Přihlášky na závody
Krosového poháru 2019

Přihlášení na Kokořínský kros 21.9.2019

Registrace do 19.9.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Kokořínský kros dne 21.9.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bareš Matěj 1999 Benešov Vlci390,-Zaplaceno
Bártů Milan 1978 Praha Roztyly Masters muži390,-Zaplaceno
Bendáková Eliška 1992 Gazely390,-Zaplaceno
Beneš Jiří 1954 Praha Legendy muži290,-Zaplaceno
Benešová Zuzana 1986 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Benešová Hana 1988 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Benoni Daniel 1981 Praha - Libeň Vlci490,-Zaplaceno
Bokša Milan 1951 Praha Legendy muži290,-7003074925
Bokšová Monika 1986 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Brada Marek 1983 Praha Vlci490,-Zaplaceno
Brooš Miroslav 1978 Broumy Masters muži490,-Zaplaceno
Černušák Štěpán 1985 Kladiváři/Praha Vlci390,-Zaplaceno
Dlabač Pavel 1976 Barrandov Masters muži390,-Zaplaceno
ERBS Dušan 1979 AC Pardubice Masters muži390,-Zaplaceno
Faltýnková Andrea 1988 Praha Gazely390,-7025062397
Fejtek Oto 1993 JAKOBY TEAM Vlci390,-7008094639
Filip Luboš 1977 VltavaRUM Masters muži390,-7003099247
Gergelová Iva 1986 Gazely390,-Zaplaceno
Hanzalová Karolína 1984 VltavaRUM Gazely390,-Zaplaceno
Hausman Martin 1962 Mělník Veteráni390,-Zaplaceno
Havelka Radek 1983 Stará Boleslav Vlci390,-Zaplaceno
Herbst Jarmila 1974 Praha 11 Masters ženy490,-Zaplaceno
Hofman Jakub 1979 Kralupy nad Vltavou Masters muži390,-Zaplaceno
Holubová Pavlína 1979 Slatina Masters ženy390,-Zaplaceno
Hornová Kateřina 1983 Hopman Team Žatec Gazely390,-Zaplaceno
Jančárková Tereza 1982 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Jelínková Lucie 1989 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Jurigová Leontýna 1993 TJ Sokol Maxičky Gazely390,-Zaplaceno
Jurij Gončarov 1983 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Kašáková Hana 1977 Masters ženy390,-Zaplaceno
Kliková Eva 1966 Šneci v běhu Veteránky490,-Zaplaceno
Koška Tomáš 1973 Masters muži390,-7010090973
Krejzlová Markéta 1998 Praha 4 Gazely390,-Zaplaceno
Krobová Andrea 1978 Jeden měsíc běžce Masters ženy490,-Zaplaceno
Kubát Lukáš 1993 Vrchlabí Vlci519,-Zaplaceno
Kubát Ondřej 1988 SRTG Praha Vlci390,-7008096058
Kůta Michal 1973 Ryba Team Masters muži390,-Zaplaceno
Lapšanský Juraj 1985 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Lehárová Iva 1961 Pardubice Veteránky390,-Zaplaceno
LORENCOVÁ BLÁHOVÁ Romana 1972 Praha Masters ženy390,-Zaplaceno
Loškoski Antonio 1992 Roudnice nad Labem Vlci390,-Zaplaceno
Malina Jiří 1967 Praha dcm Veteráni390,-Zaplaceno
Malý Martin 1985 Praha 10 - Petrovice Vlci490,-Zaplaceno
Marešová Nikola 1993 Hradec Kralove Gazely390,-Zaplaceno
Matuška Vojtěch 2001 Šakal Kbely Vlci390,-Zaplaceno
Mindžák Andrej 1954 Ski Klub Jizerská 50 Liberec Legendy muži290,-Zaplaceno
Novák Vladimír 1980 Kbely Vlci490,-Zaplaceno
Nováková Lucie 1985 TJ Zentiva Gazely390,-7012091520
Olšovský Vítězslav 1983 Báječné ženy v běhu / SABZO Vlci390,-Zaplaceno
Oulehlová Jana 1983 Beroun Gazely390,-Zaplaceno
Pagliacci Simone 1980 Mazi Vlci390,-Zaplaceno
Perrin Thomas 1976 Fox run Masters muži390,-Zaplaceno
Pijáčková Kateřina 1992 Gazely390,-Zaplaceno
Pilousková Tereza 1988 Příbram Gazely390,-Zaplaceno
Pilz Karel 1985 JAKOBY TEAM Vlci390,-7008094782
Poddaný Standa 1981 ForViktorie Vlci390,-Zaplaceno
Rašpličková Tereza 1990 Praha Gazely390,-Zaplaceno
Rolincová Martina 1989 Praha 6 Gazely390,-Zaplaceno
Rosáková Blanka 1993 Kralupy nad Vltavou Gazely390,-Zaplaceno
Rozšafná Lucie 1982 Příbram Gazely390,-Zaplaceno
Ruttkayova Lucia 1985 Gazely390,-Zaplaceno
Samseli Veronika 1981 Lovosice Gazely390,-Zaplaceno
Skalická Vlasta 1951 Praha Legendy ženy290,-7018093267
Skrbková Lenka 1982 Sokol Železný Brod Gazely490,-Zaplaceno
Slavíková Magdalena 1994 JAKOBY TEAM Gazely390,-7008095908
Smolova Jitka 1978 Vsenory Masters ženy390,-Zaplaceno
Stanko Honza 1976 Masters muži490,-Zaplaceno
Suchánková Karolína 1998 Benešov Gazely390,-Zaplaceno
Suchánková Veronika 1977 Benešov Masters ženy390,-Zaplaceno
Šafářová Anna 1980 Run4fun Hradec Králové Gazely390,-7012093761
Škop Vladimír 1961 Sokol Záryby Veteráni390,-Zaplaceno
Šustová Marie 1964 Šneci v běhu Veteránky490,-Zaplaceno
Tržil Tomáš 1976 Kazbunďáci Masters muži390,-7001096742
Urbánková Anna 1995 Řepín Gazely390,-Zaplaceno
Vajdlová Alexandra 1994 Roudnice nad Labem Gazely490,-Zaplaceno
Vávra Ondřej 1988 Louny Vlci490,-7017092900
Veselka Václav 1990 Praha Vlci390,-Zaplaceno
Vodička Josef 1981 TJ Zentiva Vlci390,-Zaplaceno
Vondrák Pavel 1977 České Budějovice Masters muži490,-Zaplaceno
Voráček Daniel 2008 Zlončice Gepardi kluci390,-Zaplaceno
Voráček David 1979 Zlončice Masters muži390,-Zaplaceno
Vrchota Tomáš 1975 Buštěhrad Masters muži390,-Zaplaceno
Waciakowski Zdenka 1979 Veltrusy Masters ženy390,-Zaplaceno
Zaškolný Jan 1989 Vlci390,-Zaplaceno
Zvěřina Radek 1982 Bojetice Vlci490,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Outdoor media s.r.o.,
DIČ: CZ26194554
Číslo účtu: 2900016752/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)