Přihlášky na závody
Krosového poháru 2019

Přihlášení na Kros Sázava - Delší trasa 15.6.2019

Registrace do 13.6.2019 23:59,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Kros Sázava - Delší trasa dne 15.6.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Eichinger Jaroslav 1988 Vlci390,-Zaplaceno
Bervid Jiří 1987 Vlci390,-Zaplaceno
Ďuriš Michal 1981 Vlci390,-Zaplaceno
Abaffy Pavel 1990 Vlci390,-Zaplaceno
Belica Ondřej 1980 Vlci390,-Zaplaceno
Kajzarová Linda 1990 Gazely390,-Zaplaceno
Počtová Veronika 1988 Gazely390,-Zaplaceno
Kuca Roman 1979 Masters muži390,-6814039574
Lacina Martin 1975 Masters muži390,-Zaplaceno
Stanko Honza 1976 Masters muži519,-Zaplaceno
Pěnkava Petr 1978 Masters muži390,-Zaplaceno
Hroneš Michael 1974 Masters muži490,-Zaplaceno
Švihel Luboš 1960 Veteráni519,-Zaplaceno
Poslední Jarmila 1952 Legendy ženy290,-Zaplaceno
Cervanová Iva 1989 ANAVI tým Gazely390,-Zaplaceno
Cervanová Anna 1991 ANAVI tým Gazely390,-Zaplaceno
Čumpelová Kateřina 1985 BC Nová trojka Gazely390,-Zaplaceno
Hnízdilová Eva 1974 Běžci Slaný Masters ženy519,-6823045716
Kantorová Kateřina 1976 BK Čvacht Masters ženy390,-Zaplaceno
Matějka Martin 1984 BK Chýně Vlci390,-Zaplaceno
Pacholek David 1988 BKČS Vlci390,-Zaplaceno
Cibulka Stanislav 1981 Boll Vlci390,-Zaplaceno
Hošek Stanislav 1974 Buková Masters muži490,-Zaplaceno
Lipa Patryk 1990 Cieszyn Vlci390,-Zaplaceno
Hruška Tomáš 1982 Continental Vlci390,-6831059284
Lebedeva Anastasia 1994 Crocodile Athletes Gazely519,-Zaplaceno
Janda Radim 1979 Crocodile Athletes Masters muži390,-Zaplaceno
Bláha Petr 1978 Český běžecký klub Masters muži519,-Zaplaceno
Gazda Vítězslav 1977 Divišov Masters muži490,-Zaplaceno
Malina Petr 1969 Divišov - Borek Veteráni390,-Zaplaceno
Boudný Honza 1974 FF Michle Masters muži390,-Zaplaceno
Votočková Petra Emilie 1984 Gigathlon Czech Republic Gazely390,-Zaplaceno
Malíková Klára 1983 Hakuna Matata Gazely390,-Zaplaceno
Plešková Lenka 1978 Hodkovičky Masters ženy390,-Zaplaceno
Černá Zuzana 1966 Hořice Veteránky490,-Zaplaceno
Pavliš Jiří 1984 Humbuk Vlci390,-Zaplaceno
Budaj Radoslav 1986 Hurrá team Vlci490,-Zaplaceno
Husa Jan 1985 Husmen Vlci390,-Zaplaceno
Franc Zdeněk 1983 Husmen Vlci390,-Zaplaceno
Knobová Lucie 1990 Chrášťany Gazely390,-Zaplaceno
Krupička Martin 1985 Iron Sport ELPO Vlci490,-Zaplaceno
Hruška Tomáš 1976 Kbelští sokoli Masters muži390,-Zaplaceno
Novák Vladimír 1980 Kbely Vlci390,-Zaplaceno
Moravec Ladislav 1992 Kladno Vlci390,-Zaplaceno
Machová Ivana 1969 Klatovy Veteránky390,-Zaplaceno
Hajkova Martina 1983 Kutna Hora Gazely390,-Zaplaceno
Beran Miroslav 1983 Laufaři Lokálního Významu Vlci390,-Zaplaceno
Jelínek Petr 1984 LENDY CLUB Vlci390,-Zaplaceno
Krocová Denisa 1993 LENDY CLUB Gazely390,-Zaplaceno
Čičala Michal 1987 Lokomotiva Lieskove Vlci390,-Zaplaceno
Hanák Marek 1991 M+P Vlci490,-Zaplaceno
Hujňáková Petra 1994 M+P Gazely490,-Zaplaceno
Šulcová Jitka 1974 Maraton klub Kladno Masters ženy390,-Zaplaceno
Pangrác Ondřej 1976 Matfyz Praha Masters muži390,-Zaplaceno
Benýr Pavel 1963 MBM Praha Veteráni490,-6810069854
Sladký Ivo 1962 Mořina Veteráni390,-Zaplaceno
Beck Zdeněk 1971 No Limit Masters muži490,-Zaplaceno
Kautský Jiří 1982 OK Sparta Praha Vlci390,-Zaplaceno
Nowakowska Ewelina 2001 Owczary Gazely390,-Zaplaceno
krejčí Lukáš 2001 Pečky Vlci390,-6829050369
Dvořáková Helena 1985 Písek Gazely390,-Zaplaceno
Vendl Zdenek 1981 Poděbrady Vlci390,-Zaplaceno
Šebek Pavel 1989 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Štella Lukáš 1989 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Rytych Pavel 1988 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Grešl Michal 1989 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Burian Jiří 1985 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Beneš Petr 1984 Praha Vlci490,-Zaplaceno
Ondrackova Marie 1984 Praha Gazely390,-6810041405
Valášková Eliška 1990 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Hejlová Ivana 1989 Praha Gazely390,-6809056495
Havalcová Žaneta 1983 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Procházka Ivo 1972 Praha Masters muži390,-Zaplaceno
Dvorak Ivan 1976 Praha Masters muži390,-Zaplaceno
Fiřtová Šimona 1985 Praha 22 Gazely519,-6811052974
Polívka Jan 1984 Praha 4 Vlci390,-Zaplaceno
Polívková Jitka 1973 Praha 4 Masters ženy390,-Zaplaceno
Fadljevicová Katerina 1979 praha 5 Masters ženy390,-6812048036
Lelito Veronika 1993 Praha 6 Gazely519,-Zaplaceno
Jelinek Michal 1979 Praha 6 Masters muži390,-Zaplaceno
Štěpánek Mirko 1972 Praha 8 Masters muži390,-Zaplaceno
Čížková Martina 1990 Příbram Gazely390,-Zaplaceno
Boháč Jan 1981 R4F Vlci390,-Zaplaceno
Plzak Michal 1979 Revnice Masters muži390,-Zaplaceno
Vodrážka Tomáš 1977 Samurai Fight Club Chodov Masters muži390,-6804056415
Sadilek Luboš 1978 Sazava Masters muži490,-Zaplaceno
Lysenko Vladimír 1972 SBTS Praha Holešovice Masters muži390,-Zaplaceno
Valentova Renata 1971 SenseMakers Masters ženy390,-6803067980
Skalinová Kamila 1974 SK BABICE Masters ženy390,-Zaplaceno
Kočí Vojtěch 1977 SK BOX Mělník Masters muži390,-Zaplaceno
Šafránková Rita 1979 Ski&run Čakovice Masters ženy390,-Zaplaceno
Nováková Martina 1964 Slavia Žižkov - Voláč Veteránky490,-6812062481
Picek Daniel 1973 Sokol Vlkava Masters muži390,-Zaplaceno
Kalina Zdeněk 1984 SPORTICUS team Vlci390,-Zaplaceno
Pavlík David 1980 Šneci v Běhu Vlci390,-Zaplaceno
Vašíčková Dominika 1995 Šneci v běhu Gazely390,-Zaplaceno
Linhart Vladimír 1978 Šneci v běhu Masters muži390,-Zaplaceno
Bena Petr 1969 Štefko Running Team Veteráni490,-6809061623
Matthews Doug 1964 Terronská UTD Veteráni390,-6807065912
Makovička Petr 2001 Třebíč Vlci390,-Zaplaceno
Hazlbauer Jan 1981 Ukradený Širáci Vlci390,-Zaplaceno
Veselý Lukáš 1980 Vestec Vlci490,-Zaplaceno
Večerková Marcela 1981 Veverky Gazely390,-Zaplaceno
Mejzr Dušan 1974 Veverky Masters muži390,-Zaplaceno
Markvart Jan 1981 ZEWL Vlci390,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)