Přihlášky na závody

Přihlášení na Obořišťský lachtánek 3.8.2019

Registrace do 2.8.2019 16:40,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Obořišťský lachtánek dne 3.8.2019

Přijmení Jméno Klub Kategorie
Bradáč Martin Všenory Kluci 6-7 let
Bureš Patrik Kluci 6-7 let
Burešová Viktorie Maminka s kočárkem
Černohorský Mirek FC Višňová Kluci 6-7 let
Černý Antonín BSK Kluci 10-13 let
Červenková Kateřina Pičín Dívky 10-13 let
Doležel Jan Dobříš Kluci 6-7 let
Doleželová Eliška Dobříš Dívky 3-5 let
Durdil Lukáš Mokrovraty Kluci 6-7 let
Durdil Tomáš Mokrovraty Kluci 8-9 let
Dušek Antonín Obořiště Kluci 3-5 let
Dušková Aneta Obořiště Dívky 3-5 let
Ernstová Natálie Myšák group Příbram Dívky 3-5 let
Fiřt Štěpán Kluci 3-5 let
Fiřt Tomáš Maminka s kočárkem
Fiřt Tomáš Odrážedla Kluci 3-5 let - Odrážedla
Hora Jan Pouště Kluci 10-13 let
Hora Martin Pouště Kluci 10-13 let
Hrubý Tomáš Obořiště Kluci 10-13 let
Jámborová Ema Adrien Elixir Elite Team Dívky 8-9 let
Jechort Václav Dlouhá Lhota Kluci 3-5 let - Odrážedla
Johánek Vojtěch Obořiště Kluci 3-5 let
Johánek Štěpán BSK Cyklo-market juniors Kluci 8-9 let
Kahounova Julie BSK Dívky 10-13 let
Kahounová Victorie BSK Dívky 14-15 let
Kočí Veronika Obořiště Dívky 3-5 let
Kozák Adam Obořiště Kluci 6-7 let
Kozáková Michaela Obořiště Dívky 8-9 let
Kraifová Dana Liha Dívky 8-9 let
Kraifová Petra Liha Dívky 14-15 let
Králíček Tomáš Obořiště Kluci 8-9 let
Kšána Matěj Obořiště Kluci 3-5 let
Kšánová Lucie Obořiště Dívky 8-9 let
Lantora David Příbram Kluci 6-7 let
Lantora Jiří Příbram Kluci 10-13 let
Lastovskiy Daniel KrakenTeam Kluci 8-9 let
Lastres Sebastian Dobříš Kluci 6-7 let
Lesák Ladislav BIKE TEAM DRÁSOV Kluci 10-13 let
Mácha Pavel Ouběnice Kluci 6-7 let
Mácha Jiří Ouběnice Kluci 8-9 let
Martinkova Ema Dívky 3-5 let
Martinkova Sara Dívky 6-7 let
Mašková Alice Academia Latina Dívky 10-13 let
Metlička Fabián Zruč-Senec Kluci 3-5 let
Metlička Tobiáš Zruč-Senec Kluci 6-7 let
Metličková Barbora Zruč-Senec Dívky 10-13 let
Mička Tomáš Praha Kluci 3-5 let
Mičková Lucie Praha Dívky 3-5 let - Odrážedla
Mlčoch Martin Višňová Kluci 6-7 let
Mlčoch Tomáš Višňová Kluci 10-13 let
Mlčochová Ivana Višňová Dívky 6-7 let
Novák Vít Dobříš Kluci 3-5 let
Novák Lukáš SK Sporting PB Kluci 10-13 let
Novak Dominik Academia latina Kluci 10-13 let
Nováková Adéla Dobříš Dívky 6-7 let
Novotny Josef Oboriste Kluci 3-5 let
Novotný Vojtěch Ouběnice Kluci 3-5 let
Pavrovsky Miroslav Dlouha Lhota Kluci 10-13 let
Pecka Daniel Zeppro Kluci 6-7 let
Pecková Nikol Zeppro Dívky 8-9 let
Pelcová Petra Dívky 3-5 let
Pevlova Nikol Zeppro Dívky 8-9 let
Plechinger Tobias Dobříš Kluci 6-7 let
Plechingerová Viktorie Dobříš Dívky 6-7 let
Počta Richard Obořiště Kluci 8-9 let
Počta Patrik Obořiště Kluci 10-13 let
Počtová Nikola Obořiště Dívky 3-5 let
Pokorný Miroslav Arim Dlouhá Lhota Kluci 10-13 let
Pomahač Tomáš Sokol Pičín Kluci 10-13 let
Pomahačová Tereza Sokol Pičín Dívky 6-7 let
Průšová Nicol Dobříš Dívky 3-5 let
Punčochař Patrik Joskatel Kluci 8-9 let
Řeháček Daniel Příbam Kluci 6-7 let
Sirotek Josef Nejlepší limonády na světě Kluci 14-15 let
Sirotková Aneta Žába z Oxýku Dívky 8-9 let
Skuhrovec Šimon Kluci 3-5 let
Skuhrovec Marek Kluci 3-5 let - Odrážedla
Uldrychová Nikola Dívky 6-7 let
Uldrychová Nela Dívky 8-9 let
Zárybnická Natálie Březnice Dívky 10-13 let
Zárybnická Nikola Březnice Dívky 10-13 let
Žák Antonín Zeppro Dlouhá Lhota Kluci 10-13 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.