondřej 1980 D5 Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Huml Jakub 2015 Cerhovice Chlapci 4 - 5 let20,-Zaplaceno
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 18 - 39 let150,-Zaplaceno
Jiránek Jan 1983 Praha Muži 18 - 39 let150,-Zaplaceno
Jung Václav 1977 Beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Jurajda Kryštof 2012 Liteň Leč Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Jůzek Lukáš 2009 Mníšek pod Brdy Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Kárová Iveta 1977 RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 18 - 34 let100,-Zaplaceno
Koller Pavel 1970 Bezdědice Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Kotková Valentýna 2014 Králův Dvůr Dívky 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Kotková Magdaléna 2017 Králův Dvůr Dívky do 3 let20,-Zaplaceno
Kotlíková Šárka 1972 Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Krtek Ondřej 2007 KB Beroun Chlapci 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Krtková Michaela 2004 Liteň Dorostenky20,-Zaplaceno
Krýdová Nikola 1995 SK Sporting Příbram Ženy 18 - 34 let100,-Zaplaceno
Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Kyncl Marek 2002 SK Doubravan Újezd Muži 18 - 39 let150,-Zaplaceno
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let150,-Zaplaceno
Lacinová Monika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Letová Kristýna 2001 Ženy 18 - 34 let100,-Zaplaceno
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Majer Jan 1986 Kraluv Dvůr Muži 18 - 39 let150,-Zaplaceno
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Marek Jakub 2009 SK Sporting Příbram Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Maryšková Tereza 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Mašková Lucie 1998 Hraštice Ženy 18 - 34 let100,-Zaplaceno
Mašková Monika 1977 Dobříš Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Meruna Tomáš 2013 Králův Dvůr Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Mígl Vojtěch 2003 Bratkovice Dorostenci20,-Zaplaceno
Miler Jiří 1975 LAWI STARS MB Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Minchev Ivan 1957 Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Moch Ivan 1951 SABZO Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Moravec Stanislav 1984 Újezd Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Neuman Jiří 1974 KLM Praha Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Novák Vojta 2002 J+V team Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Novak Ales 1976 Pribram Obcov Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Nový Břetislav 1947 SABZO Praha Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Osio Massimo 1996 Liteň Muži 18 - 39 let150,-Zaplaceno
Pacner Ondra 2007 Loko Beroun Chlapci 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Palková Miroslava 1978 Běžecký oddíl Doubravan Újezd Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Palková Eliška 2012 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Paukert Milan 1950 Sokol Troja Muži nad 70 letZdarmaZaplaceno
Pavlík Dominik 2005 Nový Knín Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
Pavlíková Jana 1982 Nový Knín Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Pelc Jan 1986 Hudlice Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Pešice Jaroslav 1970 Futsal Dobřichovice Muži 50 - 59 let20,-Zaplaceno
Pešice Šimon 2009 Futsal Dobřichovice Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Pešicová Zuzana 1977 Futsal Dobřichovice Ženy 35 - 44 let20,-Zaplaceno
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Peteřík Dušan 1972 BKV Holýšov Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Petrová Martina 1968 Praha 8 Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Poborská Helena 1978 Kerteam Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Pokorná Tereza 2007 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Pražák Adam 1978 Praha 3 Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Rendl Josef 1976 Tj Packa Praha Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Rock Jan 1954 SABZO Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
rosol jiří 1974 loko beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Rybáčková Soňa 1963 Beroun Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Oxygen příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Sedláček Miroslav 1999 SK Doubravan Újezd Muži 18 - 39 let150,-Zaplaceno
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Seidl Filip 2007 Biatlon Beroun Chlapci 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Seidl Matyáš 2010 Biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Sekyrová Kateřina 1974 Loko Beroun Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Schovánek Milan 1962 Krčský les B Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Schusová Eliška 2014 ASK Černošice Dívky 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Slepička Lukáš 2006 Rudná Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
Smělý Jaroslav 1962 Beroun Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Sojková Anežka 2008 Loko Beroun Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Sojková Dorota 2010 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Souček Jakub 2005 Triatlon Plzeň Chlapci 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
Starý Zdeněk 1978 Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Starý Prokop 2010 Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Stojčetović Dušan 2007 Příbram Chlapci 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Stojčetović Petr 2012 Příbram Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Stracený Jiří 1979 Nový Knín Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let100,-Zaplaceno
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník Muži 18 - 39 let150,-Zaplaceno
Šach Petr 2014 Rudná Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Šiler Jan 2012 AK Škoda Plzeň Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Šilhák David 2009 Biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Šolc Luděk 1961 AC Mladá Boleslav Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Šůcha Václav 1946 Stříbro Muži nad 70 letZdarmaZaplaceno
Šusta David 1990 Cetyně Muži 18 - 39 let150,-Zaplaceno
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Švarc Antonín 2008 Biatlon Beroun Chlapci 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Švarc Viktor 2011 Biatlon Beroun Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
Švéd Marek 1972 Řevnice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Tesařová Veronika 2005 Nový Knín Dívky 14 - 15 let 20,-Zaplaceno
Tlach Zdeněk 1974 Biatlon Beroun Muži 40 - 49 let20,-Zaplaceno
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Urx Radek 1976 Třebotov Muži 40 - 49 let150,-Zaplaceno
Uxa Tomáš 1965 TT Loko Beroun Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Uxová Anett 2000 TT Loko Beroun Ženy 18 - 34 let100,-Zaplaceno
Valášek Jan 1988 Spartak Praha 4 Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Večeř Jáchym 2013 SK Vlčáci Chlapci 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 Muži 60 - 69 let150,-Zaplaceno
Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun Ženy 35 - 44 let150,-Zaplaceno
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 18 - 39 let100,-Zaplaceno
Volmut Marek 2010 Biatlon Beroun Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Vykysalá Anna 2008 Biatlon Beroun /LOKO Beroun Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Vykysalá Barbora 2010 Biatlon Beroun /LOKO Beroun Dívky 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Vykysalý Petr 1972 Loko Beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Zadražil Michal 1979 Noufýr Hořovice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Zděnovcová Aneta 2007 ZŠ 28. října Příbram Dívky 12 - 13 let20,-Zaplaceno
Zděnovcová Adélka 2014 Příbram Dívky 6 - 7 let20,-Zaplaceno
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Žežulka Michael 2012 Střela Žebrák Chlapci 8 - 9 let20,-Zaplaceno
Žolko Kryštof 2009 Lokomotiva Beroun Chlapci 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Žolková Jana 1976 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Česká tábornická unie – Záskalák Liteň, p.s., IČO: 64752968

Číslo účtu: 2401684422/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)