Přihlášky na závody
Krosového poháru 2019

Přihlášení na Brdský kros 13.4.2019

Registrace do 11.4.2019 17:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Brdský kros dne 13.4.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Tichý Stanislav 1960 Praha Veteráni390,-Zaplaceno
Chlád Stanislav 1961 AZ Tým Světlá nad Sázavou Veteráni390,-Zaplaceno
Hausman Martin 1962 Mělník Veteráni390,-Zaplaceno
Líkařová Ilona 1963 Praha 10 - Malešice Veteránky490,-Zaplaceno
Ženíšková Dana 1964 Jdu běhat Veteránky390,-Zaplaceno
Tvrdík Pavel 1964 SK KOVO LEDEČ Veteráni390,-Zaplaceno
Oulický Roman 1964 Černošice Veteráni390,-Zaplaceno
Mucha Aleš 1964 Praha 10 - Malešice Veteráni490,-Zaplaceno
Klouček Richard 1965 Veteráni390,-Zaplaceno
Horyna David 1966 SK ZAHOŘANY Veteráni390,-Zaplaceno
Javůrek Čestmír 1968 CEJA / Slatiňany Veteráni390,-Zaplaceno
Soukupová Radka 1970 Praha 3 Masters ženy490,-Zaplaceno
Dubovský Petr 1971 Kamenice Masters muži390,-Zaplaceno
Železný Petr 1971 Mravkolev Masters muži390,-Zaplaceno
Sládek Jaroslav 1972 Solopisky Masters muži390,-Zaplaceno
LORENCOVÁ BLÁHOVÁ Romana 1972 Praha Masters ženy390,-Zaplaceno
Sniegon Pavel 1974 Masters muži490,-Zaplaceno
Kobzová Lucie 1974 Praha 3 Masters ženy490,-Zaplaceno
Sláma Honza 1975 Masters muži390,-Zaplaceno
Vrchota Tomáš 1975 Buštěhrad Masters muži390,-Zaplaceno
Urban Vit 1975 Running Lions Masters muži490,-Zaplaceno
Šíma Robert 1976 Říčany Masters muži390,-Zaplaceno
Dlabač Pavel 1976 Barrandov Masters muži390,-Zaplaceno
Vondrák Pavel 1977 České Budějovice Masters muži519,-Zaplaceno
Kotlík Kamil 1977 Hegesh Masters muži390,-Zaplaceno
Zikova Bronislava 1977 Masters ženy390,-Zaplaceno
Kašáková Hana 1977 Praha Masters ženy490,-Zaplaceno
Kutlák Jan 1978 Petrov - Chlomek Masters muži390,-Zaplaceno
Bártů Milan 1978 Praha Masters muži390,-Zaplaceno
Pěnkava Petr 1978 Masters muži390,-Zaplaceno
Junová Lenka 1978 Kladno Masters ženy390,-Zaplaceno
Kučera Vojta 1979 Masters muži390,-Zaplaceno
Homoláč Luboš 1979 Jihlava Masters muži390,-Zaplaceno
Erbs Dušan 1979 AC Pardubice Masters muži390,-Zaplaceno
Zachariášova Veronika 1979 Řevnice Masters ženy390,-Zaplaceno
Šťovíčková Darina 1979 Masters ženy390,-6106045028
Marek Štěpán 1980 PPP Bedřichov Vlci490,-Zaplaceno
Vorlíčková Jitka 1980 Gazely390,-Zaplaceno
Le Poidevin Michaela 1980 Gazely390,-Zaplaceno
Šafářová Anna 1980 Run4Fun Gazely390,-Zaplaceno
Vodička Josef 1981 TJ Zentiva Vlci390,-Zaplaceno
Krejčová Jana 1981 Gazely390,-Zaplaceno
Mlavec Jiří 1982 Brandýs nad Labem Vlci390,-Zaplaceno
Bouma Lukáš 1982 Jivina Vlci519,-Zaplaceno
Kutláková Adéla 1982 Petrov - Chlomek Gazely390,-Zaplaceno
Jančárková Tereza 1982 Gazely390,-Zaplaceno
Veselý Erik 1983 Jihlava Vlci390,-Zaplaceno
Nalezenec Lukáš 1983 fyziokinesis.cz Vlci390,-Zaplaceno
Mazochová Lenka 1983 Canaries Gazely390,-Zaplaceno
Kamas Michal 1984 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Engliš Petr 1985 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Michal Petr 1985 Chuck Vlci390,-Zaplaceno
Otcenasek Vít 1987 Beroun Vlci390,-6101033760
Němečková Lucie 1987 ČBK/Beroun Gazely390,-Zaplaceno
Mazoch Břetislav 1988 BT Gym Praha Vlci519,-Zaplaceno
Palečková Romana 1988 Gazely390,-Zaplaceno
Kubálek Jan 1989 Vlci390,-Zaplaceno
Kubicek Jaroslav 1989 Vlci519,-Zaplaceno
Kovařík Jan 1989 Kladno Vlci390,-Zaplaceno
Tuháčková Kateřina 1989 Gazely390,-Zaplaceno
Dlabačová Jana 1989 Barrandov Gazely390,-Zaplaceno
Šimková Lucie 1989 Gazely490,-Zaplaceno
Kraus Daniel 1990 Cheznovice Vlci390,-Zaplaceno
Pošíval Jiří 1990 Poděbrady Vlci390,-Zaplaceno
Kučera Petr 1990 Vlci390,-Zaplaceno
Nytra Martin 1990 Kilpi Racing Team Vlci390,-Zaplaceno
Konopásek Štěpán 1990 Vlci390,-Zaplaceno
Prokopová Kateřina 1990 RUN Magazine Team/Praha Gazely390,-Zaplaceno
Novotná Martina 1990 Neratovice Gazely390,-Zaplaceno
Krchová Zuzana 1990 Fyziokinesis.cz Gazely390,-Zaplaceno
Hanák Marek 1991 M+P Vlci390,-Zaplaceno
Kašpar Josef 1991 Tábor Vlci390,-Zaplaceno
Guida Conte Caterina 1991 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Maleček Martin 1992 Kamenný Most Vlci390,-Zaplaceno
Ščurková Vendula 1992 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Izaiaszová Tereza 1992 Holice Gazely390,-Zaplaceno
Bílek Tomáš 1993 Veselí nad Moravou Vlci390,-Zaplaceno
Hlídková Žaneta 1993 SK KOVO LEDEČ Gazely390,-Zaplaceno
Tvrdíková Pavla 1993 SK KOVO LEDEČ Gazely390,-Zaplaceno
Doubková Bára 1993 Gazely390,-Zaplaceno
Beňasová Veronika 1993 Triexpert běžecký klub České Budějovice Gazely390,-Zaplaceno
Kmoch David 1994 Střezimíř Vlci390,-Zaplaceno
Luková Andrea 1994 Gazely390,-Zaplaceno
Hujňáková Petra 1994 M+P Gazely390,-Zaplaceno
Staníčková Barbora 1996 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Vozárová Tereza 1997 Martin, slovensko Gazely390,-Zaplaceno
Kmochová Michaela 1997 Tábor Gazely390,-Zaplaceno
Fílová Veronika 1998 Kladno Gazely390,-Zaplaceno
Hrubá Barbora 2001 Velké Popovice Gazely390,-Zaplaceno
Železný Vojtěch 2004 Mravkolev Dorostenci I390,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)