Přihlášky na závody
Krosového poháru 2019

Přihlášení na Brdský kros - Delší trasa 13.4.2019

Registrace do 11.4.2019 17:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Brdský kros - Delší trasa dne 13.4.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Klamarčík Viliam 1987 Vlci390,-Zaplaceno
Doubek Lukáš 1987 Vlci390,-Zaplaceno
Stych Jan 1990 Vlci390,-Zaplaceno
Rohlicek Radek 1988 Vlci390,-Zaplaceno
Jančárek Tomáš 1983 Vlci390,-Zaplaceno
Paraskevas Gavrilis 1990 Vlci390,-Zaplaceno
Arenal Sariego Manuel 1994 Vlci390,-Zaplaceno
De Pena Daniel 1995 Vlci390,-Zaplaceno
Růžička Dominik 1990 Vlci390,-Zaplaceno
Ambrož Jiří 1993 Vlci390,-6204047346
Vichra Pavel 1985 Vlci390,-Zaplaceno
Krejzlová Markéta 1998 Gazely390,-Zaplaceno
Sramkova Monika 1992 Gazely390,-6212032853
Pham Linh 1989 Gazely490,-Zaplaceno
Pinková Petra 1988 Gazely490,-Zaplaceno
Plzak Michal 1979 Masters muži390,-Zaplaceno
Kelly Nimmer 1973 Masters muži490,-Zaplaceno
Szonda Istvan 1979 Masters muži490,-6210047430
Němec Arnošt 1968 Veteráni390,-Zaplaceno
Šustr Michal 1969 Veteráni490,-Zaplaceno
Provazníková Veronika 1991 #GLADIATORRACETEAM Gazely390,-6214038021
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Masters ženy390,-Zaplaceno
Schejbal Jiří 1984 Běháme v Holicích a okolí Vlci390,-Zaplaceno
Pavlík Mojmír 1981 Běhej Poděbrady Vlci390,-Zaplaceno
Beier Petr 1978 Běhej Poděbrady Masters muži390,-Zaplaceno
Kaděrová Petra 1975 Beroun Masters ženy390,-6221021542
Ježek Michal 1978 Bjež Racing Team Masters muži390,-Zaplaceno
Hanousková Lucie 1982 Black S Gang Gazely390,-Zaplaceno
Maxová Kateřina 1974 Blovice Masters ženy390,-Zaplaceno
Voříšek Jaroslav 1956 Blovice Legendy muži290,-Zaplaceno
Soukup Petr 1973 BOOTCAMPS Masters muži490,-Zaplaceno
Malina Petr 1969 Borek Veteráni390,-Zaplaceno
Faltusová Nela 1992 Brno Gazely490,-Zaplaceno
Koubek Kejzlar Jan 1979 CARE Masters muži390,-Zaplaceno
Bušek Jiří 1966 Čerčany Veteráni390,-6213022837
Vlasák Michal 1982 Černošice Vlci390,-Zaplaceno
Klajmon Igor 1972 Černošice Masters muži390,-Zaplaceno
Klajmonova Veronika 1979 Černošice Masters ženy390,-Zaplaceno
Hvezda Roman 1977 ELI Beamrunners Masters muži490,-Zaplaceno
Boudný Jan 1974 FF Michle Masters muži390,-Zaplaceno
Kotačka Vít 1974 Firefly Masters muži390,-Zaplaceno
Střelka Robert 1975 Haka Racing Team Masters muži390,-Zaplaceno
Macák Jiří 1984 Hradec Králové Vlci390,-6203040291
Langerová Tereza 1974 Jeníčkovy Mařenky, Jindřichův Hradec Masters ženy390,-Zaplaceno
Kalužný Michal 1991 Kadaň Vlci490,-Zaplaceno
Janošík Richard 1988 Kaliště Vlci390,-Zaplaceno
Hruška Tomáš 1976 Kbelští sokoli Masters muži390,-Zaplaceno
Moravec Ladislav 1992 Kladno Vlci390,-Zaplaceno
Šromovský Vojtěch 1986 Kladno Vlci390,-Zaplaceno
Joch Ondřej 1990 Kladno Vlci390,-Zaplaceno
Halajová Alexandra 1989 Kladno Gazely390,-Zaplaceno
Soukup Vladimír 1974 Kladno Masters muži390,-Zaplaceno
Řezníčková Lucie 1977 Kladno Masters ženy390,-Zaplaceno
Hladík Josef 1970 Klánovice Masters muži490,-Zaplaceno
Machová Ivana 1969 Klatovy Veteránky390,-Zaplaceno
Galvánek Rastislav 1994 KNM-SK Vlci390,-Zaplaceno
Kučera Martin 1983 Kolín Vlci390,-Zaplaceno
Jánošík Martin 1979 Králův Dvůr Masters muži390,-Zaplaceno
Šustr Marek 1989 Křivonožky Vlci390,-Zaplaceno
Hamršmíd Jan 1981 Lars Heletag Vlci390,-Zaplaceno
Budaj Radoslav 1986 Litoměřice Vlci390,-Zaplaceno
Holubová Magdaléna 1995 Loko Beroun Gazely390,-6202017152
Strachota Marek 1988 Lokomotiva Káraný Vlci390,-Zaplaceno
Čičala Michal 1987 Lokomotiva Lieskove Vlci390,-Zaplaceno
Zika Vojtěch 1989 Mníšek pod Brdy Vlci390,-6205038710
Kopáček Jan 1981 Mountain Team Kopáčkovic Vlci390,-Zaplaceno
Šiml Jan 1967 Novis TK Praha Veteráni490,-6208049283
Bílek Jiří 1982 OCRA CZ TEAM Vlci390,-Zaplaceno
Kautský Jiří 1982 OK Sparta Praha Vlci390,-Zaplaceno
Holický Milan 1965 Pardubice Veteráni390,-Zaplaceno
Plch Matěj 1987 peakmachine.cz Vlci390,-Zaplaceno
Techl Josef 1987 Plzeň Vlci390,-Zaplaceno
Marek Michal 1986 Plzeň Vlci390,-Zaplaceno
Pinl Libor 1974 Plzeň Masters muži390,-Zaplaceno
Vendl Zdenek 1981 Poděbrady Vlci390,-Zaplaceno
Dvorak Ivan 1976 Prague Masters muži390,-Zaplaceno
Vošahlík Honza 1981 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Šebek Pavel 1989 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Naményiová Eva 1989 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Nytrová Monika 1991 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Antoš Jan 1974 Praha Masters muži390,-Zaplaceno
Daniš Pavol 1978 Praha Masters muži390,-Zaplaceno
Kubcová Eva 1978 Praha 10 Dubeč Masters ženy390,-Zaplaceno
Polívka Jan 1984 Praha 4 Vlci390,-Zaplaceno
Vodičková Jana 1988 Praha 4 Gazely390,-Zaplaceno
Polívková Jitka 1973 Praha 4 Masters ženy390,-Zaplaceno
Voráček Petr 1975 Praha 9 Masters muži490,-Zaplaceno
Šusta David 1990 Příbram Vlci390,-Zaplaceno
Boháč Jan 1981 R4F Vlci390,-Zaplaceno
Majer Jindřich 1975 Radotínský SK Masters muži390,-Zaplaceno
Uhlíř Tomáš 1978 RK Olšina Masters muži390,-Zaplaceno
März Jiří 1992 Rock Point Plzeň Vlci490,-Zaplaceno
Pašek Jan 1984 Runland team Plzeň Vlci390,-Zaplaceno
Hloupý Michal 1988 Sedlec-Prčice Vlci390,-Zaplaceno
Kaše Vojtěch 1986 Sirá Vlci390,-Zaplaceno
Jabornik Karel 1980 SK Babice Vlci390,-Zaplaceno
Vicari Jaromír 1977 SK Babice Masters muži390,-Zaplaceno
Šťovíček Martin 1974 SK Babice Masters muži390,-6206040495
Nováková Martina 1964 Slavia Žižkov - Voláč Veteránky390,-Zaplaceno
Kalina Zdeněk 1984 SPORTICUS team Vlci390,-Zaplaceno
Vladyka Jaromír 1956 Studio POLE Velké Popovice Legendy muži290,-Zaplaceno
Svoboda Jiří 1966 Team CykloTrener Veteráni490,-Zaplaceno
Simon Mirek 1980 TJ Sokol Škvorec Vlci390,-Zaplaceno
Mašek Martin 1976 TK Novis Praha Masters muži390,-6221028160
Eliasova Petra 1987 TRC Gazely390,-6215033479
Šimůnková Simona 1997 TRISK ČB Gazely390,-6226024823
Naxerová Jana 1966 USK CS Plzeň Veteránky390,-Zaplaceno
Hrubá Klára 2001 Velké Popovice Gazely390,-Zaplaceno
Blazek Jiri 1986 Veseli Nad Luznici Vlci390,-Zaplaceno
Kareš Martin 1973 Vižina Masters muži390,-Zaplaceno
Markvart Jan 1981 ZEWL Vlci390,-Zaplaceno
Mžika Martin 1982 Zruč-Senec Vlci390,-Zaplaceno
Boľová Eliška 1997 Žilina Gazely390,-Zaplaceno
Boľová Miriam 1968 Žilina Veteránky390,-Zaplaceno
Boľo Tibor 1966 Žilina Veteráni390,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)