Přihlášky na závody
Krosového poháru 2019

Přihlášení na Kros Sázava 15.6.2019

Registrace do 13.6.2019 23:59,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Kros Sázava dne 15.6.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Urbánek Jiří 1987 Vlci390,-Zaplaceno
Švarc Martin 1992 Vlci390,-Zaplaceno
Mengler Jan 1984 Vlci390,-Zaplaceno
Študentová Jitka 1984 Gazely390,-Zaplaceno
Prymusová Sandra 1986 Gazely390,-Zaplaceno
Bokšová Monika 1986 Gazely390,-Zaplaceno
Gavlasova Zuzana 1983 Gazely390,-Zaplaceno
Dunda Pavel 1973 AC 1866 Masters muži390,-Zaplaceno
Dvořáková Petra 1981 AC Čáslav Gazely390,-Zaplaceno
Erbs Dušan 1979 AC Pardubice Masters muži390,-Zaplaceno
Mlčkovský Jiří 1981 Atletika Jesenice Vlci390,-6703069715
Dlabačová Jana 1989 Barrandov Gazely390,-Zaplaceno
Dlabač Pavel 1976 Barrandov Masters muži390,-Zaplaceno
Šilerová Eva 1980 Běhej Poděbrady Gazely390,-Zaplaceno
Beier Petr 1978 Běhej Poděbrady Masters muži390,-Zaplaceno
Sehnal Tomáš 1967 Běhej Poděbrady Veteráni390,-Zaplaceno
Zvěřina Radek 1980 Bojetice Vlci519,-Zaplaceno
Cibulková Markéta 1983 BOLL Gazely490,-Zaplaceno
Brabcová Štěpánka 1995 Brutální princezny Gazely390,-Zaplaceno
Vrchota Tomáš 1975 Buštěhrad Masters muži390,-Zaplaceno
Javůrek Čestmír 1968 CEJA / Slatiňany Veteráni490,-Zaplaceno
Oulický Roman 1964 Černošice Veteráni390,-Zaplaceno
Eliáš Jakub 1986 ČMZRB Vlci390,-Zaplaceno
Řehák Vilém 1983 ČMZRB Vlci390,-Zaplaceno
Lafantová Marie 1987 ČMZRB Gazely390,-Zaplaceno
Pluta Michal 1975 ČMZRB Masters muži390,-Zaplaceno
Gaša Martin 1978 ČMZRB Masters muži390,-Zaplaceno
Krupa Petr 1974 ČMZRB Masters muži390,-Zaplaceno
Wágner Robert 1972 ČMZRB Masters muži390,-Zaplaceno
Vít Ondřej 1973 ČMZRB Masters muži390,-Zaplaceno
Šimon Pavel 1970 ČMZRB Masters muži390,-Zaplaceno
Burianová Jana 1977 ČMZRB Masters ženy390,-Zaplaceno
Rezková Barbora 1979 ČMZRB Masters ženy390,-Zaplaceno
Mašková Marta 1974 ČMZRB Masters ženy390,-Zaplaceno
Jakubův Renata 1975 ČMZRB Masters ženy390,-Zaplaceno
Vítová Brixiová Martina 1974 ČMZRB Masters ženy390,-Zaplaceno
Jirásek Jiří 1967 ČMZRB Veteráni390,-Zaplaceno
Škrabal Ivo 1967 ČMZRB Veteráni390,-Zaplaceno
Znamenáček Petr 1968 ČMZRB Veteráni390,-Zaplaceno
Černý Roman 1960 ČMZRB Veteráni390,-Zaplaceno
Adamec Jiří 1968 ČMZRB Veteráni390,-Zaplaceno
Kořínková Markéta 1978 ČMZRB a.s. Masters ženy390,-Zaplaceno
Aubrechtová Dagmar 1964 Dolní Břežany Veteránky390,-Zaplaceno
Barcal Richard 1981 dos amigos Vlci490,-Zaplaceno
Latislavova Eva 1973 Endorfin factory Masters ženy390,-Zaplaceno
Politzer Tomáš 1980 Endorfinové fretky Vlci490,-Zaplaceno
Jirásek Vít 1976 FBK Kobylisy Masters muži390,-Zaplaceno
Poddany Standa 1981 ForViktorie Vlci390,-Zaplaceno
Litterova Tereza 1978 Golčův Jeníkov Masters ženy390,-Zaplaceno
Dvořak Jiří 1998 Hradištko Vlci390,-Zaplaceno
Michal Petr 1985 Chuck Vlci390,-Zaplaceno
Miroslav Novák 1966 I+M Bubenec Veteráni390,-6706063481
Svoboda Matěj 1993 Jičín Vlci390,-Zaplaceno
Maleček Martin 1992 Kamenný Most Vlci390,-Zaplaceno
Straka Vlastimil 1973 KB Kapslovna Masters muži390,-Zaplaceno
Mašek Miloš 2001 Kladno Vlci490,-Zaplaceno
Vyskočilová Martina 1972 Kutná Hora Masters ženy390,-Zaplaceno
Hájková Markéta 1984 Liberec Gazely490,-Zaplaceno
Jerlingová Lucka 1980 Marná snaha Gazely390,-Zaplaceno
Matušík Aleš 1980 Milovice Vlci390,-Zaplaceno
Matušíková Hana 1981 Milovice Gazely390,-Zaplaceno
Červenka Milan 1967 Pardubice Veteráni390,-Zaplaceno
krejčí pavel 1981 Pečky Vlci390,-6729054875
Petr Moravec 1984 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Engliš Petr 1985 Praha Vlci490,-Zaplaceno
Šnokhousová Radka 1984 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Slapničková Karolína 1993 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Reichlová Michaela 1989 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Budínová Lucie 1992 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Benešová Zuzana 1986 Praha Gazely490,-Zaplaceno
LORENCOVÁ BLÁHOVÁ Romana 1972 Praha Masters ženy390,-Zaplaceno
Machatková Ivana 1978 Praha Masters ženy390,-Zaplaceno
Šalandová Jiřina 1977 Praha Masters ženy390,-Zaplaceno
PAGLIACCI SIMONE 1980 PRAHA 1 Vlci390,-Zaplaceno
PAGLIACCI LUIGI 1979 PRAHA 1 Masters muži390,-Zaplaceno
Hanzalová Karolina 1984 Praha 16 Gazely490,-Zaplaceno
Vodičková Vendula 1987 praha 4 Gazely390,-Zaplaceno
Langerova Lucie 1986 Praha 4 Gazely390,-Zaplaceno
Kopecká Jaroslava 1966 Praha 9 Veteránky490,-Zaplaceno
Malina Jiří 1967 Praha dcm Veteráni390,-Zaplaceno
Bártů Milan 1978 Praha Roztyly Masters muži519,-Zaplaceno
Anna Šafářová 1980 R4F Gazely490,-Zaplaceno
Kůta Michal 1973 Ryba Team Masters muži390,-Zaplaceno
Štěpánek Jan 1979 Sázava Masters muži390,-Zaplaceno
Dvořáková Lucie 1979 Sdh Vysoky Ujezd Masters ženy390,-Zaplaceno
Rada Martin 1986 Sezimovo Ústí Vlci390,-Zaplaceno
Hájková Ivana 1988 Sezimovo Ústí Gazely390,-Zaplaceno
Hochmanová Pavla 1977 SK Babice Masters ženy390,-Zaplaceno
Váchal Filip 1974 SOD Oleško Masters muži390,-Zaplaceno
Vejdělková Miluše 1972 SOD Oleško Masters ženy390,-Zaplaceno
Skrbková Lenka 1982 Sokol Železný Brod Gazely490,-Zaplaceno
Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť Legendy muži390,-6707062903
Stádníková Anna 1996 Šneci v běhu Gazely390,-Zaplaceno
Janů Dana 1975 Štěchovice Masters ženy390,-Zaplaceno
Vodička Josef 1981 TJ Zentiva Vlci390,-Zaplaceno
Votava František 1984 Třebíč Vlci390,-Zaplaceno
Makovičková Petra 1981 Třebíč Gazely390,-Zaplaceno
Hrubá Barbora 2001 Velké Popovice Gazely490,-Zaplaceno
Waciakowski Zdenka 1979 Veltrusy Masters ženy390,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)