Přihlášky na závody
Krosového poháru 2019

Přihlášení na Kros Bučiny 12.10.2019

Registrace do 10.10.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Kros Bučiny dne 12.10.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Andělová Monika 1970 Olympia Spartan training KH Masters ženy390,-Zaplaceno
Bartošová Andrea 1977 Nymburk Masters ženy390,-Zaplaceno
Bártů Milan 1978 Praha - Roztyly Masters muži390,-Zaplaceno
Beneš Jiří 1954 Praha Legendy muži290,-Zaplaceno
Benešová Zuzana 1986 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Benešová Hana 1988 Praha Gazely490,-Zaplaceno
Bokša Michal 1991 Vlci390,-Zaplaceno
Bokša Milan 1951 Legendy muži290,-7302100521
Bokšová Monika 1986 Gazely390,-Zaplaceno
Bouchalová Lucie 1980 Běhej se psem - Praha Gazely390,-Zaplaceno
Brada Marek 1983 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Brandejsová Martina 1975 Praha Masters ženy390,-Zaplaceno
Bubová Terezie 1987 Gazely390,-Zaplaceno
Cafourek Jan 1988 Vlci390,-Zaplaceno
Ciprová Tereza 1984 Spartan Gym Gazely390,-Zaplaceno
Čapková Marcela 1979 AeskuLab Masters ženy390,-Zaplaceno
Čellár Pavel 1967 SKI RUN Čakovice Veteráni390,-Zaplaceno
Černá Michaela 1978 SKI RUN Čakovice Masters ženy390,-Zaplaceno
Černá Zuzana 1966 Hořice Veteránky490,-Zaplaceno
Červenka Milan 1967 TJ Dynamo Pardubice Veteráni390,-Zaplaceno
Čihák Zdeněk 1985 Starý Kolín Vlci390,-Zaplaceno
Ditrich Jiří 1968 Praha Veteráni390,-Zaplaceno
Dlabač Pavel 1976 Barrandov Masters muži390,-Zaplaceno
Dlabačová Jana 1989 Barrandov Gazely390,-Zaplaceno
Doktor Tomáš 1982 Přezletice Vlci390,-Zaplaceno
Dračka Robert 1973 Jílové u Děčína Masters muži390,-Zaplaceno
Dudková Klára 1987 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Dunda Pavel 1994 AC 1866 Vlci390,-Zaplaceno
Dunda Pavel 1973 AC 1866 Masters muži490,-Zaplaceno
ERBS Dušan 1979 AC Pardubice Masters muži490,-Zaplaceno
Fenclová Kateřina 1995 Praha 6 Gazely390,-Zaplaceno
Fenclová Veronika 1996 Praha 6 Gazely390,-Zaplaceno
Fogl Milan 1966 KČT Kralupy nad Vltavou Veteráni490,-Zaplaceno
Gabriška Ondřej 1985 Vyžlovka Vlci490,-Zaplaceno
Hanák Marek 1991 M+P Vlci490,-Zaplaceno
Hanušová Zdeňka 1980 Grunta Gazely390,-7328054965
Havelka Radek 1983 Stará Boleslav Vlci390,-Zaplaceno
Havlas David 1990 Přelouč Vlci490,-Zaplaceno
Houžvičková Lucie 1981 Gazely390,-Zaplaceno
Hradecká Tereza 1988 Gazely390,-Zaplaceno
Hrubá Barbora 2001 Velké Popovice Gazely490,-Zaplaceno
Hujňáková Petra 1994 M+P Gazely490,-Zaplaceno
Hybš Marek 1987 SRTG Kolín Vlci490,-Zaplaceno
Chachalák Marián 1975 Grunta Masters muži390,-7328058540
Išuninová Zuzana 1967 Praha Veteránky390,-Zaplaceno
Jakubička Tomáš 1958 TJ Sokol Železný Brod Legendy muži290,-Zaplaceno
Janáček Miroslav 1972 Nová Jezná Masters muži490,-7307101932
Janáček Miroslav 1972 Nová Jezná Masters muži490,-Zaplaceno
Jaroslav Koděra 1986 TJ Sokol Benice Vlci390,-Zaplaceno
Kašáková Hana 1977 Masters ženy390,-Zaplaceno
Klouda Karel 1963 BC Hájek Veteráni519,-Zaplaceno
Kmoch Michal 1980 Boxing Poděbrady Vlci390,-7308055942
Kmoch Škodová Linda 1978 Boxing Poděbrady Masters ženy390,-Zaplaceno
Košata Ondřej 1979 Praha Masters muži390,-Zaplaceno
Košata Bedřich 1977 Masters muži390,-Zaplaceno
Králík Aleš 1957 Benešov Legendy muži290,-Zaplaceno
Król René 1984 Praha Vlci519,-7329062076
Kůta Michal 1973 Ryba Team Masters muži490,-Zaplaceno
Kutín Ondřej 1983 Vlci390,-Zaplaceno
Lauer Martin 1971 Říčany Masters muži490,-Zaplaceno
Litterova Tereza 1978 Golčův Jeníkov Masters ženy390,-Zaplaceno
Loškoski Antonio 1992 Roudnice nad Labem Vlci390,-Zaplaceno
Luňáčková Michaela 1984 Fortex Gazely490,-Zaplaceno
Maderova Petra 1974 Masters ženy390,-Zaplaceno
Mach Jaroslav 1978 DGP Masters muži390,-Zaplaceno
Malina Jiří 1967 Praha dcm Veteráni390,-Zaplaceno
Mařík Antonín 1993 TJ Sokol Tri-ski Horní Počernice Vlci519,-Zaplaceno
Michal Petr 1985 Chuck Vlci390,-Zaplaceno
Odvárka Michal 1992 Vlci390,-Zaplaceno
Okluská Monika 1990 Praha 6 Gazely390,-Zaplaceno
Oulický Roman 1964 Černošice Veteráni390,-Zaplaceno
PAGLIACCI SIMONE 1980 PRAHA 1 Vlci390,-Zaplaceno
Pavel Jiří 1979 AeskuLab Masters muži390,-Zaplaceno
Pavlišová Adéla 1997 Gazely390,-Zaplaceno
Pavloušek Robert 1982 Oleška Vlci390,-Zaplaceno
Pech Pavel 1989 Střítež Vlci490,-Zaplaceno
Perrin Thomas 1976 Fox run Masters muži390,-Zaplaceno
Pinkava Kamil 1975 Říčany Masters muži390,-Zaplaceno
Pivoň Martin 1980 Praha 3 Vlci390,-7311047803
Plešková Lenka 1978 Hodkovičky Masters ženy490,-Zaplaceno
Plchová Eva 1990 peakmachine.cz Gazely390,-Zaplaceno
Rolincová Martina 1989 Praha 6 Gazely390,-Zaplaceno
Rozšafná Lucie 1982 Příbram Gazely390,-Zaplaceno
Santrucek Jaromir 1981 Vlci490,-Zaplaceno
Skála Petr 1968 Praha 5 Veteráni390,-Zaplaceno
Skrbková Lenka 1982 TJ Sokol Železný Brod Gazely490,-Zaplaceno
Smejkal Petr 1989 peakmachine.cz Vlci390,-Zaplaceno
Stanko Honza 1976 Masters muži490,-Zaplaceno
Steiger Marek 1985 Fortex Moravský Beroun Vlci490,-Zaplaceno
sticzay-gromski Peter 1962 černošice Veteráni390,-Zaplaceno
Svatková Eliška 1990 Gazely390,-7313097309
Šedivý Lukáš 1986 Vlci490,-Zaplaceno
Šimonek Josef 1971 Mělník Masters muži390,-Zaplaceno
Šípek Martin 1977 Gladiators Masters muži390,-Zaplaceno
ŠŤOVÍČKOVÁ DARINA 1979 PRO DOMA STAVEBNINY Masters ženy390,-Zaplaceno
Tržil Tomáš 1976 Kuničtí Kazbuňdáci Masters muži490,-Zaplaceno
Vajdlová Alexandra 1994 Roudnice nad Labem Gazely390,-Zaplaceno
Vedral Ladislav 1972 Říčany Masters muži390,-Zaplaceno
Vojta Pavel 1975 Žižkovský tygři Masters muži490,-7309109562
Vondrák Pavel 1977 České Budějovice Masters muži390,-Zaplaceno
Vondrášková Denisa 1994 Gazely390,-7311087805
Voženílek Michal 1980 Pardubice Vlci390,-Zaplaceno
Vraspír Karel 1977 Jihlava Masters muži490,-Zaplaceno
Vrchota Tomáš 1975 Buštěhrad Masters muži490,-Zaplaceno
Vydra Antonín 1996 Real Hagrid CF Vlci390,-Zaplaceno
Zvěřina Radek 1982 Bojetice Vlci390,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)