Přihlášky na závody
Krosového poháru 2019

Přihlášení na Krosový pohár - komplet 5 závodů 13.4.2019

Registrace do 11.4.2019 17:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Krosový pohár - komplet 5 závodů dne 13.4.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Lhotová Pavla 1982 Lany Gazely1590,-Zaplaceno
Hulinova Katerina 1980 Praha Gazely1590,-6007121285
Majerčíková Johana 1992 F.C. Všetaty Gazely1590,-Zaplaceno
Jurčeková Alena 1988 Hodonín Gazely1590,-Zaplaceno
Brezinova Ivana 1984 Ruda nad Moravou Gazely1590,-Zaplaceno
Fischerová Kateřina 1981 Šakal Kbely Gazely1590,-Zaplaceno
Kovářová Markéta 1993 Gazely1590,-Zaplaceno
Hlava Milan 1955 Praha 4 Legendy muži1290,-Zaplaceno
Švec Jiří 1958 Běhej Poděbrady Legendy muži1290,-Zaplaceno
Zápotocký Milan 1959 M&M z Polabí Legendy muži1590,-Zaplaceno
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Legendy muži1290,-Zaplaceno
Němec Jan 1973 Kolín Masters muži1590,-Zaplaceno
Lhota Jindřich 1977 Lany Masters muži1590,-Zaplaceno
Valenta Jakub 1978 Masters muži1590,-Zaplaceno
Kubík Jiří 1977 Morfeovy menisky Masters muži1590,-Zaplaceno
Streichsbier Jan 1979 Brandýs nad Labem Masters muži1590,-Zaplaceno
Linhart Martin 1977 Masters muži1590,-Zaplaceno
Novotný Pavel 1976 Praha 9 Masters muži1590,-6015128023
Koldovský Martin 1977 Zeleneč Masters muži1590,-Zaplaceno
Šlechta Evžen 1972 Šneci v běhu Masters muži1590,-Zaplaceno
Tuhovčák Milan 1978 SRTG Čelákovice Masters muži1590,-Zaplaceno
Sýkora Václav 1973 Svojkovice Masters muži1590,-Zaplaceno
Vajskebr Michal 1975 Masters muži1590,-Zaplaceno
Zemánek Milan 1978 Střimelice Masters muži954,-Zaplaceno
Losenský Pavel 1977 TJ Sokol Unhošť Masters muži1590,-Zaplaceno
Veber Josef 1975 LK Chodov Masters muži1590,-Zaplaceno
Maruna Robert 1978 Praha -Vršovice Masters muži1590,-Zaplaceno
Hřivna David 1971 Masters muži1590,-Zaplaceno
Vítová Kamilka 1975 Šneci v běhu Masters ženy1590,-Zaplaceno
Puncocharova Dita 1977 Joskatel Masters ženy1590,-6010019836
Ramesova Jana 1979 Rudna Masters ženy1590,-Zaplaceno
Reháková Dana 1979 Masters ženy1590,-Zaplaceno
Fryšová Kristýna 1976 Praha Masters ženy1590,-Zaplaceno
Chlupsová Klára 1977 Kolín Masters ženy1590,-Zaplaceno
Šizlingová Eva 1971 Vysoká Lhota Masters ženy1590,-Zaplaceno
Janáček Jiří 1961 Praha 4 Veteráni1590,-Zaplaceno
Sticzay- Gromski Peter 1962 Praha 3 Veteráni1590,-6021021502
Gut Robert 1961 Poděbrady Veteráni1590,-6012032018
Pospíšil Martin 1985 Vlci1590,-Zaplaceno
Asník Tomáš 1981 TTEH runners Vlci1590,-Zaplaceno
Juklíček David 1982 Praha 13 Vlci1590,-6012127486
Johánek Jiří 1984 Plzeň Vlci1590,-Zaplaceno
Ředina Martin 1981 Líšnice Vlci1590,-Zaplaceno
Eugen Adam 1981 Vlci1590,-6028125296
Kotek Jiří 1986 České Budějovice Vlci1590,-Zaplaceno
Stejskal Tomáš 1992 TJ Sokol Žižkov Vlci1590,-Zaplaceno
Jakoubek Matěj 1982 Silvini Madshus team Vlci1590,-Zaplaceno
Janočko Miroslav 1983 Mtob Vlci1590,-6020023061
Chvátal Miloš 1982 Vlci1590,-Zaplaceno
Helwig Daniel 1987 Praha Vlci1590,-Zaplaceno
Krekels Julien 1986 Praha Vlci1590,-Zaplaceno
Pavlica Marek 1981 Praha Vlci1590,-Zaplaceno
Weis Michal 1980 Teplice Vlci1590,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)