Přihlášky na závody
Krosového poháru 2019

Přihlášení na Kros Bučiny - Delší trasa 12.10.2019

Registrace do 10.10.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Kros Bučiny - Delší trasa dne 12.10.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Kajzarova Linda 1990 Praha Gazely390,-7428029867
Pinkavová Petra 1987 Říčany Gazely390,-Zaplaceno
Veljačiková Hana 1997 Real Hagrid CF Gazely390,-Zaplaceno
Nesvadbová Eliška 1988 Žatec Gazely390,-Zaplaceno
Horčicová Zdenka 1991 Kateřinky Gazely390,-Zaplaceno
Štemberová Věra 1983 jElita Vrchlabí Gazely390,-Zaplaceno
Typltová Hana 1987 Gazely519,-Zaplaceno
Kafková Martina 1984 Nová Jezná Gazely519,-Zaplaceno
Jančárková Tereza 1982 Gazely390,-Zaplaceno
Večerková Marcela 1981 Veverky Gazely390,-Zaplaceno
Hrubá Klára 2001 Velké Popovice Gazely490,-Zaplaceno
Ševčíková Alžběta 1989 AC Lasičky Gazely490,-Zaplaceno
Vlasáková Martina 1987 AC Lasičky Gazely490,-Zaplaceno
Poslední Jarmila 1952 Tehov Legendy ženy290,-Zaplaceno
Ježek Michal 1978 Bjež Racing Team Masters muži390,-Zaplaceno
Kuca Roman 1979 Masters muži390,-7414032635
Nevrkla Jaroslav 1975 Dycky Ještěd! Masters muži390,-Zaplaceno
Pěnkava Petr 1978 Drnek Masters muži390,-Zaplaceno
Šťovíček Martin 1974 SK Babice Masters muži390,-Zaplaceno
Hejný Martin 1978 Masters muži390,-Zaplaceno
Mejzr Dušan 1974 Veverky Masters muži390,-Zaplaceno
Sára Petr 1979 Spartan Gym Masters muži519,-Zaplaceno
Beck Zdeněk 1971 BK Jevany Masters muži390,-Zaplaceno
Nechoďdoma Petr 1977 Dobřichov Masters muži390,-Zaplaceno
Hroneš Michael 1974 Pevnost Josefov Masters muži390,-Zaplaceno
Hrubý Petr 1973 Velké Popovice Masters muži490,-Zaplaceno
Boudný Honza 1974 FF-Michle Masters muži490,-Zaplaceno
Šípek Martin 1977 Gladiators Masters muži490,-Zaplaceno
Rezek Luboš 1975 CK Vinohradské Šlapky Masters muži490,-Zaplaceno
Edr Pavel 1970 Masters muži490,-Zaplaceno
Klimešová Jiří 1976 Konojedy Masters muži490,-Zaplaceno
Šebelka Zdeněk 1976 Kuničtí Kazbunďáci Masters muži490,-Zaplaceno
Voráček David 1979 Zloncice Masters muži490,-Zaplaceno
Krobová Andrea 1978 jeden měsíc běžce Masters ženy390,-Zaplaceno
Tůmová Jitka 1979 Báječné ženy v běhu Masters ženy390,-7410087986
Závadská Eva 1975 SRTG Praha Masters ženy390,-Zaplaceno
Bartošová Lenka 1978 Praha Masters ženy390,-Zaplaceno
Šalandová Jiřina 1977 Praha Masters ženy390,-Zaplaceno
Vacatkova Barbora 1976 Masters ženy390,-Zaplaceno
Kantorová Kateřina 1976 BK Čvacht Masters ženy390,-Zaplaceno
Kominova Petra 1972 Šneci v běhu Masters ženy490,-Zaplaceno
Schrage Dagmar 1976 Inka sport Masters ženy490,-7407106350
Parkánová Václava 1979 Tyšunky Seletice Masters ženy490,-Zaplaceno
Mrázová Katka 1977 Praha 9 Masters ženy490,-Zaplaceno
Ondráčková Jana 1979 SKI RUN Čakovice Masters ženy490,-Zaplaceno
Mullen Sylva 1975 Černošice Masters ženy490,-7409104539
Skala Radek 1969 team JOSKATEL Veteráni390,-Zaplaceno
Čížek Pavel 1964 Šneci v běhu Veteráni490,-Zaplaceno
Malina Petr 1969 Rokycany,Borek Veteráni490,-Zaplaceno
Svoboda Jiří 1966 Team CykloTrener Veteráni490,-Zaplaceno
Nováková Martina 1964 Slavia Žižkov - Voláč Veteránky390,-Zaplaceno
Machová Ivana 1969 Klatovy Veteránky390,-Zaplaceno
Boľová Miriam 1968 AKAZA Veteránky390,-Zaplaceno
Gabriel Jan 1985 Ostroměř Vlci390,-Zaplaceno
Matějka Martin 1984 BK Chýně Vlci390,-Zaplaceno
Eichinger Jaroslav 1988 Vlci390,-Zaplaceno
Tichý Jan 1997 Vlci390,-Zaplaceno
cibulka Stanislav 1981 BOLL Vlci390,-Zaplaceno
Mates Jakub 1991 Vlci390,-Zaplaceno
Pospíšíl David 1989 Vlci390,-Zaplaceno
Kobrle Daniel 1987 Mělník Vlci390,-Zaplaceno
Pištora Matouš 1994 Praha 6 Vlci390,-Zaplaceno
Brzek Pavel 1987 ELEVEN MERCEDES MITAS Vlci390,-Zaplaceno
Štembera Petr 1982 Elita Vrchlabí Vlci390,-Zaplaceno
Ševinský Jan 1988 Vlci390,-7414092543
Pokorný Petr 1989 Tehov Vlci390,-Zaplaceno
VEITH Lukáš 1981 Uhříněves Vlci519,-Zaplaceno
Oplt Rudolf 1980 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Furst Jakub 1983 Vlci390,-Zaplaceno
Šebek Pavel 1989 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Kautský Jiří 1982 OK Sparta Praha Vlci390,-Zaplaceno
Novák Vladimír 1980 Kbely Vlci390,-Zaplaceno
Galvanek Rastislav 1994 KNM Vlci390,-Zaplaceno
Jančárek Tomáš 1983 Vlci390,-Zaplaceno
Vendl Zdenek 1981 Poděbrady Vlci390,-Zaplaceno
Podhora Ondřej 1984 SRTG Čelákovice Vlci390,-Zaplaceno
Rolinc Lukáš 1984 Praha 6 Vlci390,-Zaplaceno
Moravec Ladislav 1992 Kladno Vlci490,-Zaplaceno
Mikuš Michal 1980 SKI RUN Čakovice Vlci490,-7406102347
Poddaný Standa 1981 ForViktorie Vlci490,-Zaplaceno
Zaremba Jan 1981 Reebok Run Crew Vlci490,-Zaplaceno
Kadlec Jiří 1981 Praha 6 Vlci490,-Zaplaceno
Nagy Miloš 1987 Praha Vlci490,-Zaplaceno
Mráz Pavel 1994 Kolín Vlci490,-7409103706
Liška Eugen 1981 Praha Vlci490,-Zaplaceno
Liška Filip 1997 Praha Vlci490,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)