Přihlášky na závody
Krosového poháru 2019

Přihlášení na Kokořínský kros - Dětské běhy 21.9.2019

Registrace do 19.9.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Kokořínský kros - Dětské běhy dne 21.9.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Barča Kajzarova 2009 Gepardi dívky90,-Zaplaceno
Bartošová Marie 2018 BeAst shapes Tygři 90,-Zaplaceno
Brejcha TOmáš 2011 Praha Surikaty kluci90,-Zaplaceno
Brejchová Julie 2007 Praha Chrti dívky90,-Zaplaceno
Cimburek Daniel 2007 Mírovice Chrti kluci90,-Zaplaceno
Čáslavská Marie 2012 Benátky nad Jizerou Tryskomyši dívky90,-Zaplaceno
Čáslavský Josef 2014 Benátky nad Jizerou Tygři 90,-Zaplaceno
Čížek Melichar 2015 Řepy Tygři 90,-6312022965
Čížková Cecilie 2016 Řepy Tygřice90,-6312027300
Davidová Emma 2009 Benešov Gepardi dívky90,-Zaplaceno
Davidová Eliška 2009 Benešov Gepardi dívky90,-Zaplaceno
Dedek Felix 2009 Praha Gepardi kluci90,-Zaplaceno
Dedek Josef 2005 Praha Dorostenci I90,-Zaplaceno
ERBS Samuel 2013 SK Děti Severu Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
ERBSOVÁ Sofie 2011 TJ Sokol Říčany Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Fajglová Šárka 2012 Sokol Cítov Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
Fajglová Anna 2010 Sokol Cítov Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Herbst Amalie 2013 Praha 11 Tryskomyši dívky90,-Zaplaceno
Herbst Karolina 2011 Praha 11 Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Chlupsová Ema 2014 Kolín Tygřice90,-Zaplaceno
Chlupsová Anežka 2010 Kolín Surikaty dívky90,-Zaplaceno
Jurková Anna 2006 Chrti dívky90,-Zaplaceno
Kajzarová Barča 2009 Spartan Gym Gepardi dívky90,-Zaplaceno
Kalinová Vendula 2013 SPORTICUS team Tryskomyši dívky90,-Zaplaceno
Kašák Jakub 2012 Atletika Jižní město Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
Kašáková Kateřina 2009 Atletika Jižní město Gepardi dívky90,-Zaplaceno
Klenovská Ariana 2015 Tygřice90,-7205098749
Klenovský Alex 2017 Tygři 90,-7205097465
Kloboučníková Tereza 2016 Norská móda Tygřice90,-Zaplaceno
Knesplová Eliška 2015 Mladá Boleslav Tygřice90,-7218092530
Kos Antonín 2014 Benátky nad Jizerou Tygři 90,-Zaplaceno
Kosek Dominik 2010 Borek Surikaty kluci90,-Zaplaceno
Kůtová Alžběta 2013 Ryba Team Tryskomyši dívky90,-Zaplaceno
Lindgren Helge 2016 Swedish Embassy in Prague Tygři 90,-Zaplaceno
Lindgren Majken 2015 Swedish Embassy in Prague Tygřice90,-Zaplaceno
Mitrovská Anna 2017 Tygřice90,-7217090347
Mitrovský Jakub 2013 Tryskomyši kluci90,-7217090935
Pilousková Agáta 2013 Příbram Tryskomyši dívky90,-7213095789
Poddaný Mikuláš 2011 ForViktorie Surikaty kluci90,-Zaplaceno
Rolinc Kryštof 2012 Praha Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
Rolincová Tereza 2016 Praha Tygřice90,-7209091485
Sádovský Antonín 2013 Živonín Tryskomyši kluci90,-7215099415
Sádovský Zdenek 2011 Živonín Surikaty kluci90,-7215093286
Seeman Martin 2014 Chodeč Tygři 90,-Zaplaceno
Seeman Jiří 2012 Chodeč Tryskomyši kluci90,-Zaplaceno
Skrbek Matouš 2010 Sokol Železný Brod Surikaty kluci90,-Zaplaceno
Skrbek Sebastian 2008 Sokol Železný Brod Gepardi kluci90,-Zaplaceno
Šebková Eliška 2016 Rysy Tygřice90,-7214094390
Šeděnka Kryštof 2014 Koně, dobrý koně! Tygři 90,-Zaplaceno
Šípek Jakub 2011 Gladiator training Surikaty kluci90,-7215089500
Šípek Ondřej 2009 Gladiator training Gepardi kluci90,-7215089136
Šípková Nikola 2014 Gladiator training Tygři 90,-7215088394
Teo Czernek 2016 Měšice Tygři 90,-Zaplaceno
Vodička Jonáš 2009 Davle Gepardi kluci90,-Zaplaceno
Weis Jakub 2010 AK Duchcov/Teplice Surikaty kluci90,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)